Operacijos su automobilių stiklais

Ką galima nuveikti su automobilio stiklu? Galimas automobiliu stiklu remontas Vilniuje, taip pat kitoks mašinos lango tvarkymas, galimas ir sugadinimas. Tie, kas sako, kad keiciame stiklus automobiliams, yra tik vieno pavyzdinio veiksmo atlikėjai. Štai pagrindiniai veiksmai, kuriuos įmanoma atlikti su automobilio stiklais.

Stiklo sudaužymas

Stiklų keitimo paslaugosŠis veiksmas dažniausiai atliekamas netyčia. Tai nutinka auto įvykių, avarijų metų. Priekinis stiklas yra laminuotas, todėl jis neišlaksto skeveldromis, tačiau jis sutrūksta ir plėvelė, laikanti ir sauganti langą, taip pat gali šiek tiek sutrūkti. Tuo tarpu, stiklai, esantys šonuose, taip pat galinis stiklas, gali išlakstyti į visas puses. Jie yra iš grūdinto stiklo. Tam tikra prasme toks stiklų parinkimas yra logiškas. Logiška, kad dažnai smūgis būna priekyje ir sudūžtantis bei ant keleivių ir vairuotojui išlakstantis priekinis stiklas būtų labai pavojingas dalykas. Tačiau šoninės išdužusios durelės dažnai bus ta anga, per kurią bus galima ištraukti vairuotoją arba keleivį, jeigu mašina bus labai prispausta. Kadangi tie stiklai bus iš šonų žmogui, ta jo apvalios šukės neturėtų taip sužeisti. Taip pat stiklo sudaužymas gali būti tyčinis tais atvejais, kai vykdomas įsilaužimas į automobilį.

Stiklo keitimas

Tai – dar vienas veiksmas, kuris paprastai seka po anksčiau minėto veiksmo. Pirmiausiai turi būti sutvarkytas ir ištiesintas mašinos kėbulas, tada išimtas senas stiklas, išvalyti kraštai, paruošta klijavimui, uždėta klijų ir tuomet dedamas kitas naujas stiklas.

Stiklo tamsinimas

Galiniai šoniniai ir tiesiog galinis stiklas taip pat gali būti kartais tamsinamas. Tai yra įmanoma tais atvejais, kada žmonėms tiesiog reikia geriau atrodančių stiklų. Kai jie nori, kad mašina būtų gražesnė ir tą grožį suvokia būtent kaip tamsinimą langų. Taip pat tada, kai siekiama privatumo ir nenorima, kad matytųsi, kas sėdi gale.

Reklaminių plėvelių klijavimas

Reklaminiais tikslais ant langų gali būti klijuojama visai ne tamsinta plėvelė, o reklaminės plėvelės. Taip galima apklijuoti tarnybinį automobilį, ir šis savaime važinėdamas per miestą reklamuos savo įmonę. Žinoma, verta pasikliauti ir kitokiais reklamos būdais, ne tik klijuoti plėvelę. Taip pat galima ir visą mašiną paversti tarsi reklaminius stendu.

Stiklo valymas

Paprastas ir būtinas bei labai dažnas veiksmas – priekinio stiklo valymas. Žiemą būtina langus valyti su žieminiu nešąlančiu ir druskas tirpdančiu valymo skysčiu, o vasarą tinka ir paprastas langų valymo skystis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *