D. U. K. apie dantų protezus

Praradus nuosavus dantis juos galima atkurti ne vienu variantu. Dažniausiai pasirenkami dantų protezai, kadangi kainuoja gana pigiai, o dantys ne tik atrodo gražiai, tačiau ir tarnauja daug metų.

Jeigu ir Jums aktualūs yra protezai – visada siūlome tartis su specialistu, kuris gali padėti geriau suprasti šio tipo dantų atkūrimo galimybę.

O pagrindinius, dažniausiai žmonių užduodamus klausimus – pateiksime žemiau.

Kiek kainuoja dantų protezai?

Protezai kainuoja kur kas pigiau nei implantai ir tai jau yra gana svarbus faktorius, kuris skatina rinktis vienus, o ne kitus. O apskritai kainos labai kinta priklausomai nuo dantų skaičiaus, kurį reikia sutvarkyti ir tuo pačiu pačių protezų, kadangi rinkoje galima rasti labai daug variantų.

Ar šie dirbtiniai dantys yra visam gyvenimui?

Tikrai taip. Galima pasidžiaugti, kad dantų protezai tarnaus žmogui visą gyvenimą. žinoma, jiems reikia šiek tiek priežiūros, tačiau jos gana mažai. Taip pat svarbiausia rasti gerą kliniką, kuri teikia atliktiems darbams garantijas. Tai dažniausiai suteikia daugiau pasitikėjimo atliktais darbais.

Ar jiems reikia daug priežiūros?

Tikrai ne. Dantų protezai dažniausiai džiugina tuo, kad jie yra prižiūrimi taip pat paprastai kaip ir natūralūs dantys. Tai reiškia, kad juos reikia valyti vos du kartus per dieną, kad rezultatas būtų geras ir tuo pačiu ilgam laiko tarpui.

Ar jie fiksuojami?

Šiuo metu specialistai gali Jums pasiūlyti tiek fiksuojamus, tiek išimamus protezus. Svarbiausia yra rasti tuos, kurie Jums labiausiai tinka. Žinoma, išimami kainuoja pigiau, tačiau tuo pačiu jie dažniausiai ne tokie patogūs. Net ir tokiu atveju, kai šiuo metu galima rasti tikrai gerų klijų – mes siūlome rinktis fiksuotus, nes su jais viskas yra kur kas paprasčiau.

Ar dantys atrodo natūraliai?

Dirbtiniai dantys gali atrodyti taip pat puikiai kaip ir tikri. Protezai yra geras to pavyzdys. Vizualiai jie gali nesiskirti nuo natūralių dantų. Tik reikia nepamiršti, kad šiuo metu protezai, kaip ir implantai, gali būti daromi iš skirtingų medžiagų, tad reikia rinktis tuos, kurie sukuria kuo natūraliausią efektą.

Graži šypsena padeda žmogui kur kas geriau jaustis. Ką jau kalbėti apie tai, kad dantų atkūrimas yra būtinas dėl daugelio sveikatos niuansų.

Daugiau informacijos apie profesionalius dantų protezus – nuorodoje čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *