2009 m. spalio 27 d., antradienis

Žiauriai šokoladinis pyragas

Namai - tai aromatingas rytinis puodelis stiprios kavos, garuojančios mylimiausiame puodelyje. Namai - tai vieta, kur susitinka meilė ir kasdienybė. Namai - tai tu ir aš. Ir katinas. Ir garuojantys sotūs sekmadienio pietūs. Ir ilgi vakarai. Mūsų juokas ir mūsų laimė. Be mūsų jie būtų kitokie. Be mūsų nebūtų namų.

Pastaruoju metu mane aplankė tokia neapsakoma ramybė. Tikra, rudeninė ramybė, pasislėpusi po nukritusiais lapais ir užsiklojusi rytine tyla. Ramybė ir tyla, kuri trumpam dingsta ryte, kol nubėgu iki dušo per vėsų kambarį.

Oras vis labiau vėsta, ryte vis sunkiau prisiversti išsiropšti iš lovos, bėgti į dušą ir susisiausti į šiltą chalatą, todėl bent jau aš pradedu galvoti apie gurkšnelį karšto vyno snieguotą vakarą, šventinius kepinius: pyragus, meduolius, sausainius, pyragaičius. Jau rikiuoju ne tik Kalėdinių dovanų, bet ir kepinių sąrašą. Užuodžiu kaip namai pakvimpa gvazdikėliais ir kardamonu, imbieru ir cinamonu, dar vanile, kakava ir karštu šokoladu. O jūs? Neabejoju, kad ir jūs jau galvojate. Aš žinau. Todėl būtų smagu jei pasidalintumėt savo mintimis, o dar geriau ir receptais. Mėgstamais, išbandytais ir džiuginančiais visus namiškius. Neabejoju, kad atsiras toookių lobių, kurių aš nė neįsivaizdavau. O aš pasidalinsiu šokoladinio pyrago receptu. Labai šokoladinio pyrago. Labai labai. Žiauriai šokoladinio.

Flourless Chocolate3min

Neįsivaizduoju kaip man šovė į galvą mintis iškepti šokoladinį pyragą, bet kuomet pamačiau šį pyragą ir kone dvi savaites buvau apsėsta minties, kad aš jo no-riu! tuomet nebuvo galimybių jį iškepti. Kuomet aš jį pamačiau antrąkart, nebeliko jokių pasiteisinimų šio pyrago nekepti.

Išties mes abu nesam šokolado vergai. Ir net ne mėgėjai. Šokoladas mūsų namuose gali stovėti daugiau nei pusę metų, ilgiau nei metus ir nė vienam nešaus į galvą juo pasmaližiauti. Todėl susirinkus iš spintelės dovanotus, atneštus ir nežinia iš kur namie atsiradusius šokoladus ėmiausi darbo.

Žinot, turiu pasakyti, kad darbas namie turi savo žavesio - prabudusi ir prasikrapščiusi akis, galiu pasidaryti puodelį kvapnios kavos ir kepti pyragą. Šokoladinį pyragą. Lietingą pirmadienio rytą. Ir namai pakvimpa pasaka. Saldžia nuodėminga šokoladine pasaka. Prabanga, ar ne? Žinau...

Flourless Chocolatemin

Žiauriai šokoladinis pyragas

240 g sviesto
255 g tamsaus šokolado (52% kakavos)*
100 g tamsaus šokolado (85% kakavos)
290 g rudojo cukraus
4 v. š. vandens
5 kiaušiniai
žiupsnis druskos
konditerinės kakavos

* aš naudojau 100 g "Schogetten" juodojo šokolado (65% kakavos) ir 155 g juodojo konditerinio šokolado "Block" (40% kakavos).

Į didesnį puodą sulaužyti gabalėliais šokoladą ir sudėti kubeliais supjaustytą sviestą. Atidėti į šalį. Kitame puodelyje ant silpnos ugnies sumaišyti rudąjį cukrų ir 4 šaukštus vandens ir kaitinti ant silpnos ugnies, kol cukrus ištirps. Gautą sirupą užvirti ir nukėlus nuo ugnies supiltį į puodą su šokoladu ir sviestu. Maišyti, kol šokoladas ir sviestas ištirps, o puode bus skystokas šokoladinis padažas. Įmaišyti visus kiaušinių trynius į šokoladą, o baltymus su žiupsneliu druskos standžiai išplakti. Į atvėsusį iki kambario temperatūros šokoladą atsargiai įmaišyti išplaktus baltymus. Nepermaišyti!

2/3 tešlos supilti į 20 cm skermens kepimo formą, pateptą sviestu (jei forma silikoninė, sviesto nereikia) ir kepti apie 40 min orkaitėje, įkaitintoje iki 170C. Ištraukti iš orkaitės, supilti likusią tešlą ir kepti dar 20-25 min, kol pyragas visiškai iškeps.

Vis dėlto, bijantiems, kad pyragas be miltų gali neiškepti, siūlyčiau įdėti kokius 100 g miltų ir kepti visą pyragą iš karto.

Flourless Chocolate2max2

Skanaus!

Recepto šaltinis: lemonpi.
Bookmark and Share Print Friendly and PDF

64 komentarai (-ų):

Žiupsnelis Druskos rašė...

Hehe.. Sokoladiniai pyragai in the air. Is pirmo zvilgsnio net issigandau kad tas pats.. bet ne.. *palengvejimo atodusis* :))

Egle rašė...

Žiupsneli, bet tu ir greita... o_O
laukiu tavojo :)

Žiupsnelis Druskos rašė...

Cia gryna telepatija. As gi neprenumeruoju nieko :) Bet jauciau kad kazka gero rasiu.. :))

Egle rašė...

nu tai tada dar nerealiau... Maniau, taip nebūna :)

Reikia krapštytis lovos link, nes šiandien kepiniai ir nuotraukų tvarkymas surijo daug laiko, ko pasekoje - rytoj reiks daugiau padirbėt :) Va čia ir darbo namie neprivalumai :D

julė rašė...

aplinkui dygsta pridygsta kepinių ir visi tik ir kuždasi apie meduolius sausainius pyragėlius. dievaži!
o taviškis pyragas aaaaaa bemiltinis super super super. mano šeimoje mama yra antišokoladpyragininkė, bet čia gi iš esmės keptas ganašas, tai įtikinčiau pamėginti. manau. saugausi savo to-bake. spėju, per tuos metus porą gigabaitų tekstinių failų prikaupsiu .D
o kalbant apie kalėdavimus, aš turiu super duper ueber cinamoninių/imbierinių sausainių receptą, mano vieni mėgstamiausių sausainių gyveeeenime, tokie.. chewy, ir dar kepu kartais tokius mažutukus vokiškus kietučius meduoliukus. irgi gerumėlis.)
o.. jei ne paslaptis - ką tu namie darbuojiesi?

Egle rašė...

julyt, užkais tavo orkaitė nuo tokio besaikio kepimo :) Ne į naudą, aš tau sakau :)

Jei netingėsi/nepagailėsi, brūkštelk receptą cinamono/imbiero kukių. Čia ar į e-mail'ą, bet pirmiausia einu 'kepykloj penktoj' paieškosiu. Yr?

O darbuojuosi.. Anokia čia paslaptis. Rašau čia (:

Anonimiškas rašė...

Tik pamačius pyragą iš karto pagalvojau : 'ar tik ne tas pats' ;DD
Taip, tas pats ;D
Aš irgi jį įsimylėjau ( bet dar negaminau ;))

Nolita

Eksperimentai rašė...

wau, pagaliau mano išpranašautas šokoladinis pyragas :)))))) skanu skanu skanu :) aš neseniai savo foto archyvuose radau prieš gerus 3 metus keptą imbierinį namelį Kalėdoms ;) Čia buvo labai seniai ir vos ne mano pirmasis bandymas. Dabar vis svarstau, ar įdėti prieš Kalėdas, ar dabar, ar patobulinti ir prieš Kalėdas įdėti pagerintą kepinį? :) Bet juk "old and young" variantas irgi neblogai, a?

Egle rašė...

Nolita, tai jau nieko nelauk ir skubėk kepti. N-e-r-e-a-l-u-s pyragas!

Egle rašė...

Eksperimentai (ar galiu sakyti Inga?), pyragas mintyse buvo anksčiau nei pranašystes, bet... Taip, pagaliau tas pats ;)

Aš siūlyčiau įdėt senąjį ir dar iškept naująjį paįvairinimui ir patobulinimui ei palyginimui :) Nepakenks ;) Jei ne paslaptis, iš kur namelio receptas? Meduolinis, taip?

Eksperimentai rašė...

Egle, aišku gali sakyti Inga :) Na ir užduotis: įdėti senąjį ir iškepti naująjį :) Bet nieko, iki Kalėdų dar turiu laiko. Reikės ir receptą atrasti. Su matematika man jau mokykloje buvo ne kas, tai namelio sienos ne visos gavosi vienodos, bet nieko :) Kalėdiniai stebuklai :) O receptas tai meduolinis su imbierais. Tešla kaip meduoliams tik išsipjaustai namo dalis ir iškepi ;) Paskui visas menas sulipdyti ir aišku papuošti. Būtinai įdėsiu pas save senąjį variantą.

Kaspinėlis rašė...

dirbi namie, sakai, a? juk tai svajonių darbas, svajonių rytai ir pietūs :) Juk ir sritis tokia artima ir tavo straipsniai būna tokie pat puikūs kaip ir įrašai čia. Beigi nuotraukos. Aš tau pavydžiu, aš taip pat tikiuosi ateityje dirbti namie, arba bent jau ne baltam niūriam ofise tai tikrai :) pyragas tiesiog tobulas, ar žinai, kad mane išgelbėjai? Maniškis kaip tik yra tiesiog apsėstas(dėl šokolado), jo svajonė yra atsidarius šokoladinių saldainių dėžę pamatyti, kad tie saldainiai yra tiesiog sukrauti taip arti arti vienas prie kito be jokiu ten padėkliukų su duobutėmis ir tų saldainių yra taip daug daug keliais aukštais :)) aš iškepsiu jam šitą žiauriai šokoladinį pyragą :) yay :)
oj, kiek prirašiau..

Egle rašė...

Tuomet gerai, Inga (:
Šiaip ar taip gi vistiek teks kepti. Juk Kalėdos :) O aš jau kelis metus neprisiruošiu. Neturiu tiek kantrybės ir kruopštumo. Tikrai. Pradžioj viskas einasi tobulai, o paskui jau tep lep :D netikus aš tokiems darbams. Nors Gintes katarinkas vistiek ruošiuosi pabandyt :)

Egle rašė...

Kaspnėli, kai labai labai labai nori ir, svarbiausia, žinai KO nori, tai svajonės pildosi. Ir aplinkybės susidėlioja taip kaip reikia. Čia dar ne mano svajonių pabaiga. Tik pradžia. Jos žyyyymiai didesnės.

Kepk kepk kepk :) greičiau :)

Eksperimentai rašė...

Egle, ir aš netikusi tokiems kruopštiems darbams ;) Gaminu, stengiuosi, serviruoju į lėkštę, bet dažniausiai trūksta kantrybės pažaisti ir rasti tinkamą kampą nuotraukai padaryti :) Noriu griečiau valgyti :) Katarinkas ir aš mačiau, man kol kas pasirodė tai aukštasis pilotažas :) Nieko, išmoksim kol į pensiją išeisim :)

Eksperimentai rašė...

P.S. O tavo nuotraukos visada fantastiškos. Dar pensija toli, o jau toks grožis. Kas bus vėliau?

Anonimiškas rašė...

Aš kalėdom visada darau tokius sausainius su baltu šokoladu ir džiovintom spanguolėm :) kažkada radau internete receptą tai labai patiko :)mmm...skanumėlis ;)

julė rašė...

ah, cityout'e visada tavo straipsnius perskaitau, tiesiog puikūs :)
sausainių kepykloj nėra, nes jie paprastai.. nesulaukdavo fotografavimo. taip taip, kepu sausainius iš, laik, pusės kilogramo sviesto, ir visi jie dingsta per vakarą ar vakarą-ir-rytą, nors mano šeima 'nelabai nelabai' prieskoninius mėgsta. apsileidėliai. o man kas - svarbu aš mėgstu .)
recepto paprašysiu mamos, nes knygos visos namuose likusios. ir tada spėriai tau atsiųsiu. arba gal internete atrasiu jį, bet nebeatsimenu, kiap vadinasi.

p.s. o jei jau orkaitė perkais, tai viskas gerai, gal turėsime naują, kuri bent jau lygiai kepinius kepa, o ne taip kaip dabartinė.

Žiupsnelis Druskos rašė...

Ei moterys ir merginos! Kokios KALEDOS?! KOKIOS kaledos?! Gi dar spaaaaliiisssss!
As esu anti-per-ankstyva-kaledu-karstine. Vat. Kokia. Pikciurna :P

Kaspinėlis rašė...

Žiupsneli, tai va taip ir būna man, kad man amžinai atrodydavo per anksti apie Kalėdas svaigt, ale paskui paskutinę minutę nervų ląstelės nyksta... o šitai man nepatinka labiau :)

Žiupsnelis Druskos rašė...

O kodel jos nyksta? Mano nenyksta. Berods. :)

Anonimiškas rašė...

eilinį kartą - myliu šį blogą. ir viskas:)
(p.s. ar viso to ką čia randu kur nors moko?? ar tai tik (tik!?!) - įkvėpimas, pasišventimas, begalinis noras, smalsumas ir dar kažkas tokio aiškaus ir tokio neapčiuopiamo, kam net ir vardo nėra..
Ačiū. ir ačiū už malonumą skaityti, ragauti, įlįsti į mintis, stėbėtis, gėrėtis...

Egle rašė...

Inga, ačiū :) matai, kadangi mano rankos nėra labai darbščios, o pirštai kreivi, tai aš ir kepu tokias visokias lepioškes, kaip mama sako :D

Ačiū už pagyras. O iki pensijos tai dar ooooojojoj kaip toli :)

neprisistatęs anonime, o gal sausainių receptą? :))

Tiesa, mano dar labai labai mėgiami kokosinukai su džiovintom spanguolėm>. Irgi puikuoliški Kalėdoms.

Egle rašė...

Julyt, ačiū už receptą. Pakvipo pašte žinok :D Kepsiu.

Žiupsneli, aš va, pritariu Kaspinėliui, nes aš esu baisi apsileidėlė ir jau šiemet nebenoriu lakstyt kaip visuomet paskutinę minutę su ištinusia galva. Ačiū, bet ne. Be to, tas laukimas kažkaip padeda prastumti greičiau tamsias dienas ir ilgus vakarus ;)

Egle rašė...

kaspinėli, va va :) Aš irgi taip sakau.

nepažįstamasai (-oji) Anonime, net apsvaigau nuo tokių gražių žodžių. Mane šito niekas nemokė, savaime tai gavau iš savo šeimos - begalinės tėvų meilės ir rūpesčio. Šeima - geriausias gvenimo universitetas (:

Eksperimentai rašė...

Aš manau, kad pradėjus galvoti apie Kalėdas dar auksaspalviams lapams krentant, jos ateina su didesniu stebuklu ir su tikru išlauktu ir išbrandintu virpuliuku :) juk taip smagu apie jas svajoti, jų laukti ir joms ruoštis. Dažnai tas laukimas iš anksto virsta tradicine prieškalėdine karštine ir lakstymu visur nieko nespėjant paskutinę minutę ;)Bet ruduo tuo ir stebuklinas, kad svajojame apie Kalėdas :)

Eligija rašė...

eina sau... 1 000 metų ieškau kažko panašaus...
tokio šokoladinio, kad net širdis apsąla. Kepsiu šiandien. Ir visai nesvarbu, kad grįšiu vėlai, kad rytoj ryte nekęsiu žadintuvo, kad nemigusiom akim ir galva imituosiu darbą. bet mano namai ir širdis kvepės nuo Eglės šokoladinio pyrago...

duonosirzaidimu rašė...

Vaje, kokios mes šokoladinės :)
Gražu. Labai. Tikiu, kad ir skanu (kad ir kaip nemėgčiau šokolado). Pati kaupiuosi iškepti šį bei tą šokoladinio savo žmogų pamaloninti, bet vis apsistoju ties 'obuolių ir Co' pyragais :)

Anonimiškas rašė...

Žakėtas sausainių receptas yra lengvai randamas čia!http://allrecipes.com/recipe/white-chocolate-and-cranberry-cookies/detail.aspx
Tik kad aš romą vietoj brendžio pilu, tai gaunasi tokie uchuhu sausainiukai :)
http://allrecipes.com/Recipe/Oatmeal-Cranberry-White-Chocolate-Chunk-Cookies/Detail.aspx o va šitas tai su variacija :) bet tie "little evils" man daug skanesni :)...ypač jei su romu :)

Egle rašė...

Eligija, aš tikrai neprisiimu nuopelnų už receptą. Jis paimtas iš užsienietiško tinklaraščio, be to, keptas ir lietuviškuose (visai buvau pamiršusi), o bet tačiau, man vistiek labai malonu, kad nusprendėt jį pavadinti 'Eglės šokoladiniu pyragu' :)

Triskart linkiu skanaus, nes pyragas išties labai labai labai

Egle rašė...

Jurgita, vajė vajė. Šiaip aš irgi nešokoladinė (kartojuos), bet žiauriai rūpėjo pabandyti šitą kepinį, juolab, kad angliškai jis skamba 'Flourless Chocolate Cake'

Egle rašė...

Ir ačiū anonimui (-ei) už pasidalintas nuorodas ;) Lekiu tikrinti ;)

_____________________ rašė...

Žiauriai apetitiškai atrodo :)

Ruta rašė...

Penktadieni ieskojau sokoladinio torto recepto ir radau si tavo stebukla. Pyragas isejo nuostabus! Kaiptik toks koks ir turi buti tobulai sokoladinis pyragas - kartus ir dregnas. Tiesa as dejau siek tiek miltu "del visa ko" , o sokolada naudojau 300 g. 70% "Laima". Kepiau 2 etapais, ir is viso gal 20-ia minuciu ilgiau nei tu. Puse pyrago iskart dingo. Bet ryte gerai atsales is saldytuvo man jis buvo dar tobulesnio skonio.
Taigi labai labai dekui uz si surasta ir pasidalinta recepta !

Egle rašė...

Rūta, labai labai prašom. Beje, sutinku dėl geresnio "antros dienos" skonio: drėgnesnis, sodresnis, niam ;)

Džiaugiuosi, kad pavyko ;)

waleru rašė...

NORIU to pyrago, juodai. Jis toks pat skanus kaip ir atrodo? Nujauciu, kad taip. Tikrai bandysiu issikept.

Egle rašė...

waleru, tikrai TAIP!!! :)

nežaidžiu rašė...

labukas, "uzkabino" mane sitas pyragas, negalejau neisbandyti, bet, tiesa pasakius, rezultatas siek tiek nuvyle ir itariu, kad del mano pacios kaltes. itarimai tokie: a)kepiau per trumpai, b) nusipirkau netoki ruda cukru (cia taip itariu paskaicius originalu recepta), c) kazkur kazka padariau ne taip :D, d) o gal ne to tikejausi?
rezultate gavosi toks slapias (pabreziu, slapias, o ne dregnas...) riebus pyragas/pudingas... bet nepasiduodu ir zadu kepti dar karta, tikedamasi, kad pavyks geriau... :) gal kita karta desiu siek tiek miltu. o kol kas turima rezultata pabandysiu palaikyti saldytuve, gal pades :)

Egle rašė...

nežaidžiu, kaip nesmagu...
pirmiausia, tikrai nemanau, kad cukrus turėjo įtakos. Visiškai. O kiek laiko kepei? Šiaip jis ir turi būti drėgnas, šlapokas, na bet aišku, ne košė. Atrodo, kad visiem kepusiem receptas pavyko puikiai.. išskyrus. Na, gal būna dienų lyg tyčia...

labai gaila, tikrai, kad nepavyko.

nežaidžiu rašė...

Egle, nieko tokio, bandysiu dar karta ir tikiuosi pavyks geriau :) ko gero, kad buna dienu lyg tycia...
del cukraus: tokie itarimai man kilo, nes originaliame recepte naudojamas demerara sugar, o as nusipirkau dark brown soft, kuris yra pats savaime dregnas, turi specifini kvapa ir skoni (kuris net pyrage jauciasi), ir tirpinamas labiau panasejo i kose nei kad i sirupa... aisku, gal cia tik mano isivaizdavimai, bet kita karta bandysiu su kitokiu cukrumi :)
kepiau 40 min + 30 min, tai lyg ir neturetu buti per trumpas laikas, bet ka gali zinot...


p.s. palaikius saldytuve skonis ir tekstura pasitaise, bet vistiek tai yra ne tai. as mazdaug isivaizduoju, koks tas pyragas turi buti, nes panasu perku parduotuveje. vis tik esu nusiteikusi optimistiskai ir bandysiu tol, kol pavyks! :D

laura rašė...

nesigavo tas pyragas....:(

Eligija rašė...

pyragas fantastiškas. kepiau per vieną kartą, nes iškilo tie du trečdaliai tešlos 21 cm skersmens formoj tiek, kad netilpo tas likęs trečdalis. tuos du trečdalius kepiau 50 min. Likusį trečdalį kepiau kitoj formoj. turėjau du žiauriai šokoladinius pyragus – vieną plonesnį, kitą storesnį :) išnyko abu. storesnį suvalgėm trečią dieną :) kartosiu, kartosiu, kartosiu. tas triufelinis skonis – mmmmmmmm. dėkoju, egle, už receptą. Beje, ar galiu savo bloge pasisakyti apie jį su receptu? Žinoma, kad su nuoroda į tavo ir į lemonpi blogus :)

Egle rašė...

Eligija, ačiū dievui, laimei, likimui ir visiems kitiems. Tfuuu... Jog pyragas pavyko. Nes iš čia nuskambėjusių pasisakymų, galvojau, kad jis lyg užkerėtas. Nors puikiai žinau, kad receptas tikrai geras.

Be galo džiaugiuosi, tikrai ;) Dėl publikavimo - ŽINOMA! Žinoma ir dar kartą žinoma, juk gėriu reikia dalintis, ar ne? :))

Linkėjimai,
Eglė

Anonimiškas rašė...

Egle,

nuosirdziai dekoju, labai skanus pyragas gavosi :)

Laukiam naujienu,
Julija

Egle rašė...

Julija, džiaugiuosi, jei patiko ;)

Greta rašė...

O gal žinote šokoladinio pyrago kurio viduje karštas šokoladas receptą? Ten tokie nedideli pyragaičiai. Paragavau kavinėj tai beproto patiko. Tai norėčiau pasigamint :)

Egle rašė...

Greta, regis puikus receptas yra Gardėsių bloge. Štai šis receptas:
http://gardesiai.blogspot.com/2009/04/kaip-vaizduoti-super-duper-konditere.html

Greta rašė...

ačiū labai :)

Egle rašė...

Puiku :)

Anonimiškas rašė...

Šis pyragas yra visų saldumynų ir šokoladų, kartu sudėjus, - karalius! Iš pirmo karto pasisekė ir patiko visiems jį ragavusiems... Net seilės kaupiasi, pagalvojus apie jį.. Saldi nuodėmė ;-) (kepiau su 100g miltų...:-)

ruta rašė...

o man puikiai išėjo ir be miltų ir 26 cm skersmens formoje :)

Egle rašė...

Rūta, super!! A6 galvoju, kad ryt reikia kept. Yra proga...

Anonimiškas rašė...

Ar tik dėl kiaušinių reikia tiek ilgai kepti orkaitėje?Jokių receptų nežinau-viską darau"iš akies"[taip liaudyje sakoma].Kiekvieną kartą skonis truputi kitoks.Kol kas niekas nepeikė.

Dominyka rašė...

Išbandyta! Puiku! Ačiū didžiai už receptą, kurį, Jus cituodama, pakartojau ir savo 'namuose'.. Juk galima taip, ane????:/

http://dominykos.blogspot.com/2012/08/sokoladinis-pyragas.html

Anonimiškas rašė...

Oho, pyragas tikrai išėjo labai skanus, nors šokoladą dėjau ne tokį, kaip parašyta. :p Tokio kokio reikia neradau :( Siūlau dėt šokolado, kuriame yra mažiau kakavos procentų!

Anonimiškas rašė...

http://zaidziamevirtuve.blogspot.com/2010/03/sokoladiniai-pyragaiciai-lava-cakes.html?m=1 va, labai daug kartu kepiau ir visada labai skaniai gaunasi :))) sekmes! ;))

limuzinu nuoma rašė...

ACIU!!

Anonimiškas rašė...

Na skaniai :)

poilsis Juodkranteje nakvyne Juodkranteje
butu nuoma Juodkranteje
apartamentu nuoma Juodkranteje

Anonimiškas rašė...

labai patiko! Rekomenduosiu VISIEMS!

___________________________________________________________________________________
automobiliu nuoma | automobiliu nuoma kaune | automobiliu nuoma vilniuje | ilgalaike automobiliu nuoma

Anonimiškas rašė...

labai nuostabiai isejo!
________________

autobusu nuoma | mikroautobusu nuoma | autobusu nuoma

Anonimiškas rašė...

nuostabiai skaniai ! :)
darbas anglijoje
plastikiniai langai

Anonimiškas rašė...

aciu, rekomenduosiu Jums !

darbas anglijoje vasara
geras darbas anglijoje
darbas anglijoje sandeliuose
geri darbai anglijoje

Anonimiškas rašė...

www.limobusas.lt | limuzinų nuoma | www.limobusas.lt

Anonimiškas rašė...

plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt, plastikiniai langai, www.domuslangai.lt, www.domuslangai.lt

Rašyti komentarą