Išmaniųjų televizorių pirkimo vadovas pradedantiesiems

Išmanieji televizoriai čia liks. Tačiau ką tai reiškia vartotojams? Išmaniuosiuose televizoriuose tapo lengviau nei bet kada anksčiau internetu transliuoti laidas, filmus ir sporto transliacijas. Visa tai galite daryti naudodami išmaniuosius televizorius, nes jie prijungti prie namų plačiajuosčio tinklo. Kitaip tariant, išmanieji televizoriai yra kur kas daugiau nei tik televizorius, per kurį galite naršyti internete; jie taip pat yra medijos grotuvas ir turinio kaupiklis. Išmanieji televizoriai būna dviejų pagrindinių tipų: standartiniai ir išmanieji. Pirmuosiuose nėra integruotų programų ir skaitmeninių paslaugų, tokių kaip "Netflix", "YouTube" ir "Amazon Video". Tačiau prijungę mobilųjį įrenginį, pavyzdžiui, "Android" arba "iOS" išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį per tą patį HDMI kabelį kaip ir televizorius, galėsite naudotis visomis šiomis programėlėmis tiesiog dideliame ekrane – be jokios papildomos programinės įrangos. Plačiau https://splius.lt puslapyje.

TelevizijaKas yra išmanusis televizorius?

Išmanusis televizorius – tai iš esmės išmanusis televizorius, kuris taip pat yra televizorius. Jis siūlo viską, kas geriausia iš abiejų pasaulių: išmaniojo televizoriaus paprastumą ir patogumą kartu su geriausiomis standartinio televizoriaus savybėmis. Išmanusis televizorius prie namų tinklo jungiasi per eterneto arba belaidį ryšį. Tada išmanusis televizorius gali "kalbėtis" su įvairiais namuose esančiais prietaisais, įskaitant televizorių, garso sistemą, žaidimų konsolę, žaidimų kompiuterį ar bet kurį kitą prietaisą, galintį siųsti signalą. Be to, išmanieji televizoriai taip pat gali "klausytis" šių įrenginių ir siūlyti, ką žiūrėti. Jei turite "Bluetooth" ryšį palaikantį įrenginį, į televizorių galite net transliuoti muziką iš telefono ar planšetinio kompiuterio.

Kuo skiriasi standartiniai ir išmanieji televizoriai?

Jei renkatės naują televizorių, jus gali sudominti idėja įsigyti "išmanųjį televizorių". Tačiau prieš pereidami prie kito televizoriaus turėtumėte žinoti, kuo skiriasi standartinis ir išmanusis televizorius. Didžiausias standartinių ir išmaniųjų televizorių skirtumas yra jų ryšio lygis. Standartiniai televizoriai nėra prijungti prie interneto, o visi šiuolaikiniai išmanieji televizoriai yra prijungti prie "Wi-Fi" arba "Ethernet", todėl gali priimti srautinio duomenų perdavimo paslaugas ir programas. Išmanusis televizorius taip pat gali "išmokti", kas rodoma per jūsų mėgstamus kanalus, kad galėtų automatiškai nusistatyti transliacijas, o standartiniai televizoriai šios funkcijos neturi. Daugumoje išmaniųjų televizorių taip pat yra integruotos programėlės, o standartiniuose televizoriuose jų nėra. Rinkitės paslaugas: https://splius.lt/ismanioji-televizija puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *