Geriausia vieta švęsti Vilniuje

Banketas VilniujeDaug kas be abejonės patikintų, kad Vilnius – geriausia vieta švęsti Lietuvoje. Kur svesti Vilniuje ilgai nereikia galvoti – čia įsikūrę puikiausi restoranai, kavinės ir barai, moderniausi naktiniai klubai ir kitos pasilinksminimo vietos. Šiandien plačiau pakalbėsime apie vietą, kur galima ne tik skaniai pavalgyti, išgerti ir praleisti puikų vakarą su draugais, bet kur organizuojami banketai, gedulingi pietūs, didesnės šventės ir kitokie susibūrimai.

Majavi restoranai

Majavi restoranas įsikūręs miesto centre ir klientus vilioja puikia virutve, nepriekaištingais skoniais ir aptarnavimu. Sušiai, azijietiška dvasia prisotinta virtuvė patenkins net išrankiausių klientų skonį. Didelis sriubų ir grilio patiekalų pasirinkimas maloniai nuteikia gomurį ir skatina sugrįžti. Nesvarbu, ar Majavi restorane lankotės papietauti dienos pietų metu, ar ateinate praleisti vakaro su draugais – iš čia visada išeisite sotus ir puikiai nusiteikęs. Internetiniame restorano tinklapyje pateikiamas išsamus foto albumas, kur galite pasigėrėti siūlomų patiekalų įvairove. Vienas didžiausių Majavi restorano pranašumų yra siūloma puiki erdvė banketams, furšetams bei gedulingiems pietums. Visai nesvarbu, ar ateisite pasilinksminti, ar papietauti rimtyje su artimaisiais – visi būsite pamaloninti puikiu maistu ir nepriekaištingu aptarnavimu. Salėje prie ilgo stalo gali susėsti iki pusės šimto žmonių, to tarpu rengiant furšetus yra galimybė sutalpinti iki septyniasdešimties žmonių. Restorano atstovai siūlo puikią gyvą muziką, todėl neabejokite, kad jūsų svečiai bus patenkinti ne tik maistu, bet ir jaukia, malonia aplinka. Restoranas Majavi taip pat siūlo ir kokybiškų, erdvių patalpų nuomą privatiems vakarėliams. Tokiu atveju tai puiki galimybė abiturientams, rengiantiems savo paskutinio skambučiom, šimtadienių ar išleistuvių šventes, taip pat tai puiki proga jubiliatams ir rengiantiems vestuves ar kitokias šventes. Jeigu patikite savo šventę Majavi komandai – viskas, kuo turite pasirūpinti tėra jūsų svečiai, sukuosenos, šventiniai drabužiai ir gera nuotaika – visa kita jums, garantuodami aukščiausią kokybę, užtikrina Majavi virtuvės šefai ir aptarnaujantis personalas. Internetiniame Majavi puslapyje nurodyti visi restorano kontaktai, kuriais galite kreiptis bet kokiais klausimais, pradedant domėjimusi patalpomis, baigiant informacija apie maistą ir patiekalus. Be abejonės, Majavi komanda jums atsakys į visus rūpimus klausimus. Kur švęsti Vilniuje? Atsakymas paprastas – Majavi restorane. Kodėl? Žemiau pateiksime kelis atsakymus.

Majavi – geriausi atsiliepimai

Mingailė į Majavi restoraną užsuka bene kasdien skaniai pavalgyt pietų pertraukos metu. Merginai ypač patinka virtuvės meistrų ruošiamos sriubos bei grilio patiekalai. Taip pat Majavi jai atrodo puiki vieta leisti čia penktadienio vakarus su draugais (tą Mingailė daro bene kiekvieną savaitę). Gal kažkam pasirodytų nuobodu, tačiau kai reikėjo apsispręsti, kur švęsti savo dvidešimt penktąjį gimtadienį, ji nė akimirkos nesuabejojo, kad numylėtasis Majavi tam tinka puikiai. „Man visada svarbiausia, kad mano svečiai ir draugai būtų sočiai ir ypač skaniai pavalgę. Žinoma, gimtadieniui reikėjo ir erdvės šokiams. Visa tai Majavi galėjo pasiūlyti, todėl nemačiau būtinybės ieškoti kažko kito ir rizikuoti. Visi liko labai patenkinti ir tikrai žinau, kad keli artėjantys draugų jubiliejai bus rengiami šiame pačiame restorane. Be abejonės – tai viena geriausių vietų švęsti Vilniuje“- pasakoja Mingailė. Tą patį galėtų pasakyti ir Kęstutis, visai neseniai restorane su gimine ir draugais šventęs savo penkiasdešimties metų jubiliejų. „Tokio skanaus maisto, vargu, ar buvau kur nors ragavęs. Visiems labai patiko ir aplinka, ir puikus Majavi komandos aptarnavimas. Čia dar tikrai ne kartą sugrįšiu ir vienas, ir su savo plačia gimine“- juokavo Kęstutis. Taigi, jeigu kyla abejonių, kur švęsti Vilniuje – neabejokite – Majavi tam tinka puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *