2011 m. gruodis 31 d., šeštadienis

Sudie, 2011-ieji, Jūs buvote puikūs!

Sudie, 2011-ieji, jūs buvote puikūs! Kitokie, nei praėjusieji. Ramesni, tylesni, bet ne mažiau įspūdingi.

Buvot džiaugsmo ir susitaikymo su savimi metai. Metai, pažėrę krūvą galimybių, naujų žmonių, įdomių projektų ir fantastiškų kelionių. Metai, privertę suprasti, kokie brangūs yra artimi žmonės. Ir draugai. Privertę sustoti, perkainoti svarbiausias vertybes, įsiklausyti į save ir kitus. Metai, išmokę džiaugtis. Dideliais ir mažais dalykais. Buvot meilės ir stiprybės metai.


2011-ieji, jei reikėtų Jus įvardinti vienu žodžiu, nedvejodama ištarčiau – meilė. Meilė sau ir Tau. Šeimai ir draugams. Meilė darbui. Buvot metai, išmokę dalintis. Suprasti, kad pasidalintas džiaugsmas – dvigubai didesnis.

Dar pavadinčiau jus įkvėpimo metais. Dėkoju dangui, likimui, žvaigždėms ar tiesiog aplinkybėms, kad teko laimė parengti gausybę interviu ir sutikti įdomių, dideliems darbams įkvepiančių žmonių. Gražių savo kasdienybe, mintimis, tikrumu. Paprastų ir drauge tokių didelių.


Versdama nuotraukas skaičiuoju gražiausias akimirkas, mažus ir ne tokius mažus darbus. O jų tiek, kad sunku patikėti, jog dar neseniai mojavom 2010-iesiems. Regis vakar. Ir kada viską spėjom? Laikas lekia beprotiškai greitai.

Geri buvot metai. Lengvi. Ir šviesūs. Išmokę atkaklumo nelygioj kovoj su savim ir savuoju ego. Metai, padovanoję „Skonio žinyną“, galimybę fotografuoti ne tik knygai, bet ir kitiems įdomiems projektams. Gausybę renginių ir pažinčių. Metai turtingi naujais skoniais, atradimais, žiniomis, knygomis...

Jurgos M. nuotr.
Jurgos M. nuotr.
Buvot metai, netikėtai atnešę ypatingas ir įsimintinas keliones: Stokholmą, Boloniją, Florenciją, bei ketverius metus lauktas atostogas. Buvot vestuvių metai, leidę širdimi paliudyti tokią stiprią ir kartu trapią kitų meilę. Šilti buvot metai.

Stockholm

Stockholm
Canary Islands, Tenerife
Canary Islands. Tuna steaks

Sudie, 2011-ieji, jūs buvote puikūs! Ačiū, kad buvot.

Bookmark and Share Print Friendly and PDF

8 komentarai (-ų):

Miglė rašė...

Linkiu dar gražesnių 2012 metų, Egle :))

Si rašė...

O aš irgi jau kelinta diena apžvelgiu buvusius metus. Jie geri... kiti irgi bus geri ir net geresni. Linkiu šiltų, ramių, naujų potyrių, atradimų pilnų metų. Ačiū už pasidalinimą savo gyvenimo trupinėliais!

julė rašė...

Eglut, kad tu žinotum, koks Įkvėpimas Ant Kojyčių esi, et..

Violeta rašė...

Kaip gražu!!! Tau puikiai pavyksta įkvėpti kitus, kad jie gyventų pilnus ir praturtintus gyvenimus, esi nuostabi :)Gerų 2012 :)

Vasara rašė...

Egle, su Naujaisiais 2012 m. Kad viskas ko tik imtumeisi - pavyktu.

Renata rašė...

Su naujaisiais, linkiu gerų, šiltų ir gražių ateinančiųjų!

Rennie rašė...

Kaip gražiai! Su Naujaisiais Tave! Džiaugiuosi, kad praeitais metais susipažinome :) Daug laimės!

Anonimiškas rašė...

tikrai labai super ! :)

apgyvendinimas Juodkrante nuoma Juodkrante

Rašyti komentarą