Kaip kurti gėlių raštus tapetams?

Gėlių salonasApsilankę https://www.geliusalonas.lt pamatysite, kad gėlių galima aptikti įvairių: tiek mažų, tiek didelių, tiek su vienu žiedu ant koto, tiek su keliais, tiek spalvotų, tiek vienspalvių, tiek ryškių, tiek blankesnių. Visais atvejais gėlės yra kažkas tokio, kas leidžia pamatyti grožį akimirksniu, net nekeliant klausimo, ar tai gražu. Tačiau vis dėlto galima įsivaizduoti, kad dekoruojate tapetus ir norite jiems sukurti gėlėtą trafaretą. Juk šiuo metu kaip tik vėl į madą grįžta nuostabūs tapetai su gėlių raštais. Tad kaip jūs juos sukursite? Štai keletas patarimų, kaip tą padaryti, jeigu esate pradedantis dizaineris ar laisvalaikiu mėgstate pieštis bei naudotis vaizdo apdorojimo programomis.

Rinkitės gražias nuotraukas, paveikslėlius

Pirmiausia jums reikėtų kolekcionuoti vaizdus. Ar tai būtų nuotrauka, kurioje įamžinta geliu puokstes dezutese, ar tai būtų kažkokia kompozicija, kuri jums patiko. Gal tai būtų iš viso su gėlėmis nesusijęs vaizdas, tačiau jums labai patiktų jo spalvos, ritmas, formos ar dar kažkas. Kad ir kas tai būtų, tačiau tokius dalykus jums reikėtų pradėti tiesiog kolekcionuoti į atskirą katalogą, kuriame ir būtų augalai, gėlės, spalvos, šakos, formos. Visa tai vėliau galėtų virsti nuostabiu dalyku: įkvėpimu tapetų kūrimui.

Braižykite formas

Taigi, reikėtų pradėti braižyti formas. Nesijaudinkite, nereikia iš karto piešti tobulo tapeto. Patariama viena linija pradėti piešti augalus. Ta galite daryti ant atskirų lapų arba atskiruose vadinamuosiuose layeriuose. Pieškite didelius ir mažus piešinius, kompiuteriu vėliau vis tiek galėsite pakoreguoti jų dydžius, kaip tik norėsite. Tačiau formų braižymas vis tiek yra labai svarbus dalykas. Nebijokite daryti skirtingas linijas ir formų ritmus: tai gali būti ir labai vingiuojančios apvalios linijos. Tai gali būti ir linijos, kurios būtų kampuotos, storos, plonos, trūkinėjančios ar sodrios. Visa tai vėliau virs puikiu raštu.

Derinkite spalvas

Reikia mokėti derinti spalvas, tačiau čia į pagalbą jums ir ateis būtent tas anksčiau kurtas vaizdų bankas, kuris jums bus įkvėpimo bei atspirties šaltinis. Galėsite paimti kokią nors nuotrauką ar paveikslėlį, pažiūrėti, kokios ten spalvos, ir pabandyti tai atkartoti savoje kompozicijoje. Nebijokite, kad augalai yra skirtingų spalvų – derinimą atliksite vėliau.

Pieškite tapetą: metodika

Galiausiai gėles klijuokite vieną prie kitos, gautą raštą kopijuokite, perkelkite greta, užkaišykite gėlių paveiksliukais likusius tarpus, ir vėl tokį paveikslą kopijuokite, perkelkite į šoną. Taip atsiras jūsų naujas gėlių tapetas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *