Saugokime telefoną – pirkime dėklą

Kam reikalingi dėklai telefonams? Kažkam tai – estetinis privalumas, tačiau taip pat tai labai svarbi priemonė apsaugoti telefoną nuo įvairaus poveikio.

Dėklas – apsauga nuo smūgių

Dėklai telefonamsAr tai būtų xiaomi dėklai, ar kokie nors kiti – telefonui tai visuomet svarbus dalykas, kadangi dėklas gali labai stipriai, net kelis kartus apsaugoti jūsų telefoną. Ekranėlio dužimai – dažniausi išmaniųjų telefonų defektai po smūgių. Tačiau taip pat yra ir kitų atvejų, kuomet tik telefono dėklas gali padėti išgelbėti telefoną. Jis gali būti suspaustas, pritrintas rankinėje, kišenėje, ant jo galima atsisėsti, uždėti koją, atsistoti, jis gali kristi. Yra daug būdų, kuriais gali būti stipriai pažeistas telefono ekranėlis ir pats telefonas.

Knygelė ar silikoninis dėklas

Svarbu nuspręsti, kas jums pravarčiau – knygelės tipo vartomas dėkliukas ar silikoninis permatomas vienos pusės dėklas. Pirmas atvejis labiau praverčia moterims, kurios telefoną laiko rankinėje su daugybe kitų daiktų, tuomet galima išvengti smūgių ir įbrėžimų iš bet kurios pusės. Antruoju atveju, skaidrus dėklas nepakeičia telefono išvaizdos, o be to, telefonas taip pat gali išlikti lengvai pasiekiamas, iškart matant, kas skambina, rašo ir pan. Nes nereikia telefono atsiversti tarsi knygutės.

Ekranėlio draudimas

Geras būdas apsaugoti ekranėlį – iš ryšio tiekėjo pirkti draudimą. Dėklai ir kitos išorinės apsaugos priemonės yra būtinos, tačiau pats telefonas visgi gali turėti draudimą, arba bent jau jo ekranėlis. Apsimoka jį turėti ypač tiems, kuriems telefonas dūžta gana dažnai. Jeigu jau turite tokią dūžtančių telefonų patirtį, tuomet verta jį drausti.

Grūdinto stiklo apsauginis ekranas

Dar vienas būdas apsaugoti ekranėlį – tai apsauginis, papildomas grūdinto stiklo ekranėlis, kuris nemažina jautrumo, o kritimo atveju dūžta būtent jis, bet ne ekranėlis po apačia.

Kaip dūžta telefonai

Dažniausiai telefonai dūžta, kai krenta. Jeigu laikote rankose, kartais net ir kai atrodo, kad tvirtai laikote, gali iškristi iš rankų. Pakanka poros dešimčių centimetrų aukščio, kad ant plytelių ar kito kieto pagrindo nukritęs telefonas tuojau pat sudužtų, neveiktų, skiltų ekranas. Telefonai dūžta ir tuomet, kai pasilenkiame, ir jie ima byrėti iš kišenių ar rankinės. Kartais jų nepastebime, užkliudome ir numetame ant stalo. Per rimtesnius incidentus, avarijas, taip pat jie dūžta, kaip ir visas kitas turtas, esantis automobilyje. Kadangi telefonas nėra stacionarus, jis nuolat migruoja ir yra dažnai naudojamas. Taigi, sudaužyti jį nesunku, o saugoti būtina.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *