Geriausios plaukų šukos jūsų plaukų tipui

Jei turite daug plaukų, gali būti sudėtinga juos išlaikyti tvarkingus ir švarius. Jei jūsų plaukai garbanoti ar banguoti, dėl jų apimties taip pat gali būti sunku rasti tinkamą šukuoseną darbui, mokyklai ar kitoms progoms. Be standartinio plaukų šepečio, yra keletas skirtingų tipų šukų, kurios gali padėti tvarkyti plaukus ir suteikti jiems daugiau apimties. Ieškodami naujų plaukų šukų, turite atsižvelgti į kelias pagrindines savybes. Geriausia rinktis šukas, pagamintas iš natūralių pluoštų, pavyzdžiui, šerių šerių, medinių dantukų ir kedro rankenos, kad nesusipintų sruogos. Štai įvairių rūšių šukos, jų privalumai ir kokios šukos geriausiai tinka jūsų plaukų tipui.

Šepetys

šukosŠios šukos puikiai tinka ploniems arba garbanotiems plaukams. Ji turi labai platų pagrindą su dantukais, kurie telpa į plačias šukas, todėl idealiai tinka plaukams, kuriems reikia daug apimties. Platūs dantukai taip pat paskirsto natūralius plaukų aliejus, stiprina plaukus ir neleidžia jiems išsausėti. Jei turite storus, garbanotus plaukus, naudokite šukas su plačiais dantimis, kad paskirstytumėte aliejų ir išgautumėte gražias, švelnias garbanas. Jei turite plonus plaukus, plačių dantų šukos gali juos apsunkinti, todėl plaukai atrodys gležni ir riebaluoti. Šukos plonais dantukais padės atskirti plaukus ir neleis jiems susipainioti.

Šukos siaurais šereliais

Jei turite storus ir garbanotus plaukus, galbūt norėsite atkreipti dėmesį į šukas su plonais dantukais. Šukos su siaurais dantukais geriausiai tinka tiesiems plaukams ir ploniems garbanotiems plaukams. Šlapius plaukus šukuokite šukomis su siaurais dantukais. Tai neleis plaukams susipainioti ir sukurs natūralų išlinkimą plaukų galuose. Šukos plonais dantukais idealiai tinka tiesiems plaukams, nes jos jų neapsunkina. Jei turite storus ir garbanotus plaukus, gali būti, kad šukos siaurais dantukais bus per plonos, kad suteiktų pakankamai apimties. Šukos siaurais dantukais taip pat tinka ilgiems plaukams ir sukuria gražią, glotnią šukuoseną.

Plačių dantų šukos

Jei turite ilgus arba storus plaukus, šukos su plačiais dantimis gali padėti paskirstyti plaukų svorį ir neleisti jiems traukti galvos odos. Plačių dantų šukos taip pat idealiai tinka jautrią galvos odą turintiems žmonėms. Jei jūsų plaukai ploni, dėl plačių dantų šukų plaukai gali atrodyti gležni, o dėl jų gali atsirasti riebalavimasis. Smulkių dantukų šukos padės atskirti plaukus ir neleis jiems susipainioti.

Ventiliacijos šepetys

Ventiliacinės šukos idealiai tinka tankiems ir garbanotiems plaukams. Šios šukos turi atvirus tarpus, todėl plaukai nesipainioja dantukuose. Jos taip pat specialiai sukurtos dirbti su drėgnais ir sausais plaukais. Plonus ir tiesius plaukus gali būti sunku iššukuoti, ypač kai jie šlapi, nes šukų dantukai gali įstrigti sruogose. Ventiliacinės šukos gali padėti išvengti plaukų susipainiojimo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *