Nebaisu palikti statybininkus darbams, kai yra kameros

Nors įprasta galvoti, kad įvairios slaptos stebejimo kameros skirtos tik tam, kad užtikrintų, jog nebūtų nusikalstamumo arba pričiuptų nusikaltėlius, stebėjimo kameros namuose gali pasitarnauti ir kitais reikalais. Tiek tuomet, kai samdote auklę ir norite matyti, kaip jai sekasi tvarkytis su užduotimis, tiek tuomet, kai namuose darbuojasi įvairūs kitų sričių darbininkai. Kol kas Vilniuje gyvenančiam vyrui tai taip pat padeda, kadangi jis statosi namą nuošalioje vietoje, pats statybų vietoje nebūna, tačiau kamerų pagalba leidžia procesus stebėti ir nuotoliniu būdu.

Namą statosi nuošalioje vietoje prie ežero

Kameros stebėjimuiVyras sako, kad sekimo iranga gali visapusiškai pasitarnauti įvairiose situacijose. Štai jam labai patogu ir tuomet, kada vyksta statybos. Vieta, kurioje statosi namą, gana nuošali. Aplink nėra kaimynų, net ir kaimo vienkiemiai matosi tik kitoje pusėje ežero. Tačiau pats namas – ant ežero kranto, galima taip sakyti. Vyras sako, kad su žmona apsisprendė kraustytis į regioną, kad vaikai galėtų ir ežere pačiuožinėti žiemą, vasarą maudytis, būti gryname ore. Iki artimiausio miestelio per 15 km, o iki didesnio miesto – 60 km. Tačiau atstumas jų neatbaido, bent jau kol nepradėjo ten gyventi. Aišku, gąsdina tai, kad žiemą gali būti niūroka, bet nepabandę, nesužinos. Be to, tiek jo, tiek žmonos gimtinė yra šiose apylinkėse, tad tai vis tiek yra savas kraštas. Bent kažkiek žmonių turi išsikraustyti į savą kraštą.

Savininkas būna retai, bet padeda kameros

Kaip pasakoja naujo namo, o galbūt ir naujo gyvenimo savininkas, pats kol kas ten būna retai, nes darbai Vilniuje, o tai visiškai kitas kraštas ir kita vieta. Tačiau jam ramu, kad viskas vyksta sklandžiai, nes tiek aplink pastatą, tiek jo viduje yra sumontuotos kameros, kurios nuolatos transliuoja ir įrašo vaizdą. Taip pat savininkas sako, kad naktimis ir paryčiais įdomu stebėti, kaip aplink namus bastosi laukiniai žvėrys, ateinantys laukais iš miško.

Buvo ir nesąžiningų darbininkų

Kaip pasakoja žmogus, nors ir yra akivaizdžiai visur sukabintos kameros, pirmieji darbininkai nebuvo sąžiningi ir daug laiko tiesiog nedirbdavo, stumdavo laiką, už kurį jiems mokama. Nežinia, galbūt jie netikėjo, kad tos kameros jau pajungtos. Tad teko šiuos darbuotojus atleisti ir samdyti kitus. Daugiausia sąžiningų darbuotojų pasitaiko, šypsosi vyras. Jie kiti net nežino gal, kad yra kameros, tačiau dirba, stengiasi, ir tas labai jaučiasi, labai matosi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *