2010 m. kovo 24 d., trečiadienis

Karštas šokoladas su levandomis

Kadaise galvojau, jog atiduočiau visus pinigus, kad galėčiau nusipirkti svajonę. Tikrą, šviesią, nepamatuotą. Tokią, kuri prieš miegą skraidina iki dangaus, kuri priverčia širdį plakti  triskart smarkiau ir abejoti ar sugebėsi su viskuo susidoroti, jei ši išsipildys.  

Šiandien aš svajonių turiu tiek daug, kad lengvai galėčiau pati jomis prekiauti. Neabejoju, kad būčiau neįtikėtinai turtinga. Bet visi puikiai žinom, kad svajonių nenusipirksi. Nei už tūkstantį, nei už visus pasaulio pinigus. Todėl man būna labai liūdna ir gaila tų, kurie galvojau, jog pasisavinę kažkieno kito troškimus taps laimingi. Gyvendami vogtus gyvenimus žmonės niekada nebūna laimingi. Tikrai.

Anksčiau aš svajojau garsiai ir nuoširdžiai, nes džiaugiausi ir tikėjau. Gaila, bet šiandien visuomet pagalvoju prieš ką nors garsiai ištardama. Nes visai nesvarbu, kokios tikros būtų tavo svajonės - jos trapios. Nes garsiai ištarti tikėjimai sudūžta.

Tik tyliai pašnibždėsiu, kad mano svajonės kvepia saule, vasaros vėju po žaliuojančiais miesto kaštonais, juoda it naktis, tiršta kava ir karštu šokoladu su levandomis. Visai tokiu, kaip šis...

lavender

Levandos man kvepia saulėta pieva, dūstančia nuo sausos vasaros kaitros.  Ketvirta valanda vasaros popietės, kai tyla netrukdomai leidžia stebeilytis į  giedrą dangų, o šilumos prisipildęs oras  ragina nusnūsti pokaičio miego, čia pat pievoje. Tikriausiai taip kvepia Provanse. Esu įsitikinusi. Levandos kvepia  vietomis, kur niekada nebuvau ir tuo, ko niekada neturėjau. Svaiginantis ir šiltas aromatas. Tikriausiai taip ir turi kvepėti svajonės?

Pirmiausia mane levandų paieškoms įkvėpė Agnė su citrininiais sviestiniais sausainiais, apie kuriuos svajojau jau nežinia kiek. Tada levandų taip ir neradau. O visai neseniai priminė Ieva, kuri taip fantastiškai nupasakojo savo vištienos kepenėlių pašteto receptą su levandomis ir gera doze svaigalų, kad nusprendžiau, jog man mirk gyvenk tų kvapnių mėlynų žiedų reikia. Čia ir dabar. O po akimis kaip tik laiku pasipainiojo karšto šokolado su levandų pumpurais receptas, kurį adaptavau šiek tiek pagal save. Ir pagarsėjusios nešokoladoholikės reputacija žlugo. Juokauju.

Šokolado dėjau iš akies, tol kol gavau norimą konsistenciją, tad šokolado kiekis recepte - apytikslis.  Originaliame recepte taip pat siūloma dėti ¼ a. š. levandų pumpurų, tačiau man regis aš įbėriau  vos šiek tiek daugiau. Ir skonio tai tikrai nepagadino. Tačiau pasistenkite nepadauginti, antraip šis romantiškas gėrimas alsuos ne levandomis, o tualetiniu levandų kvapo muilu.

Vilniuje levandų pumpurų galima įsigyti Halės turguje ir S. Žukausko g. veikiančiose parduotuvėse „Aliejus“.

Lavender Hot Chocolate col min

Karštas šokoladas su levandomis
2 porcijos

Džiovinti levandos pumpurai yra gana stipraus kvapo ir skonio, tad jų kiekį galima koreguoti pagal įgeidžius, norą, skonius ir pageidavimą. O kad karštas šokoladas būtų tirštesnis ir labiau kreminis, maišykite juodąjį šokoladą su pienišku šokoladu santykiu 1:1.

200 ml pieno
200 ml grietinėlės
60 g tamsaus šokolado (70% kakavos)
50 g pieniško šokolado
¼ a. š. levandų pumpurų

100 ml grietinėlės
¼ a. š. vanilės ekstrakto ar sėklų iš ¼ vanilės ankšties
½ v. š. cukraus

Sumaišykite atvėsintą grietinėlę, cukrų ir vanilę. Išplakite, kol grietinėlė taps puri ir tūris padidės kelis kartus. Šmurkštelkite į šaldytuvą, kol ruošite karįtą šokoladą.

Ant vidutinės ugnies statykite puodą, kuriame pienas ir grietinėlė su levandomis. Šildykite retkarčiais pamaišydami, kol pienas užvirs. Išjunkite, nukelkite nuo ugnies ir leiskite „pailsėti“ 5 min. Nukoškite levandas, o pieną supilkite atgal į puodą ir statykite ant viryklės. Kaitindami pieną ant vidutinės ugnies sudėkite šokoladą ir maišykite, kol šis ištirps.Pakaitinkite dar 10-20 sekundžių, kol pienas suputos. Supilkite į taures ar puodeliuss uždėkite plaktos grietinėslės ir skanaukite.

Skanaus!

Lavender hot chocolate

Lavender hot chocolate
Serves 2

Since lavender is quite fragrant, adjust amount according to preference. For a creamier hot chocolate, a 1 to 1 ratio of dark to milk chocolate can be used.

200 ml whole milk
200 ml heavy cream
60 g dark chocolate (70% cacao)
50 g milk chocolate
¼ tsp lavender buds

100 ml cold heavy whipping cream
¼ tsp vanilla extract or seeds from 1/4 of a whole vanilla bean pod
½ tbsp granulated white sugar

Place cold cream, vanilla, and sugar into a cold mixing bowl. Beat the mixture with a whisk or mixer until stiff peaks form. keep refrigerated until ready for use.

Heat milk, heavy cream and lavender over medium heat, whisking occasionally until the milk begins to simmer. Remove from heat and let lavender steep for 5 minutes. Strain lavender and return milk to saucepan. Over medium heat, add chocolate and mix until chocolate is melted and incorporated. Whisk milk mixture for 10-20 seconds until frothy. Pour into mugs or bowls and serve with a dollop of whipped cream.

Bon appetite!
Adaptuota pagal/ Adapted from: à la mode*
Bookmark and Share Print Friendly and PDF

52 komentarai (-ų):

ieva rašė...

... bet yra "ant svieto" tokių, gyvenančių vogtus gyvenimus. Man visad baisu,kad kažkas nukniauks ir manąjį... nagus nukapočiau!:)

mmmm, levandos! man smagu būt prie mūzų :) nes gi tikrai, kas gali būt fantastiškiau ir svajingiau nei gaminant berti druską su rugiagėlių žiedlapiais ir levandas? niekas :P

dabar aš bandysiu tave įkvėpt gaminimui su rožėm ;)

Egle rašė...

Ievut, mūza tu, įkvėpėja :) Tu tik kvėpk kvėpk, nes matai, kad mano įrašai retėja :) (Tiesa, labiau dėl laiko neturėjimo ir nuotraukų 'negražumo')

>>nes gi tikrai, kas gali būt fantastiškiau ir svajingiau nei gaminant berti druską su rugiagėlių žiedlapiais ir levandas? niekas :P<<

Tikrai, kad niekas ;) Ai, tiesa, aš tau sakiau, kad mes paštetą gaminom? Tik visko dėjau iš akies :)

Anonimiškas rašė...

Puiku, nuostabu! Bet tas šokoladas kvepia laidotuvėmis. Duok die ką nors originalesnio.

Jurga rašė...

Oi, kaip skaniai atrodo. Gal net ir šiandien išbandysiu. Taigi bėgsiu per pietus iki tos parduotuvės levandų Žukausko g. Ievos triufeliams :)

Jurga rašė...

Ai, aš savo svajones užsirašau, kad po to su malonumu galėčiau išbraukt kaip išsipildžiusias :)

Egle rašė...

Anonimiškas, asmeninės asociacijos su laidotuvėmis? Niekuo negaliu padėti. Originalumo teks paieškoti kitur :)

Jurga, sakai užsirašai? Reiks ir man pabandyt ;)

Indrė rašė...

išduokit paslaptį, kas per parduotuvė levandų gatvėje? kaip tik savaitgalį laukiu draugių iš Vilniaus, gal ir man tų levandų nupirktų (nes minėtus sausainėlius gaminau su džiovintomis mėtomis - patiko)...

Egle rašė...

Indre, nuorodas spausti reikia. Oi kaip reikia... :))

Parduotuvės kontaktai:
http://aliejus.com/

duonosirzaidimu rašė...

Svajonės pildosi nepaisant to, garsiai ar tyliai ištartos. Kartais reikia apie jas kalbėti, kad jos greičiau taptų apčiuopiamos.

Ką reiškia pavogtos svajonės, a :) Negi jas galima pavogti? Nebent pasiskolinti :) Bet nuo to, ar kažkam tavo svajonė virto jo/jos svajone ji netampa mažiau vertinga.

ieva rašė...

ir kaip paštetas "iš akies" pavyko?! pasakyk, kad nesvietiškai skanu, a ;)

bandau susivokt kas sieja šokoladą ir laidotuves... man, besmegenei, niekaip anie nesusideda krūvon :)

Jurga rašė...

Egle, pabandyk. Man padeda :) Kažkaip viskas aiškiau pasidaro ir gražiai susidėlioja. Aš dar ir Peep Vain prisiskaičiau. Tai ir jis pataria tą patį padaryt.

ieva, aš tai siečiau su spalva :D Daugiau variantų pas mane nėr :)

Egle rašė...

Jurgita, deja bet ne visos :) Kartais, kaip aš sakau 'pavogta' svajonė - būna viena vienintelė. Nemoku apčiuopamai paaiškint, nes tiesiog nenoriu kai kurių dalykų garsiai įvardinti.

Aš kalbu apie tai, kai kažkas užima tavo vietą apie tai sužinojęs iš tavo lūpų, o ne sugalvojęs pats.

Bet kokiu atveju, tada atsiranda kažkas kitas :) Nėr taip jau blogai :) BEt aš linkusi garsiai niekam nieko nebesakyti išskyrus patiems artimiausiems ;)

Ieva, skanu tai skanu, bet padauginau šįkart sviesto :D kol buvo dar šviežias, buvo tobulas, bet pastovėjęs labai 'nuriebėjo'

Jurga, aš dabar pradėjau Peep'ą skaityt. Bandau susivokt savy, bet dar matyt neaptikau tos vietos kur apie svajonių užrašymą rašo. Tik pradėjau.

A, o laidotuvės... :) ką aš žinau. Jei kažkam taip atrodo :) Gal ir spalva, nors mano monitorius gal blogai sukalibruotas? Man tikrai nerodo laidotuvių atmosferos.

Bet tai tfu, liūdna tema, gal nebegrįžtam prie jos, a?

julė rašė...

et, o kur tos mano svajonės prasmego skradžiai, ir nebežinau. kartais atrodo, kad jų pulsavimą jau užčiuopiu, jau jau, o tada blykst ir praeina, ir vėl atrodo, kad tuščiai rutiniškai velkiesi. be jokių tikslų, be jokių vizijų, įsivaizdavimų ir gaivaus oro gurkšnių.
sunku. skaičiau vieną savipagalbinę šypt šypt knygą, ir ten sako - svarbiausia suformuluoti, ko nori. o kai man nesiformuluoja, kai svajonės išsilakstė nelyg skruzdės? šypt.
bet musiau karštas šokoladas anas sugrąžintų, a :D?

Jurga rašė...

Egle, aš tarp tikslų ir svajonių dedu lygybės ženklą. Ten berods jis įvardija kaip tikslus.

Aš bandžiau pritempt iki šokolado spalvos :D, o ne nuotraukas turėjau omenyje :) ždž, nesąmonė su tom laidotuvėm ir tiek :)

Renata rašė...

Nuostabu! Kaip tik levandų nusipirkau Vienos turguje, taip jų norėjau, nors nežinojau ką iš jų gaminti ir kur maišyti, bet vien tas žodis "levandos" mane žavėjo... nors kvapu, nors trumpam atsidurti provanse... mmmm būtinai pabandysiu!

violeta rašė...

oj, kaip saldamakiškai tu čia su tuo šokoladu..:) pavadinčiau levandas savaitės ingridientu, kažkaip neišeina man jos iš galvos :)ievos rekomenduotą paštetą gaminsiu Velykoms :)
o tu nesikrimsk, nes viskas prie ko prisilieti yra nuostabu, viskas apie ką svajoji yra taip šviesu ir paprastai nepaprasta, todėl nesistebiu kad atsiranda tokių, kurie nemoka žavėtis ir nuoširdžiai džiaugtis, jie idėjas, svajones pasivagia. simply. Aš tokių negerbiu.
Labai gražios nuotraukos, labai kvepia šokoladas, labai gražūs išsibarstę levandų žiedai ir taip jaukiai atrodo tavo pirštukai ;)

Jurga rašė...

Išbandžiau :) tik sumažinau kalorijų kiekį - atsisakiau grietinėlės :D Labai maloniai nustebino tas levandų prieskonis.

Agne rašė...

Egle teisi nieko nera baisiau ir skaudziau kai kai kazkada buves artimas zmogus pavogia tavo svajones ir planus, zvelgia tau i akis ir sako na taip atsitiko.... skaudu ir pikta, o padaryti nieko negali hrrrrrrrr

Anonimiškas rašė...

Levandos ir šokoladas - keistas, bet viliojantis derinys, reikia išbandyti :)

Beje, levandų yra ir Delonoje. Lengvutės jos, kaina juokinga gaunasi :)

egidija rašė...

mhm... gaminau aš tuos levandinius -sviestinukus... labai gardūs. tik reikėtų levandų nepadauginti, man kažkaip po 5 sausainio sprangu pradėjo darytis... bet nuodėmės persivalgymo vistiek verti... verti...

girlia rašė...

ir koks dailus puodelis! :)
recepta isbandysiu - bus pats tas praskaidrint diena nuotaika rasant diplomini :) o kai pabaigsiu ji, gaminsiu viska, ka esu numacius, nes prisikaupe pas tave cia man idomiu receptuku :)

beje, pasikartosiu, kadangi cia gerimas, tai vel prisiminiau kadaise per tv uzmatyta spinatu kapucino.. gal esi apie toki girdejusi? rasiau prie himalaju troskinio apie ji, bet turbut prasprudo tau komentaras pro akis, nes.. vis dar laukiu ats! :)

Anonimiškas rašė...

PATVIRTINIMAS. Šiuo patvirtinu, kad dariau, bandžiau ir patiko. Rekomentuoju šį produktą patentuoti ir leisti masinėn gamybon jį pilstant į buteliukus. Skiriant ligoniui po puoduką kiekvieną vakarą esant sudaužytos širdies ar sudužusių svajonių diagnozei. Vaistas turi būtti visiems prieinamas, panašiai kaip pertusinas.

Nuoširdžiai
Sigita

Indrė rašė...

Aham reiškia visus pajuodinimus tekste reiks tikrinti ir ieškoti paslėptų dalykėlių ;)

O dar klausimėlį turiu... Pameni, per Kalėdas padovanojai garstyčių tokius žavius indelius. Paragavau dar tik 1 (su juodais serbentais), bet niekaip nesugalvoju, ką su jomis pagaminti :> gal kokią idėją mestelėtum? Kaži ridikėlių salotoms su bulvėm gal tiktų?

Kotryna rašė...

Sveika. Jau istisus du menesius kas vakara uzsuku i tavo blog'a pasiziureti, ar ikelei ka naujo. ir su didziausiu malonumu perskaitau, jau neviena recepta esu uzsirasius su prierasu *is zaidimu aiksteles*. Apie nuotrauku meniskuma ne nekalbu... ar nerezgi minteliu albumeli koki isleisti, maisto dizaino tarkim?:D o ir kai susinervinus bunu, uzeinu cia, perziuriu nuotraukas, paskaitineju ka rasai, ir gera pasidaro:)
Na, o apibendrinant, tai Tu paskatinai mane susidometi kulinarija... Mama dziaugiasi, as ir pati dziaugiuosi.

Aciu labai, kad rasai blog'a:))

Eksperimentai rašė...

Egle, mmmm, kaip norėčiau...Kaip gražu...Bet šokoladas dabar man tik svajonė...Nieko, ateis diena ir atsivalgysiu :)))))))))

Egle rašė...

Jule, nors nuskambės keistai, bet I know exactly how feel. Tikėk, kad ta būsena praeis. Ji tikrai praeis. Bet paskui vėl aplanko. Mano mama sako, kad nė vienas žmogus nepragyvena savo gyvenimo neišgyvenęs to jausmo. Tikrai. Paskaityk po pirmais žodžiais paslėptą nuorodą įraše :)

Renata, būtinai lauksiu atsiliepimų. Ech Viena... Atostogos jau baigėsi?

Vio, tavo komentaras net lavandinis :) Vakar kažkaip apie tave net keliskart per dieną pagalvojau, ypač pro jūsų namus pravažiuodama. šypt. Ačiū.

Agne, tau vienu sakiniu pavyko pasakyt daugiau nei man 3 pastraipom. AŠ taip ir jaučiuosi.. :)

Anonimiškas, aha yra (bent jau buvo)ir Delonoje, buvau pamiršusi :) Visi, kam Delona arti (Vio, čia tau), marš į Deloną levandų pirkt.

Egidija, aha pamenu ir pas tave buvo. AŠ tuos dar kepsiu netolimoj ateity. Ypač jei sakai, kad apsivalgymo verti.

girlia, ačiū. nors vienas žmogus pastebėjo puodelį :)) AŠ jį specialiai šiam įrašui įsigijau :) bet panaudosiu manau dar daug kartų.

Špinatų cappuccino turėtų būti sriuba trintų špinatų, ko gero šiek tiek balinta grietinėle ar sviestu, o ant viršaus sriubų, vadinamų cappuccino, deda plakto pieno putą. Kaip ant tikros kavos. Būna šparagų ir kitokių daržovių dar cappuccino. Aš nebandžiau, bet recepto kokio galėsiu paieškot. Kai bus šviežių špinatų manau išbandysiu ir parašysiu, gerai?

Sigita!!! Siunčiu didelį (hug). Neturiu daugiau žodžių :)

Indre, ten jų labai nedaug kiek pamenu, bet visai tiktų kokią mėsytę pabandyt pamarinuot arba padažui prie velykinių salotų ar kiaušinių pabandyt pagamint (su kokiu jogurtu/majonezu, citrinos sultimis ar medum, citrina, aliejumi išsukt).

Inga, bet tai koookį jūs grožį auginat ir vardas žavingas vyruko. Dėl tokio stebuklo verta ir šokolado atsisakyt.

Kotryna, oh mon dieu! Dėl tokių komentarų ir verta rašyti tinklaraštį ir daryti tai ką darau. Ačiū tau... Čia ko gero, pats tikriausiais balzamas širdžiai ir nuoširdžiausias komentaras per visą žaidimų aikštelės istoriją.

Ačiū tau, kad skaitai :) Linkėjimai, Eglė

gyvenimas yra gražus rašė...

na, bet kooks grožis ...žiūrėčiau ir žiūrėčiau..ir iš kur man gauti tų levandų Kaune..ech :)

Egle rašė...

Ačiū :) o šiaip, kaip tik Kaune viešėsiu savaitgalį, galiu prigriebt biškeliuką :)

gyvenimas yra gražus rašė...

mmm..gaila, aš Kaune nebunu savaitgaliais..bet labai ačiū už pasiūlymą :)
reiks normaliai pasidomėti tomis levandomis..
gal kur nors rasiu

gyvenimas yra gražus rašė...

YES!!! Levandos jau pakeliui pas mane ;)

Egle rašė...

Cha, na va, kaip puiku :) Jei ne paslaptis, iš kur? :)

gyvenimas yra gražus rašė...

Iš Jadvygos Balvočiūtės ;)

Egle rašė...

O, geras, net nebuvau užmačiusi, kad ji turi. Nors tiesą sakant ir asortimentą jos senokai teko žiūrėti :) tai jau dabar bus ir sausainiai su levandom, ir keksiukai, ir paštetas ir dar balažin kas :) Levandų manija ;)

gyvenimas yra gražus rašė...

Aga,labai knieti išbandyti :DD Tik kažkaip labai kaina nedidelė ,palygint su kitom žolelėm 2lt už 20gr.Bijau ,kad kokio šieno negaučiau.Nors sakė,kad su žiedeliais.Na bus matyt :)

volungele rašė...

Pasisėjau levandų dėl bičių ir dėl svaiginančio kvapo,o pasirodo ,kad levandos ne ti tuo naudingos gyveni žmogus ir visą gyvenimą mokaisi:)

Anonimiškas rašė...

labai patiko! Rekomenduosiu VISIEMS! ACIU!

___________________________________________________________________________________
automobiliu nuoma | automobiliu nuoma kaune | automobiliu nuoma vilniuje | ilgalaike automobiliu nuoma

Anonimiškas rašė...

puikiai, patiko,aciu.
________________

autobusų nuoma | mikroautobusų nuoma | autobusų nuoma

Anonimiškas rašė...

Na daugiau tokiu geru receptu, aciu!

plastikiniai langai

DARBAS ANGLIJOJE

Anonimiškas rašė...

NEREALIAI SKANUS, rekomenduoju visiems isbandyti pasigaminti, tikrai patiks visiems !!

darbas anglijoje vasara
geras darbas anglijoje
darbas anglijoje sandeliuose
geri darbai anglijoje

Anonimiškas rašė...

aciu jums labai, patiko!

mobilieji telefonai
pigus mobilieji telefonai
www.mobilierdve.lt
automobiliu nuoma kaune
www.bmwmbnuoma.lt

Anonimiškas rašė...

Gal kas atostogauti?

Limuzinu Nuoma Kaune
Jachtos Nuoma

Anonimiškas rašė...

Aciu, tikrai neblogai. super

darbas anglijojeplastikiniai langai

Anonimiškas rašė...

automobiliu nuoma www.drive.lt

Anonimiškas rašė...

www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt - www.bmwmbnuoma.lt . www.bmwmbnuoma.lt

Anonimiškas rašė...

www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu - www.balkonustiklinimas.eu.

Hua Cai rašė...

thomas sabo uk
air jordan gamma blue
lacoste shirts
michael kors outlet online
air jordan concord
valentino shoes
michael kors outlet
snapback hats
michael kors outlet
gucci handbags
prada shoes
cheap oakley sunglasses
jordan shoes
salvatore ferragamo
tods shoes
michael kors handbags
timberland boots
air max 90
true religion jeans
kate spade
valentino outlet
foamposite gold
coach outlet store online
pandora charms
coach outlet online
oakley sunglasses wholesale
ferragamo shoes
air jordan 4
polo ralph lauren outlet
foamposite galaxy
m a c cosmetics
snapback hats wholesale
links of london uk
instyler ionic styler pro
louis vuitton handbags
mcm handbags
giuseppe zanotti sale
michael kors outlet online
lebron james shoes
cheap mlb jerseys
2015325li

Qing Cai rašė...

adidas shoes
monster headphones
longchamp outlet
burberry sacrf
tiffany jewelry
toms shoes
ray ban uk
kobe 9
monster beats
ray ban sunglasses
air jordan gamma blue
michael kors outlet
air jordan 11
insanity
abercrombie and fitch
coach outlet
nike roshe run
ray ban sunglasses
giuseppe zanotti outlet
louboutin shoes
michael kors factory outlet
kate spade outletstore
tory burch outlet
kate spade uk
cheap oakleys
thomas sabo
michael kors handbags
burberry outlet
timberland boots
cheap oakley sunglasses
cai2015525

Guo Guo rašė...

cheap wedding dresses
lebron james shoes
the north face uk
burberry outlet
cheap nike shoes
new york knicks jersey
true religion jeans
san antonio spurs jerseys
michael kors outlet
prada shoes
ugg boots
vans shoes
coach outlet
washington redskins jerseys
new york giants jerseys
philadelphia eagles jerseys
arizona cardinals jerseys
miami heat jersey
mizuno running
air max 2014
evening dresses
north face jackets
atlanta falcons jersey
canada goose outlet
air jordan 13
the north face outlet store
baltimore ravens jerseys
cleveland cavaliers jersey
new york jets jerseys
bottega veneta outlet
koby bryant shoes
hermes birkin
pittsburgh steelers jersey
los angeles lakers jerseys
oklahoma city thunder jerseys
dansko outlet
north face outlet
nike running shoes
tommy hilfiger outlet
chicago blackhawks jersey
new england patriots jerseys

Unknown rašė...

cheap chi straighteners
jordan retro 8
oakley outlet
timberland outlet
chi hair strighteners
burberry outlet online
official kate spade outlet online
michael kors handbags
jordan 3
white timberland boots
louis vuitton outlet
jordan 13s
hollister jeans
air max uk
coach factory outlet
abercrombie fitch
abercrombie outlet
fendi outlet
abercrombie and fitch outlet
coach bags
coach outlet
louis vuitton handbags
christian louboutin shoes
cheap nfl jerseys
coach factory online
oakley sunglasses
louboutin
kate spade purses
true religion outlet
burberry handbags
toms shoes
ray ban sunglasses
cheap toms shoes
timberland outlet
ray-ban sunglasses
kobe bryant shoes for kids
20150624xiong

Ww Weng rašė...

toms shoes outlet

michael kors

louboutin outlet

tory burch outlet

prada sunglasses

longchamp outlet

longchamp handbags

chanel handbags

true religion jeans

abercrombie and fitch

hollister clothing store

new balance

converse

lulu lemon

baseball jerseys

nfl jerseys

replica watches

rolex watches

p90x workout

giuseppe zanotti

m a c cosmetics

instyler

mizuno

purses and handbags

hilfiger outlet

ed hardy clothing

levis jeans

bcbg max azria

bebe clothing

harrods london

gucci handbags

ralph lauren outlet

lululemon canada

lululemon

Qing Cai rašė...

ray ban
cleveland cavaliers jersey
oakley, http://www.occhialioakleyoutlets.it/
hollister pas cher
michael kors outlet
cartier bracelet
ugg outlet, http://www.uggsoutlet.us.org
discount oakley sunglasses, http://www.oakleysunglassesdiscount.us.com
gucci outlet
michael kors outlet store, http://www.michaelkorsoutlet-store.us.com
mac cosmetics
gucci handbags, http://www.guccihandbags-outlet.co.uk/
oakley sunglasses
hollister uk
prada handbags, http://www.pradahandbagsoutlet.co.uk/
north face outlet
toms outlet, http://www.tomsoutlet-stores.com/
cheap oakley sunglasses
ralph lauren outlet
coach outlet online
louis vuitton handbags
coach outlet store
beats by dr dre, http://www.beatsbydrdre-headphones.us.com/
oakley sunglasses, http://www.oakleysunglasses-outlet.us.com
custom mlb jerseys
cai2015902

mmjiaxin rašė...

ferragamo outlet, http://www.ferragamo.eu.com/
jordan shoes 2015, http://www.jordanshoes.us.com/
oakley sunglasses, http://www.oakleysunglasseswholesale.us.com/
canada goose jackets, http://www.canadagoose.us.org/
broncos jerseys, http://www.denverbroncos.org/
ralph lauren polo, http://www.ralphlaurenoutlet.in.net/
the north face outlet, http://www.thenorthfacejacket.us.com/
michael kors uk, http://www.michaelkorsbags.uk/
cheap soccer jerseys, http://www.cheapsoccerjersey.net/
supra footwear, http://www.suprashoes.us.com/
air jordan shoes for sale, http://www.airjordanshoes.us.org/
barcelona jersey, http://www.barcelonajerseys.net/
ray ban outlet, http://www.raybansunglassesonline.in.net/
nike air max 2014, http://www.airmax2014.net/
tiffany and co, http://www.tiffany-outlet.us.com/
hollister clothing store, http://www.hollisterclothingstore.net/
mizuno shoes, http://www.mizunorunningshoes.us/
air max shoes, http://www.nikeairmaxshoess.co.uk/
north face outlet, http://www.thenorthfaceclearances.us.com/
wedding dresses, http://www.cheap-weddingdresses.net/
mm0926

Rašyti komentarą