Batutų kainos

Active24Viena populiariausių dvidešimt pirmo amžiaus vaikų svajonių yra turėti batutą savo kieme. Nors anksčiau tai buvo tik pramoga vaikams atrakcionų ar žaidimų parkuose, tačiau šandien batutai gali būti ir saugi pramoga ir namuose. Šiai pramogai sunku atsispirti net ir suaugusiems, todėl šie noriai sutinka įgyvendinti savo vaiko svajonę.

Aktualiausias kriterijus, lemiantis batuto įsigijimą – tai kaina. Kaip visada, požiūris į kainą gali būti labai subjektyvus, todėl ir čia vieni teigia, kad ji gerokai per didelė, o kiti džiaugiasi alternatyvomis ir prieinamomis kainomus. Nutarėme apžvelgti batutų kainas ir nustatyti vidurkį sumos už kurį galima įsigyti saugų batutą savo kiemui.

Kainos ir nuolaidos

Visų pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, jog batutai – tai šiltojo metų sezono pramoga, todėl ir kainos šiltuoju metų sezonu gali būti šiek tiek didesnės. Todėl, jei planuojate pirkti batutą, geriau įsigykite jį dar neprasidėjus sezonui, jei esate suinteresuoti mažesnėms kainoms.

Peržiūrėjus daugiau nei 5 parduotuvių siūlomas batutų kainas, susidarė įspūdis, kad pagrinde kainos skiriasi tik nuo batuto dydžio. Ypatingam saugumui skirtų tinklelių ar paviršiaus, spyruoklių apsaugojimų nebuvo rasta. Lietuvoje daugmaž kainos yra panašios, nėra prekės išskirstymo mažesnių, vidutinių ir didesnių nei vidutinių pajamų klasių žmonėms. Šiltuoju metų sezonu pigiausias batutas, kurį įmanoma įsigyti nesiekia 100 eurų, tačiau jo dydis visiškai nepatraukus – tai vienvietis batutas. Kiti batutai, priklausimai nuo dydžio yra brangesni – kainos svyruoja nuo 120 ik 450 eurų. Dauguma batutų parduodami jau su apsauginiais tinkleliais ir medžiaga, apsaugančia spyruokles. Be abejo, visi pardavėjai nurodo, kad batutų guma aukštos kokybės ir ilgaamžė.

Kadangi didesnių kainų skirtumų kaip ir nėra, jos skiriasi daugmaž 5-20 eurų, vienintelis būdas alternatyvoms – tai akcijos. Nesugaištant daug laiko, nesunkiai galima atrasti norimo dydžio batutų su nuolaida. Peržiūrėjus daugiau nei 5 parduotuves buvo pastebėta, jog nuolaidos taikomos skirtingiems batutams, tai reiškia, kad pirkėjui yra galimybė įsigyti bet kokio norimo dydžio batutą su nuolaidą jei ne pas vieną, tai pas kitą pardavėją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *