Statybinės atliekos: kaip pasirūpinti tinkamu jų tvarkymu?

Kiekvienam mūsų yra svarbu pasirūpinti tinkamu šiukšlių rūšiavimu, o tuomet, jei yra išmetamos statybinės atliekos, būtina pasirūpinti, kad jos būtų tinkamai tvarkomos. Tokių šiukšlių negalima mesti į komunalinių atliekų konteinerius ar išmesti tiesiog pakelėje, tačiau atliekant statybų darbus gana dažnai yra keliamas klausimas, kur dėti statybines atliekas. Šiandien galime rinktis iš kelių galimų sprendimų, tad įvertinę pagrindinius jų privalumus bei trūkumus apsispręsti galėsite gerokai paprasčiau. Taigi, kokią galimybę vertėtų pasirinkti?

Savarankiškas atliekų išvežimas

Neretai yra manoma, kad savarankiškas statybinių atliekų išvežimas kainuos pigiausiai, tačiau pasirinkus tokią galimybę neretai tenka susidurti su įvairiais sunkumais. Vienas jų – tai tinkamo transporto paieška. Jei statybinių atliekų kiekiai yra labai dideli, tikėtina, kad teks nuomotis specialią transporto priemonę, o tai gali pareikalauti gana didelių išlaidų. Maža to, reikės ieškoti tokių aikštelių, kuriose būtų galima išmesti statybines atliekas, taigi, tokia pasirinkimo galimybė pasiteisina tikrai ne visada.

Statybinių konteinerių nuoma

Statybinės atliekos bus tvarkomos gerokai paprasčiau, jei nuspręsite išsinuomoti statybinius konteinerius. Šiandien turime galimybę rinktis labai įvairios talpos statybinius konteinerius, todėl galėsite pasirinkti būtent tokius, kurie geriausiai pateisintų jūsų poreikius. Kai statybų darbai jau bus pabaigti, beliks tik susisiekti su paslaugų teikėjais ir susitarti dėl statybinių atliekų išvežimo, o jums nereikės rūpintis ilgu statybų aikštelės tvarkymu.

Šiukšlių išvežimo paslaugos

Statybinių atliekų išvežimą šiuo metu gali pasiūlyti tikrai nemažai skirtingų kompanijų, tad tikrai turėsite galimybę pasirinkti būtent tokią bendrovę, kuri geriausiai atitiktų jūsų lūkesčius. Galėsite palyginti nustatytus įkainius, pasidomėti, kokiose vietovėse yra teikiama jus dominanti paslauga, įvertinti, kaip greitai gali būti atliekamas šiukšlių išvežimas, ir t.t.

Nors statybinės atliekos kartais vis dar yra išmetamos netinkamoje vietoje, tačiau šiandien galime pasidžiaugti, kad tokių pažeidimų užfiksuojama gerokai mažiau nei anksčiau. Šiandien turime iš tiesų nemažai galimybių pasirinkti patį geriausią sprendimą, tad pasvarstykite, kuris jų geriausiai pateisintų jūsų poreikius, ir pasirūpinkite, kad statybinių atliekų tvarkymas būtų atliekamas laikantis pačių svarbiausių taisyklių.

Apie statybines atliekas skaitykite UAB Švarista puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *