Būtini baldai miegamajam

Norite pirmą kartą gyvenime įrengti miegamąjį ir skaičiuojate, kiek tai kainuos? Kainos priklausys ir nuo to, ar baldų ieškosite Domus galerija parduotuvėje, ar pirksite dėvėtus. Bet tada, žinoma, ir išvaizda bei kokybė skirsis, vienaip atrodys nauji puikūs baldai miegamajam, kitaip – vos pakenčiami baldai iš skelbimų. Taigi, tai jūsų pasirinkimas, kokius baldus geriau pirkti, kokius juos turėti ir kokiais leisti sau džiaugtis. Tačiau mes kol kas pateikiame tiesiogsąrašą pačių svarbiausių pagrindinių baldų, bet kurių kažin ar galima įsivaizduoti normalų miegamąjį kambarį.

Lova!

BaldaiTaip, tai ji. Patys svarbiausi miegamojo baldai beveik įeina ir į kambario pavadinimo žodį. Lietuviškai miegamasis susijęs su miegu, angliškai – su pačia lova („bedroom“). Taigi, pirmas dalykas, kurio reikia jūsų miegamajam, yra lova. Nors atrodo, kas galėtų keistis, kaip galėtų kisti šio baldo mados, tačiau pasirodo, kad kartais pasikeičia ir jos, ir lova gali skirtingai kainuoti. Vienos lovos kainuos mažiau kitos daugiau. Be to, ir atrodys skirtingai stilingos ir senos mados lovos. Dabar pati pagrindinė madingų lovų tendencija yra minimalizmas. Iš esmės, beveik turi nelikti lovos požymių, kažkokių medinių kraštų, kojų, baldakimų. Pagrindinis dalykas, kurį turime matyti, ta bus būtent čiužinys. Minkštas, malonus, pasirengęs jus priglausti nakčiai. Būtent su juo jums teks matytis dažniausiai, todėl ir lovą reikėtų pirkti tokią, kuri jums tikrai labai patogi. Taip pat galima pirkti patį lovos rėmą ir čiužinį atskirai.

Naktinis staliukas

Šalia lovos reikės padėti naktinį staliuką, tai bus neišvengiama. Ant jo galėsite pasidėti lempą, knygą, telefoną, akinius, stiklinę vandens ar net įmesti į ją dantų protezus. Jeigu neturėsite naktinio staliuko, jausitės taip, lyg išėjus į miestą nepasiėmus nei telefono, nei piniginės, nei rankinės – kažko labai truks. Taigi, susitaikykite su tuo iš karto ir nusiteikite skirti šiek tiek pinigų šiam miegamojo baldui.

Komoda

Galima išsiversti ir be komodos, bet ji neabejotinai bus pats patogiausias baldas, kuriame galėsite laikyti apatiniusdrabužius, naktinukus, pižamą ir, jeigu turite – brangenybes.

Drabužinė

Jeigu įsirengsite didelę drabužių spintą, tai ant jos galėsite dar ir užkabinti tikrai gerus, pailgus veidrodžius. Su tokiais bus, be abejo, labai smagu. Galėsite matyti save visu ūgiu. Be to, būtent miegamajame patogu laikyti drabužius ir žiūrėti į savo atspindį, nes ten turbūt geriausia vieta rengtis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *