Kodėl moterys nori susimažinti krūtinę?

Krūtų gydymasNors labai dažnai girdime apie krūtų didinimą, kaip pačią geidžiamiausią plastinę operaciją, tačiau neretai tenka nustebti, jog visame pasaulyje populiarumu neatsilieka ir krūtų mažinimas. Tikriausiai ne vienam iškilo klausimas kodėl reikėtų sumažinti dosniai apdovanotą moters krūtinę? Nors daug kam tai atrodo kaip didelė kvailystė, nes didelė moters krūtinė ne tik patraukliai atrodo vyrams, tačiau ir garantuoja funkcionalų kūdikių išmaitiną, tačiau vis dėlto didelė krūtinė iš tikrųjų yra didelė kančia jos turėtojoms tiek fiziškai, tiek ir psichologiškai.

Fizinis skausmas

Ne viena moteris patvirtins, jog norėtų turėti mažesnę krūtinę visų pirmiausia dėl patiriamo fizinio skausmo. Vis dėlto, moters krūtinė turi gan nemažą svorį, ypatingai nėštumo ir žindymo metu, todėl nugara gauna didelį krūvį, kas dar jauname amžiuje sukelia ne tik laikysenos problemų, kurios nėra nei sveikos nei estetiškai atrodo, tačiau labai dažnai jau nuo ankstyvo amžiaus didelių krūtinių savininkės susiduria su fiziniais nugaros skausmais. Didelis svoris literaliai atsveria krūtinę į priekį, todėl dažnai moterims tenka malšinti fizinį skausmą nuskausminamaisiais ar įvairiais kremais.

Rūbai

Negana to, krūtų mažinimas taip pat labai aktualus kiekvienai didelės krūtinės savininkei dėl sunkumų su kuriais tenka susidurti drabužių matavimo kabinose. Šiandien moterų drabužių standartais yra be galo sunku atrasti tinkamą dydį toms merginoms bei moterims, kurios turi didelę krūtinę, ypatingai jei jos esti liekno kūno sudėjimo. Dažniausiai tokios merginos viršutinius drabužius matuoasi pagal krūtinę, tačiau visuomet krūtinę atitinkantys drabužiai būna didoko per liemenį, rankas ar pečius. Dėl šios priežasties moterys turi leisti daugybę pinigų nešant rūbus pas siuvėjas, ypatingai jei tai yra viršutiniai lauko drabužiai. Alternatyvos rinktis mažesnius dydžius nėra – tokiu atveju drabužiai bus maži krūtinės srityje.

Emocinis sunkumas

Negana to, jog kai kurioms moterims tenka nešioti sunkią krūtinę, priedu beveik visos jos susiduria ir su emociniais sunkumais. Nors dažnai atrodo, kad tokios moterys kaip tik turėtų jaustis gerai ir savimi pasitikėti, tačiau bent dieną pabuvus tokios merginos kūne suprastumėte kaip nejaukiai ji jaučiasi, kai nuolat mato kitų žmonių žvilgsnius krypstant į jos krūtinę ir net kartais girdi nemalonius šnabždesius aplinkui.

Viena mintis apie „Kodėl moterys nori susimažinti krūtinę?“

  1. Jeigu sukelia tai diskomfortą, jaučiami nugaros skausmai, moteris nesijaučia graži, tai kodėl gi nepasinaudojus šia galimybe?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *