Apklausa: kada jums dovanojo gėles?

Gauti dovanų labai smagu, o jeigu dar į kompaniją ateina ir toks meškinas https://memeliogeles.lt/preke/200cm-meskinas/ , tuomet yra dvigubai smagiau. Išlepinti žmonių ir dovanoti gėles per dažnai irgi nebūtina. Tačiau kai kas turėtų susiimti ir gėles dovanoti dažniau… Klausiame atsitiktinių praeivių, kada joms ir jiems paskutinį kartą kažkas dovanojo gėlių.

Pianistas, 28 metų

Gėlės visiemsPaprastai geles Klaipedoje po koncertų gaunu dažniau ir gausiau negu kitur. Man labai patinka šis pajūrio miesto svetingumas, ir iš tikrųjų pačios gėlės yra labai skoningos. Nors tai laikoma nevyriška, bet man patinka gėlės. Kam jos gali nepatikti? Juk jos žydi, yra gražios, ir tai pagarbos ženklas. Aišku, per šventes vyrams gėlės dovanojamos rečiau, tai bent jau scenos artistams pavyksta jų gauti. O juk gėlės yra artimos menininko sielai, mėgstančiai ir vertinančiai grožį.

Žmona, 40 metų

Man vyras visada dovanoja gėles per kovo 8. Per kitas šventes pamiršta, nes gal niekas neprimena. Bet jau per kovo 8 turbūt pamato, kad ir visi kiti su gėlėm vaikšto, o gal dar jam ir primena kažkas, kad padovanotų, tada ir dovanoja. Be to, gaunu visada gėlių per motinos dieną. Tai labai graži man asmeniškai šventė, kaip ir tėvo diena. Per tėvo dieną iškepu ką nors skanaus savo vyrui, kad jis pasijaustų pagerbtas tėvas, nes vaikai nelabai jam nori gėlių nešt, gal atrodo nevyriška, tačiau mielai padaro mokykloje per darbelius kokį nors linksmą suvenyrą.

Studentė, 20 metų

Man gėles dabar dovanoja nuolat. Ir kas svarbiausia – net du vaikinai iš Klaipėdos. Ir aš net to neslepiu, abu apie tai žino. Nes aš esu laisva ir noriu išsirinkti geriausią, su kuriuo gyvenimą gražiai pragyvenčiau. Šiaip man gėlės patinka, nes jos labai gražiai dekoruoja mano kambarį. Be to, patinka, kada galiu nusifotografuoti gražią gėlių puokštę arba gėles dėžutėje, ir įsidėti tą nuotrauką į socialinius tinklus. Tada jau visi iškart sužino, kad aš gavau gėlių.

Moksleivė, 14 metų

Gavau gėlių per šventę, kai mes mokykloje dainavo. Be to, per Valentino dieną vienas berniukas mokykloje padovanojo, bet buvo labai gėda, nes jis tai padarė prie kitų žmonių, o aš net neplanuoju su juo vaikščioti į pasimatymus ar draugauti. Dėl to man dabar atrodo, kad Valentino diena gali būti tikrai žiauri.

Viena mintis apie „Apklausa: kada jums dovanojo gėles?“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *