Vejos pjovimo klaidos

ŽoliapjovėNorint gerai nupjauti veją, vien tokios technikos https://parkutechnika.lt/savaeiges-zoliapjoves-vejapjoves neužteks. Reikia ir mokėti tą daryti. Kokios yra pagrindinės vejos pjovimo klaidos? Pristatome jas ir siūlome jums jų nekartoti.

Pagailite gerai pjovimo technikai

Gal ir ne kiekvienam prieinama zoliapjove robotas kaina didesne nei kasdieniai buities prietaisai. Tačiau norint turėti gražią veją, jums ir nebūtina pirkti brangiausių ir moderniausių rinkoje egzistuojančių pjovimo priemonių. Taigi, nesigailėkite ir nesigaužkite nagų, kad to neįperkate. Jūsų sklypo žolei nupjauti pakaks geros benzininės arba akumuliatorinės elektrinės žoliapjovės. Tik rinkitės naują, pirkite iš ten, kur gaunate garantiją, iš patikimų pardavėjų ir geriausia – pasaulyje žinomos geros firmos.

Nenurenkate prieš pjovimą kliūčių

Kita dažna klaida, dėl ko ne nukenčia pjovimo kokybė, o tiesiog paprastai būna sulankstomi žoliapjovės peiliai ir ji nebedirba gerai arba apskritai sulūžta – kliūčių palikimas pjovimo ruožuose. Pats didžiausias priešas žoliapjovei – tai akmenys, didelės šakos. Akmuo gali visiškai sugadinti peilius. Rudenį įprastos kliūtys yra visur besimėtantys obuoliai, kurių jums taip pat nereikėtų palikti ant žolės, prieš ją pjaunant. Nors nedidelis obuoliukas žoliapjovės ir nesulaužys, tačiau jis gali užstrigti tarp peilių, paskui teks stabdyti darbą, valyti. Be to, žoliapjovės būklei tai vis tiek tikrai nepadės.

Naudojate netinkamą pjovimo žoliapjovę

Dar viena problema – naudojate ne tokią žoliapjovę, kuri atitiktų jūsų lūkesčius. Pavyzdžiui, didelį kalnuotą, kalvotą sklypą, šlaitus norite nupjauti su benzinine žoliapjove. Apie tai reikėtų pamiršti, ir apie tai turėtų įspėti pardavėjai. Kaip ir jūs turėtumėte atskleisti, kokį išties sklypą planuojate pjauti, kokia jo charakteristika. Dėl tepalo išsiliejimo esant pasvirusiai žoliapjovei, tokios jos negali aptarnauti didelį nuolydį, šlaitus, kalvas turinčius sklypus. Ten geriausiai tinka trimeriai. Kaip ir pravartu žinoti, kad didelį lygų sklypą geriausia pjauti su savaeige žoliapjove, o ne vargti su trimeriu, kuris labai patogus, norint nupjauti šlaitus ar pakraščius.

Nesilaikote sistemos, struktūros

Sistema padeda be reikalo nevažinėti ten, kur jau važiavote ir nupjauti viską gražiai, tiksliai. Taip pat negaišite laiko ir galėsite tiksliai įsivertinti, kiek užtrunka nupjauti tą žolę.

Pjaunate šlapią veją

Peiliams tai tikrai ne į sveikatą, dėl to būtinai pasistenkite užtikrinti, kad pjausite tik esant sausam paviršiui. Taip pat ir pjovimo kokybė bus visai kitokia, kai nupjausite sausą žolę. Ne be reikalo pačią gražiausią vasaros dieną jums ilsintis ant pievelės, ramybę drumsčia iš visų pusių pas kaimynus kaukiančios žoliapjovės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *