Darome naują biurą jaukesniu: ko prireiks?

PatalposBiuro darbuotojams patalpu nuoma Kaune neabejotinai yra svarbus dalykas. Juk naujas biuras – tai galimybė dirbti naujoje ir jaukioje aplinkoje. Nauji biurai Kaune vilioja ir verslininkus, ir laisvai samdomus darbuotojus, ieškančius erdvės bendram darbui. Tačiau jeigu jau nutarėte, kad išsirinkote biurą ir jį nuomositės, kaip jį pritaikyti savo darbui?

Tinkamai parinkta vieta biure

Pirmiausia, kai domina patalpu nuoma Kaune, reikia žiūrėti, koks biuras jums siūlomas, ir kuriame iš tiesų galėtumėte pildyti savo norus ir jaustis gerai. Nes tai bus, toli gražu, tikrai ne kiekvienas biuras. Tik kai kuriuose iš tikro jums bus gera. Žiūrėkite ar jame pakankamai šilta, ar užteks asmeninei erdvei vietos, koks vaizdas per langus, ką matysite priešais save, ar toli tualetas arba triukšmingos erdvės ir pan. Kruopščiai rinkitės ne tik biuro pastatą, bet ir vietą tame pastate.

Komfortiški baldai

Dabar vis labiau populiarėja ergonomiški baldai biurų darbuotojams. Ypač programuotojai dažnai yra linkę pasirinkti specialius pakeliamus stalus, prie kurių galima dirbti netgi atsistojus. Tai iš tikrųjų sutaupo sveikatos, tačiau ne kiekvienas pajėgia stovėti, todėl galiausiai vis tiek sudrimba į kėdę. Tiesa, kėdė kėdei irgi nelygi. Nesirinkite besisukiojančios į visas puses ir tokios patogios, dėl kokios Drauguose susipešė Čendleris su Džo. Rinkitės tvirtą, griežto pastatymo kėdę, kuri būtų visiškai stabili, kurioje galėtumėte sėdėti išsitiesę ir negadinti sau stuburo.

Vanduo ant stalo

Svarbus dalykas, turėti vandens pas save ant stalo. Jeigu neturėsite, negalėsite atsigerti, negalėsite leisti smegenims dirbti pilnu tempu. Numatykite tam vietą, kur visuomet stovės jūsų gertuvė.

Atskirta darbo vieta

Nesvarbu, ar tai cooworkig'o erdvė, ar vieta, kur dirba viena didžiulė kompanija, bet siekite, kad turėtumėte atskirą apstatymą sau, o ne visiškai neprivačią darbo zoną. Su kolegos keliais žodžiais persimesite poilsio zonoje ar virtuvėlėje, o gal rūkydami kieme. Tačiau atėję prie savo darbo stalo, tiesiog ir toliau dirbkite ir taip galėsite pasiekti norimų rezultatų. Kitu atveju, vyks laiko švaistymas, plepėsite su kolegomis, žiūrėsite, ką jis ar ji daro prie savo kompiuterio ir pan.

Kam reikia – jaukūs priminimai iš namų

Jei grįžote po motinystės atostogų į darbą ir galbūt jaučiatės šiek tiek atskirtai nuo šeimos, neškitės į darbą ant savo stalo jums brangius dalykus. Gal pastatysite vieną nuotrauką, gal kažką kito, kas jums sukurs jaukumą biure.

Viena mintis apie „Darome naują biurą jaukesniu: ko prireiks?“

  1. Nevisiskai sutinku del kedes. Juk visa diena sedint tikrai turi buti patogu. Tad man idealiausias variantas yra ergonomine kede pries tai sedejau ant nesisukiojancios, kietos kedes, buvo tikru tikriausia kancia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *