Jaunystės paslaptis

Daugybė moterų svajoja apie jauną veido odą ir nesibaigiančią jaunystę. Išbandomos tokios priemonės kaip hialurono rūgštis, stengiamasi gyventi sveikai, daugiau judėti, tinkamai maitintis, pakankamai pailsėti. Ir visgi tos, kurios turi tikslą išlikti jaunos, tos jį ir pasiekia. O tos, kurioms tai nerūpi, galbūt yra visiškai kiti tikslai, pastebi ne pagal amžių gilėjančias raukšles ir tai priima skirtingai: vienos graužiasi, kitoms tai nesvarbu. Visgi, rūpintis savimi – tai puoselėti didžiausią dovaną ir vertybę kokią turime – savo gyvenimą, savo sveikatą. Keletas puikiai besijaučiančių ir atrodančių vyresnių moterų pakalbintos pabandė įvardinti savo jaunystės paslaptį.

Gyvena natūralioje aplinkoje

Hialuronas organizmuiNacionaliniame parke gyvenanti Sara sako, kad ji negali būti tikra, dėl ko būtent ji taip puikiai atrodo ir jaučiasi, tačiau visgi ji mano, kad taip yra dėl natūralumo. „Grožiui ir sveikatai pastiprinti aš beveik nenaudoju nieko, man tinka tik tokios natūralios priemonės kaip hialurono rūgštis, visiškai natūralios veido kaukės, ir svarbiausia – racione labai daug vandens ir vaisių, daržovių. Manau, kad mano gyvenimo pasirinkimai kažkaip nulemia ir rezultatus. Pasirinkau taip gyventi – ne dangoraižių, o kalnų ir medžių apsuptyje, šalia upių ir ežerų, o ne šalia magistralių ir sankryžų – ir man tai pavyko natūraliai. Niekada nenorėjau gyventi mieste, nors miesto kultūrą ir kūrybą labai vertinu. Visgi labai norėjau gyventi gamtoje. Kada su vyru nuvažiuojame į miestą, jau po valandos pasidaro sunku, nes ima labai skaudėti galvą. Mūsų organizmai atpratę nuo tokio sunkaus ir nešvaraus oro. Tad įsivaizduokite, kaip mes padedame sau, kai gyvename neužterštame, deguonies prisotintame ore, kai gyvename iškart sveikiau, nors tarsi nieko ir nedarome. Gal dėl to jaučiamės puikiai“, – sako moteris.

Mityba ir teisingi papildai

Sporto trenere dirbanti Diana sako, kad tai, ką mes įdedame į save, tiesiog vėliau atsispindi išorėje. „Jeigu tu visiškai nesirūpini savimi, tik sieki trumpalaikių malonumų, tai valgai riebų, saldų maistą, tikrą šlamštą. Pažiūrėkite į nėščias moteris, jų organizmas tuomet veikia saugumo režimu ir atmeta beveik visą maistą, kurį mes paprastai vartojame – nes tai ne maistas, o nuodas. Man dėl to labai svarbu atrodo rinktis tikrai subalansuotą, sveiką, kuo natūralesnį maistą. Na o vėliau einančios grožio procedūros, jaunystės išsaugojimo procedūros, gali būti nebent tokios kaip hialurono rūgštis, teisingai parinkti maisto papildai. Tai, kas natūraliau, sveikiau. Niekada nesiimčiau kažkokių drastiškų priemonių ir intervencijų. Grožis yra sveikata ir natūralumas“, – sako trenerė, pabrėžianti, kad ir sportas yra labai svarbu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *