Kuo pasižymi geras čiuzinys nuo pragulų?

Geras čiužinys yra tikriausiai pats svarbiausias dalykas siekiant užtikrinti komfortą ir gerą priežiūrą žmogui, kuris negali pats pajudėti ir rūpintis savimi. Tai ypač aktualu visiems pacientams, kurie kenčia nuo chroniškų ligų ir lovoje privalo praleisti itin ilgą laiką.

MediPliusMediPlius pardavinėjami čiužiniai nuo pragulų rūpinasi būtent šiuo dalyku – komforto ir gero prilaikymo suteikimu. Geras čiužinys nuo pragulų pasižymi tuo, jog nuima stresą nuo didžiausią spaudimą patiriančių vietų ir jį paskirsto tolygiai, taip išvengiant rizikos atsirasti pragulos.

Visi žmonės, kurie dėl tam tikrų sveikatos sutrikimų lovoje turi praleisti labai ilgą laiką ir patys negali, arba jiems labai sunku pasiversti ant kito šono, turėtų gulėti ant specialių čiužinių nuo pragulų. Iš išvaizdos pats čiužinys beveik niekuo nesiskiria nuo įprastinių čiužinių. Galite užsukti į tinklapį https://mediplius.lt/miegamajam/ciuziniai-nuo-pragulu ir patys pažiūrėti kaip gi atrodo tokie specialūs čiužiniai. Tikriausiai pagrindinis dalykas, padėsiantis atskirti tokį čiužinį nuo įprastinio, yra kaina. Be jokios abejonės čiužiniai nuo pragulų kainuoja brangiau, tuo įsitikinsite ir apsilankę MediPlius svetainėje. Taip yra todėl, jog jiems pagaminti naudojamos specialios technologijos ir medžiagos, kurių nesutiksite įprastuose čiužiniuose. Kaip bebūtų, investuoti į gerą čiužinį nuo pragulų tiesiog būtina. Pragulos gali tapti dar viena papildoma ir itin skausminga problema, kurios įmanoma išvengti.

Geri čiužiniai nuo pragulų

Toliau skaityti „Kuo pasižymi geras čiuzinys nuo pragulų?”