Kaip dažyti medines grindjuostes?

GrindjuostėsMedinės grindjuostės – puikus būdas suteikti namams charakterio. Jos ypač gerai atrodo senesniuose būstuose, kur po vėlesniais tapetų ir dažų sluoksniais matyti originalus tinkas. Šiame straipsnyje parodoma, kaip nudažyti medines mdf grindjuostes, kad jos gerai atrodytų daugelį metų. Prieš pradėdami dažyti lentjuostes, turite apsvarstyti keletą dalykų, pavyzdžiui, kokios rūšies dažai geriausi, ar pirmiausia reikia gruntuoti, koks teptukas geriausias ir net kokiu būdu jas dažyti. Tačiau jei vadovausitės mūsų patarimais, gudrybėmis ir instrukcijomis, jums neturėtų kilti jokių sunkumų senas medines grindjuostes paversti visiškai naujai atrodančiomis. Šiame straipsnyje paaiškinsime viską, ką reikia žinoti apie sėkmingą medinių grindjuosčių dažymą namuose. Plačiau: https://gerosgrindys.lt/43-grindjuostes – rinkitės kokybę už gerą kainą.

Kokio tipo dažai geriausiai tinka medinėms grindjuostėms?

Rinkdamiesi, kokio tipo dažus naudoti, turite atsižvelgti į pačias grindjuostes. Jei grindjuostės baltos, galite naudoti bet kokios rūšies dažus, tačiau jei jos senos, gali tekti būti atsargesniems. Pirkdami dažus grindjuostėms, ieškokite tokių, kurie tinka naudoti ant vidaus paviršiaus, taip pat tokių, kurie tinka naudoti lauke. Vidaus dažai paprastai būna žemesnio blizgesio ir gali būti blankesnės spalvos nei lauko dažai. Jie taip pat yra patvaresni ir tinkami naudoti didelio judėjimo zonoje.

Ar prieš dažydami grindjuostes turėtumėte jas gruntuoti?

Galbūt esate girdėję, kad prieš dažant grindjuostes reikia jas gruntuoti, bet ar tikrai tai būtina? Ir kokį gruntą turėtumėte naudoti? Visų pirma, grindjuosčių nereikia gruntuoti, jei jos naujos arba neseniai nušlifuotos. Tačiau jei iš naujo dažote senas grindjuostes, kurios tapo dėmėtos ar nutrintos, turėtumėte jas gruntuoti.

Kokiu teptuku dažyti medines grindjuostes?

Naudojant tinkamą šepetį dažymas tampa daug lengvesnis, o ar patikėsite, kad naudojamo teptuko tipas gali turėti įtakos grindjuosčių apdailai? Tačiau jei naudosite per didelį šepetį, gali likti teptuko brūkšnių ar net suskilti mediena. Taip pat, jei naudojate per mažą teptuką, darbas gali užtrukti ilgiau, nes teks dengti daugiau sluoksnių. Turėtumėte naudoti siauro korpuso teptuką ilga rankena. Gerai naudoti šepetį su sintetiniais plaukais, nes jie yra patvaresni ir rečiau skaldo medieną. Taip pat galite naudoti volelį, tačiau įsitikinkite, kad tai siauras volelis, kad neliktų žymių.

Kaip dažyti medinių grindų lentų kampus?

Pasirinkę nudažyti medinių grindjuosčių kampus, galite labai pakeisti savo kambario išvaizdą. Tačiau jei tai padarysite netinkamai, gali atrodyti netvarkingai ir prastai nudažyti. Tačiau nesijaudinkite – tai nėra taip sudėtinga, kaip atrodo. Geriausias būdas dažyti kampus – pradėti nuo viršutinio kairiojo baltos grindjuostės kampo ir dažyti viršų, o paskui apačią. Tada reikia apsukti grindjuostę taip, kad ji būtų atsukta į jus, ir nudažyti dešinįjį kampą. Galiausiai apsukite grindjuostę atgal ir nudažykite kairįjį kampą. Taip išvengsite dažų patekimo ant grindų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *