Kas yra seo?

Nors seo optimizavimas šiandien tikrai nėra naujiena, tačiau kartais vis dar galime išgirsti klausimą, kas yra seo. Bendrąja prasme tai yra svetainių optimizavimas paieškos sistemoms, tačiau toks paaiškinimas ne kiekvienam yra pakankamai gerai suprantamas. Taigi, vertėtų apie tai pakalbėti šiek tiek išsamiau.

Kokios naudos galima tikėtis užsakant seo paslaugas?

Kiekvienas internetinės svetainės savininkas tikisi, kad pavyks sulaukti pakankamai daug interneto vartotojų apsilankymų. Vis dėlto, nepakanka vien tik susikurti svetainę – taip pat svarbu pasirūpinti, kad pagal tam tikrus raktinius žodžius svetainė bus pakankamai greitai randama. Būtent seo optimizacija gali padėti pasiekti pageidaujamų rezultatų: seo specialistai pasirūpins, kad pagal tam tikrus svarbiausius raktinius žodžius internetinė svetainė atsidurtų kuo aukštesnėse pozicijose, ir tai galės garantuoti tikrai puikius rezultatus.

Ar seo optimizaciją galima atlikti patiems?

Nepakanka vien tik suprasti, kas yra seo, – jei norima savarankiškai atlikti tinkamą optimizaciją, reikia turėti tam tikrų žinių bei įgūdžių. Deja, tuo pasigirti gali tikrai ne kiekvienas, todėl tuomet, jei abejojate savo galimybėmis, vertėtų kreiptis į patyrusius seo meistrus, kurie pasirūpins, kad seo optimizavimas būtų atliekamas tikrai profesionaliai. Jei seo optimizacija yra atliekama netinkamai, tokiu atveju galima pridaryti nemažai žalos – pavyzdžiui, internetinis puslapis gali patekti į juodąją bazę, o to tikrai norėtųsi išvengti.

Kaip atliekama seo optimizacija?

Seo optimizavimą sudaro dvi pagrindinės dalys – vidinė ir išorinė optimizacija. Atliekant vidinę optimizaciją yra sutvarkomi meta aprašymai ir kiti duomenys, kurie yra svarbus tinkamam seo optimizavimui, o atliekant išorinį optimizavimą yra paliekamos atgalinės nuorodos, rašomi seo straipsniai, ir t.t. Nors gana dažnai manoma, kad palanku palikti kiek įmanoma daugiau išorinių nuorodų, tačiau tai nėra tiesa. Jei internetinė svetainė yra ganėtinai nauja, tokiu atveju visiškai pakanka vos poros išorinių nuorodų pakankamai stipriose internetinėse svetainėse.

Kuo seo optimizacija skiriasi nuo Google reklamos?

Nors Google reklamos principas yra gana panašus kaip ir natūralios paieškos (svetainė yra randama pagal konkrečius raktinius žodžius), tačiau tuomet, jei pasirenkama Google reklama, ją tenka periodiškai užsakyti. Seo optimizacija padeda pasiekti ilgalaikių rezultatų, todėl toks pasirinkimas gali būti kur kas palankiau. Google reklama – ne tas pats, kas yra seo, nes jos kaina įprastai yra didesnė. Užsakius šią reklamos formą tenka mokėti už kiekvieną reklamos paspaudimą, o tuomet, jei nusprendžiama rinktis seo optimizaciją, sumokant kur kas mažesnę pinigų sumą galima sulaukti kur kas daugiau svetainės lankytojų.

Išsamiai apie SEO skaitykite paspaudę ant nuorodos : https://www.digitalstar.lt/seo-paslaugos/

Straipsnis parengtas pagal Digital Star SEO agentūros medžiagą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *