Kova su nevaisingumu

Vaikelio laukimas galintiems jį planuoti yra didelis džiaugsmas. Deja, šiandien kas ketvirta pora susiduria su vienokio ar kitokio lygmens nevaisingumu, kada pastoti pavyksta tik su gydytojų pagalba. Šiandien straipsnyje pakalbėsime apie nevaisingumą ir medicinos centre Northway teikiamas paslaugas kovai su nevaisingumu. Taip pat aptarsime nmc.ltpateiktą informaciją.

Nevaisingumo priežastys

NMCVisų pirma reikėtų tinkamai apsibrėžti nevaisingumo sąvoką. Nevaisingumu galima laikyti poros negalėjimą pastoti, po to kai 12 mėnesių egzistavo reguliarūs lytiniai santykiai, nebuvo naudojamos jokios kontraceprinės priemonės. Nevaisingumas užklumpa ir vaikų neturėjusias ir jau turinčias atžalų šeimas. Apie negalėjimo pastoti priežastis galima šnekėti ilgai ir daug. Akivaizdu viena – šiandien nevaisingumo lygmuo stipriai išaugęs. Negalėjimą pastoti lemia tiek genetiniai, tiek įvairaus spektro aplinkos veiksniai. Pora gali būti nevaisinga tiek dėl vyro, tiek dėl moters ar abiejų partnerių sutrikimų. Tyrimai rodo, kad dažniau nevaisingos būna moterys, tačiau ne visada tokio negalėjimo pastoti priežastys lengvai nustatomos. Dažnai priežastys būna fiziologinės – netinkamai išsivysčiusios moters kiaušidės, gimda, kiaušintakiai, genetinės priežastys taip pat labai reikšmingos. Vienas didžiausių vaisingumo priešų – stresas, pykčiai su partneriu ar artimaisiais, stresas darbe, per didelis susitelkimas į nėštumo planavimą arba nevaisingumo gydymas. Psichologiniai procesai stipriai veikia viso kūno procesus, trukdo natūraliam jo funkcionavimui. Pasitaiko tokių atvejų, kai moteris ilgą laiką gydosi nuo nevaisingumo, nuolatos jaučia įtampą, praranda gyvenimo džiaugsmą, atsisako visų malonumų vis tikėdama, kad tuoj pat pavyks, tuo tarpu keldama didžiulį savo organizmui ir vidiniam pasauliui. Pasitaiko paradoksalių atvejų, kai moteris po daugybės metų pastangų netikėtai mama tampa būtent tada, kai nustoja laikytis „vaisingumą skatinančių“ metodų. Reikėtų nepamiršti, kad neigiamos įtakos vaisingumui turi žalingi įpročiai, tokia kaip alkoholio vartojimas, rūkymas, nesveika, sintetinių medžiagų persotinta mityba, taip pat darbas su radioaktyviomis medžiagomis. Moters svoris taip pat turi nemažai įtakos pastojimo procesui. Ankstyvo persileidimo tikimybę paskatina didelis moters viršsvoris, tuo tarpu nepakankamas kūno svoris gali skatinti mažakraujystės išsivystymą ir tokiu būdu tapti kita kliūtimi pastoti. Nmc.lt specialistai teigia, kad gali atsirasti daugybė veiksnių, darančių įtakos tiek vyrų, tiek moterų vaisingumo sutrikimams, todėl dažnai nepatariama laukti, kol sueis metai, o į specialistus kreiptis anksčiau, kad būtų aišku, kas galimai daroma ne taip. Medicinos centre Northwayteikiamos išsamios konsultacijos, jums suteikiama profesionali kvalifikuotų gydytojų pagalba, paskiriamas efektyviausias gydymas. Kalbant apie vyrų nevaisingumo priežastis, galima būtų paminėti, kad vyrų sėklos kokybei stipriai kenkia ne tik pasyvus ar nuolatinis rūkymas, alkoholio vartojimas, bet ir šiluma, todėl ne į naudą yra maudymasis karštose voniose, kaitinimasis pirtyse ir buvimas kitokiose šiltose erdvėse. Sunerimti ir labiau savimi rūpintis turėtų ir vyrai, dirbantys prie nuolatines bangas skleidžiančių prietaisų, nuolatos nepaleidžiantys iš rankų telefono ar kitokių prietaisų.

Rimos ir Edvino sėkmės istorija

Rima ir Edvinas pastoti bandė penkerius metus. Keisčiausia buvo tai, kad visi tyrimai rodė, kad abiejų partnerių lytinės sistemos turėtų veikti tinkamai, o fiziologinių nevaisingumo židinių neturėtų būti. Vis dėl to visus penkerius metus gyvenimas nuolatinėje įtampoje ir svarstymuose kada gi pagaliau pavyks, labai sunkino gyvenimą. Internetinėjenmc.lt svetainėje Rima perskaitė apie teikiamas specialistų konsultacijas ir nevaisingumo gydymo programas. Specialistai padėjo geriau pažinti savo organizmą, o svarbiausia – padėjo siekiant atrasti vidinę ramybę ir mėgautis gyvenimu bei vienas kitu. Rezultatas – puikus. Šiandien Rimos ir Edvino pagrindinis rūpestis, kur parduodami geri universalus vezimeliai, kadangi kitą mėnesį jie jau taps tėveliais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *