Baidarės Aukštaitijoje: ką rinktis?

Aukštaitijoje yra daug gražių upių ir ežerų, kuriais kasmet plaukia daugybė žmonių. Jeigu ir jus domina baidarės Aukštaitijoje, tai reikia žinoti, kaip rinktis tinkamą plaukimo maršrutą ir organizuoti visą plaukimą. Ką reikia apie tai žinoti?

BaidarėsVisų pirma reikia išsirinkti plaukimo maršrutą ir tuo pačiu, jei reikia, sužinoti apie tai, kur yra tinkamos jums baidarių stavyklavietės, jei nuspręsite likti nakvynei. Maršrutų pasirinkimas yra didelis, todėl galima rinktis skirtingas upes ar ežerus. Taip pat galima rinktis skirtingus plaukimo atstumus, pavyzdžiui, galima plaukti iki 20 km arba galima rinktis ir gerokai ilgesnius plaukimus. Žinoma, kad kuo ilgesnis plaukimas, tuo daugiau dienų plauksite, todėl galima rinktis ne pagal nuplauktų kilometrų skaičių, o pagal tai, kiek dienų norite plaukti. Vieniems užtenka vienos dienos plaukimo. Jie gali rinktis plaukimą vieną dieną ir po plaukimo vykti namo arba gali pasirinkti nakvynę ir pernakvoti pasirinktoje stovyklavietėje arba kaimo turizmo sodyboje. Kiti gali rinktis dviejų ar trijų dienų plaukimus ir taip pat jiems reikės nakvynės. Tiesa, maršrutai, plaukimo dienų skaičius ir nakvynės pasirinkimas gali būti skirtingas priklausomai nuo baidarių nuomotojų, todėl renkantis, kiek laiko plauksite turite rinktis ir pagal tai, ką siūlo jums tinkami baidarių nuomotojai.

Šiuo metu siūlomos įvairios baidarės Aukštaitijoje. Jums reikia rinktis pagal tai, ko tikitės iš plaukimo. Vienur galėsite išsinuomoti šiuolaikiškas ir labai komfortiškas baidares, o kitur jums pasiūlys senas baidares. Pagalvokite, kas jums svarbu. Kiekvienas baidarių nuomotojas gali turėti skirtingas baidares. Į tai taip pat reikia atsižvelgti renkantis, kur nuomotis.

Ne mažiau svarbu pasirinkti ir tinkamą nakvynę. Tai gali būti baidarių stavyklavietės ir kaimo turizmo sodybos. Kiekvienas komfortą supranta kitaip ir kiekvienas gali norėti skirtingo poilsio. Čia kaip ir renkantis kurias baidares nuomotis. Pagalvokite ar jums norisi miegoti palapinėse, ar norite miegoti kaimo turizmo sodyboje. Žinoma skirsis ir kainos, tačiau už komfortą visuomet reikia mokėti daugiau.

Kiekvienas, kuris nusprendė, kad nori plaukti su baidarėmis, turi žinoti, kad reikia pasirinkti maršrutą, kuriuo norima plaukti ir baidarių nuomotojus, kurie siūlo jums tinkamas baidares, maršrutus, jų trukmę ir nakvynės vietas. Tuomet reikia iš anksto rezervuoti tinkamą datą. Tai svarbu padaryti, nes kiti gali būti pirmesni ir jums tinkamu laiku nebus likusių laisvų baidarių ar tinkamų nakvynės vietų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *