Saugokime išnuomotą automobilį

AutomobiliaiNors automobiliu nuoma paprastai nėra kasdieninė paslauga ir ja naudojamės retai, verta pasimokyti gerų vartotojų įpročių. Net ir tais retais atvejais, kai jums prireiks išsinuomoti automobilį, gera žinoti, kaip jūs galėtumėte puoselėti mašiną. Už tam tikrus mašinos eikvojimo žingsnius jums gali net papildomai susimokėti, tačiau ir be baudų beigrąsinimų galima išlikti sąmoningu žmogumi ir tausoti kitų turtą.

Gyvūnai automobilyje

Kai kurios mašinų nuomos įmonės iškart numato taisykles ir apribojimus, susijusius dėl gyvūnų vežimo automobilyje. Net jeigu jų ir nebūtų, esmė išliktų ta pati. Visų pirma, gyvūnas gali turėti nagus ir su jais draskyti apmušalus. Antra, jis gali labai šertis. Jeigu tai yra baltas labradoras, jis juodame salone padarys tikrą kiaulidę. Trečia – gyvūnas gali būti neišauklėtas arba labai jaunas, dėl to tuštintis mašinoje, o šitą kvapą ir substanciją išnaikinti labai sunku. Galiausiai, nepraustas šuo apskritai dvoks ir paliks tą kvapą mašinoje. Tad venkite tokių atsitikimų, vežkitės tik tvarkingus gyvūnas, neleiskite jiems valgyti mašinoje, jeigu įmanoma, gyvūnus suleiskite į mobilius gardus.

Važiavimas per purvynus

Jūs patys renkatės, kokiu keliu važiuoti, jeigu turite galimybę, važiuokite ne šlapiais žvyrkeliais, o švariu asfaltuotu keliu.

Nešvara ir šiukšlės

Tai jūsų reikalas, ar paliksite automobilyje šiukšlių, bet pasirodysite kultūringi, jeigu jų nepaliksite. Juk nesunku šiukšles mesti į maišelį, o paskui jį tiesiog išsinešti. Dėmės ir didelė netvarka automobilyje gali būti traktuojama kaip papildomai apmokestinama.

Kvapai

Kadangi automobiliu nuoma yra itin susijusi su daugkartiniu vartojimu, pasistenkite nepadaryti tokios nepastebimos žalos, kuri verstų kitus klientus jaustis nejaukiai. Rūkyti automobiliuose nėra draudžiama, tačiau ko gero automobiliu nuoma kaip tik ir yra tas atvejis, kai verčiau parūkyti sustojus ir išlipus. Kvapai labai greitai įsigeria į medžiagines sėdynes, minkštą saloną. Į odą jie įsigeria sunkiau, bet iš odos juos ir sunkiau išvaryti (kvapus). Juk nenorėtumėte, kad gavę savo vestuvinę išnuomotą mašiną užuostumėte anksčiau joje rūkusių cigarečių kvapą? Taip pat verta pamąstyti ir apie kitus kvapus. Jeigu labai gausiai kvėpinatės, vėlgi, vertėtų kvėpintis ne nugarą ar užpakalinę kūno dalį, o priekį. Taip, kad pakvėpintos drabužių vietos nesitrintų į sėdynes ir saloną, ir nepaliktų čia kvapo. Apie kvapą verta susimąstyti ir valgant. Galbūt ir maistas turės labai stiprų kvapą, tad kam valgyti viduje, jeigu galima gamtoje arba kavinėje prie stalelio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *