5 priežastys, kodėl geoterminis šildymas yra geriausias pasirinkimas

Geoterminis šildymas yra puiki alternatyva kitiems šilumos šaltiniams jūsų namuose. Jis turi daug privalumų, ypač jei gyvenate vietovėje, kurioje rudens ir žiemos mėnesiais temperatūra nukrenta. Laimei, geoterminis šildymas tampa vis populiaresnis tarp namų savininkų. Šiame tinklaraščio įraše panagrinėsime, kodėl tai puiki žinia visiems, kurie galvoja apie savo namų šilumos atnaujinimą. Sužinosite, kodėl geoterminis šildymas yra geriausias pasirinkimas daugumai namų savininkų ir kaip jis gali gerokai sumažinti jūsų sąskaitas už energiją. Pasinerkime! Plačiau: https://nit.lt/produktai/silumos-siurbliai/geoterminiai-silumos-siurbliai/ sužinokite naujausią informaciją.

Geoterminis šildymas yra efektyvesnis

Šiluma namuoseKaip matote iš šio sąrašo, geoterminis šildymas jau dabar yra geresnis pasirinkimas nei kitos šildymo sistemos. Tačiau pereinant prie kitų privalumų, geoterminis šildymas kaina 2021 iš tiesų pranoksta savo konkurentus. Geoterminis šildymas kaina yra maždaug 30 proc. efektyvesnis. Tai reiškia, kad už kiekvieną geoterminiam šildymui išleistą 1 JAV dolerį sutaupysite 3 JAV dolerius. Palyginkite tai su kitomis sistemomis: – Centrinis šildymas: 20 % efektyvumas, – Elektrinis šildymas: Energijos vartojimo efektyvumas: 14 proc. – šildymas alyva: 10 proc. Nors pirmaisiais įrengimo metais šie statistiniai duomenys gali būti nepastebimi, per visą geoterminio šildymo sistemos eksploatavimo laikotarpį sutaupysite daug daugiau nei naudodami kitas sistemas. Geoterminiai šilumos siurbliai kiek jie kainuoja?

Įrenkite ją vieną kartą ir naudokitės ja amžinai

Geoterminio šildymo sistemos įrengiamos vieną kartą, o nauda mėgaujatės daugelį metų. Tai reiškia, kad jums nereikės nerimauti dėl staiga padidėjusių priežiūros išlaidų ar kitų problemų, kurios gali iškilti naudojant kai kurias kitas sistemas. Geoterminio šildymo sistemoje nėra judančių dalių. Tai reiškia, kad sistema tarnaus labai ilgai. Be to, nėra korozijos pavojaus, kuris būdingas sistemoms, naudojančioms vandenį. Geoterminės sistemos taip pat nereikės keisti daugelį metų.

Ekologiška

Daugelis žmonių nerimauja dėl savo gyvenimo būdo sprendimų poveikio aplinkai. Naudodami geoterminio šildymo sistemą galite būti tikri, kad nedarote jokio neigiamo poveikio aplinkai. Geoterminio šildymo sistemos išgauna šilumą tiesiai iš žemės. Tai reiškia, kad jos nepriklauso nuo kitų energijos šaltinių, pavyzdžiui, deginamo kuro, tokio kaip nafta ar dujos. Geoterminis šildymas remiasi natūralia žemės temperatūra, kuri yra pastovi. Vietoj to, kad į aplinką papildomai išmestų anglies dvideginio, geoterminis šildymas iš tikrųjų pašalina anglies dvideginio perteklių iš atmosferos. Liaudiškai tariant, geoterminis šildymas kas tai yra draugiškas aplinkai.

Privalumai jūsų sveikatai ir komfortui

Jau matėme, kokią naudą aplinkai gali duoti geoterminio šildymo sistema. Taip pat matėme, kaip ji, palyginti su kitomis šildymo sistemomis, gali sutaupyti nemažai pinigų. Tačiau ji taip pat turi daug kitų privalumų jūsų sveikatai ir komfortui. Kai naudojate geoterminį šildymą, jums nereikia nerimauti dėl neigiamo cheminių medžiagų išmetimo poveikio. Kitaip yra su kitomis šildymo sistemomis, kurios šilumai sukurti degina kurą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *