Kokį automobilį nuomotis?

Kiekvienam klientui gali būti aktuali skirtinga auto nuoma. Vienam patiks, kai automobilis bus didelis ir talpus, kitam mažas ir manevringas. Protingiausiai pasirenkamas automobilis nuomai Vilniuje, kai atsižvelgiama į realius poreikius. Tad, jeigu norite išsinuomoti automobilį ir rasti optimalų kainos balansą, pirmiausiai mąstykite apie tai, kam jums jo iš tiesų reikės.

Kas važiuos

AutomobiliaiPirmas klausimas, renkantis auto nuoma, kas važiuos su automobiliu. Ar tai mašina tik vienam žmogui, ar dviem. O gal bus didelė kompanija. Ar keliaus tik jaunimas, ar visa šeima, ar bus įvairaus amžiaus žmonių, ar keliausite sugyvūnais… Tai leidžia lengviau prognozuoti poreikius, kai atsakote į tokius klausimus. Tarkime, jeigu važiuos tik vienasžmogus, galima rinktis patį mažiausią, kompaktišką ir dailų automobilį, kuris gali būti „Smart“ tipo. Tokį lengva manevruoti, su juo ir prisiparkuoti galima beveik visur. Taip pat svarbus klausimas, ar jums pakanka lengvosios mašinos, ar reikia mirkoautobusiuko, jeigu važiuoja daugiau žmonių. Galbūt tinka aštuonvietis arba dešimtvietisautobusiukas. Jeigu kelionės tikslas tik greitai pasiekti tašką „B“ iš taško „A“, tuomet galbūt tikrai geriau autobusiukas. O jeigu kelionė bus ilgesnė, ir jeigu rūpi ir nakvynė mašinoje, tuomet gali tikti ir kemperis ar dar koks nors variantas. Jeigu kelionė trumpa, vasaros metu, o mašinoje važiuos tik jaunimas, galbūt norėsite „kadilako“ tipo automobilio su pakeliamu stogu. Visai kitokia auto nuoma bus pamergėms, kurios galbūt norės išsinuomoti limuziną ir su juo lakstyti po miestą.

Kur važiuosite

Kai klausiame, kur važiuosite, tai daugiau dėmesio kreipiame į pačią situaciją bendrąja prasme. Ar važinėsite po miestą, ar automagistrale, ar lįsite į siauras Senamiesčio gatveles. O gal planuojate kelionę kalnais, uolomis,purvynus? Tai irgi lemia tinkamą automobilio pasirinkimą. Taip, kaip su aukštakulniais nepatariama lipti į kalną, taip ir su lengvu miesto automobiliu geriau nesileisti į purviną ir sunkią kelionę kaprizingu reljefu. Galbūt geriausia tada rinktis džipą su dideliais ratais. Jeigu norite pasivažinėti Senamiesčio gatvelėmis, žinokite, kad su didele mašina ten bus sunku. Jus tada turėtų dominti mažiausios auto nuoma, kad tik lengviau visur pralįstumėte. Jeigu aplankytumėte Italijos sostinę Romą arba uostamiestį Neapolį, pamatytumėte, kad ten kone visi vairuoja tokias mažas mašinytes, nes su didelėmis būtų beveik neįmanoma pravažiuoti pačiomis mažiausiomis ir siauriausiomis gatvelėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *