Kuriam valgomojo kambario interjerą patys

Valgomasis kambarys – vieta, kurioje praleidžiame daug smagaus laiko kartu su šeima ir artimaisiais. Norint turėti jaukią erdvę, reikia pasirūpinti interjeru, kad ši vieta būtų tokia, kurioje norima pasibūti. Kuriant interjerą būtini įvairūs aksesuarai, tinkamos spalvos ir tinkami baldai valgojamam. Dažnai nuogąstaujama, kad tam, kad sukurti svajonių interjerą teks išleisti labai daug pinigų ir samdyti interjero dizainerį, tačiau viską galime atlikti patys. Tereikia pasinaudoti patarimais, kurie praverčia daugeliui žmonių.

Baldai valgojamamLabai svarbu, kur yra valgomojo kambario vieta. Jis gali būti tiek atskiroje patalpoje, tiek ir bendroje erdvėje su virtuve ar svetaine. Kur įrengti valgomąjį, priklauso nuo būsto ploto. Jei nėra galimybės valgomąjį įrengti atskirame kambaryje, tai jis puikiai tiks įrengimas ir bendroje erdvėje. Tereikia pasitelkti vaizduotę ir viską suderinti tarpusavyje. Taigi, jei valgomasis bus kartu su virtuve ar kartu su svetaine, tai reikia derinti sienų ir grindų spalvas. Prastas pasirinkimas bus, jei šių erdvių sienų spalvos bus skirtingos ir ryškios, o jei tarpusavyje suderinti atspalviai, tai tikrai galima rinktis skirtingus derinius. Kalbant apie kitas spalvas, tai geriausia, kai svetainės ir valgomojo kambario grindys yra vienodos. Galima rinktis ir kitokį variantą, kai virtuvės ir valgomojo zonos grindys yra vienodos, o svetainės kitokios. Svarbus patarimas – grindų dangos spalvos ir raštai turi tarpusavyje derėti, tad pirkdami grindų dangas, nepamirškite įsitikinti, kad jos derės viena šalia kitos. Taip pat nepamirškite, palikti pakankamai vietos visoms erdvėms, kad galėtumėte laisvai vaikščioti bei sėdėti.

Didelį dėmesį reikia skirti baldams. Koks valgomojo kambarys be pagrindinių baldų? Tinkami baldai valgojamam – stalas ir kėdės ar krėslai. Tiesa, galima išbandyti ir kitus derinius, tarkim, vietoje kėdžių ir krėslų rinktis suoliuką. Baldų spalvos turi derėti su sienų ir grindų spalvomis. Jei valgomasis yra bendroje svetainės ir virtuvės zonoje, tai reikia visus baldus spalvine gama suderinti. Tai nereiškia, kad visi baldai turi būti vienodi, tačiau jie turi derėti tarpusavyje, pavyzdžiui, valgomojo komplektas baltos spalvos, o svetainės baldai natūralios medienos, kai tuo tarpu virtuvės baldai taip pat šviesūs.

Vieta, kurioje galime ilsėtis po dienos darbų ir turėti prasmingus pokalbius su artimaisiais tampa tarsi šeimos susibūrimo centru. Valgomasis kambarys tuo ir yra ypatingas, kad galime ne tik valgyti, bet ir turėti nuostabų laiką su ilgais pokalbiais bevalgant gardų maistą. Nebijokite kurti interjerą patys!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *