Madingos vasaros atmintinė

Būti madingu šiais laikais lengva, kai greitai įsigyjami drabužiai internetu, kai pilna mados žurnalų, kai tokiuose tinkluose kaip Pinterest, gali greitai suprasti, kas tau patinka, rasti sau patinkančias madas. Ir visgi, jeigu jūsų pagrindinis apsipirkimo būdas yra rubai internetu, siūlome keletą patarimų juos renkantis šiai vasarai.

Juodos spalvos triumfas

Šią vasarą labai madinga juoda spalva, tačiau jums reikia pasistengti tą spalvą stilingai suderinti. Pagrindinė taisyklė derinant juodą spalvą, yra mokėti ją stilingai sudėti vieną prie kitos, kad tai būtų viena (ta pati) spalva, tačiau kartu tai gali būti skirtingi raštai, skirtingos tekstūros.

Tinkamas dydis

AprangaPerkant internetu reikia labai gerai paskaičiuoti, ar tai jūsų dydis. Kaip ir bet kurios kitos prekės, drabužiai internetu perkami gali būti grąžinami per 14 dienų (pagal mūsų įstatymus) pardavėjui, jeigu jie netinka. Tačiau visgi geriau iš karto nusipirkti tai, kas jums tinka, negu gaišti laiką su netinkamomis prekėmis, o paskui dar ir patiems mokėti už pašto išlaidas ir pan. Taigi, perkant internetu žinokite savo dydį, žinokite, kokio tiksliai ilgio turi būti pečiai, suknelės ilgis, jūsų avalynės pado centimetrai ir pan. Vien tik užrašo „M“ ar „S“ gali nepakakti, nes netgi skirtingose šalyse šie dydžiai yra skirtingi, pvz., Japoniška produkcija visada pora dydžių mažesnė negu vakarietiška.

Paprasti drabužiai ir įdomūs aksesuarai

Galbūt jūs turite nuostabų, originalų skonį ir puikiai mokate suderinti keistus drabužius į gražius komplektus. Visgi turbūt geriausia bus, jeigu drabužiai internetu, kuriuos jūs pirksite, bus vienos spalvos, aiškios tekstūros. Internete jūs gerai matote drabužio dydį, jo kainą, ilgį. Kadangi negalite jo pačiupinėti, tai geriausiai galima suvokti aiškius ir vienspalvius drabužius. Kuo daugiau rūbas turi spalvotų ir įmantrių detalių, pagamintų iš skirtingos materijos (audinys, mediena, metalas, plastikas ir kt.), tuo daugiau tikimybės, kad rubai internetu atrodys kitaip negu realybėje, nes paprasčiausiai fiziškai neįmanoma atskleisti kiekvienos savybės internete. Tad jeigu mėgstate rizikuoti, pirkite tą keisčiausią kostiumą internetu, bet visgi jeigu laikotės nuosaikumo ir daugiau dėmesio skiriate santūrumui, tada gerai apžiūrėkite vienspalvio drabužio audinį, ir pirkite būtent tokį rūbą – vienos spalvos, vieno audinio. Tai jums leis tiksliau suprasti, ką gausite. Tačiau aksesuarai, priešingai, gali būti perkami per internetą kad ir patys įmantriausi, nes juos lengviau suprasti ir pamatyti nuotraukoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *