Sutelktinis finansavimas – kuo jis toks šaunus?

@page { margin: 0.79in }
p { margin-bottom: 0.1in; direction: ltr; line-height: 120%; text-align: left; orphans: 2; widows: 2 }

Ar jus domina sutelktinis finansavimas (dar žinomas kaip paskolų refinansavimas)? Pastaruoju metu vis dažniau girdite aplinkinius žmones kalbant apie tokius šiuolaikiškus finansinius sprendimus? Jei taip, ar jau išsiaiškinote, kas yra sutelktinis finansavimas ir kaip visa tai veikia? Sutelktinis finansavimas vyksta tarpusavio skolinimo platformose, kurių šiomis dienomis yra ne viena ir ne dvi. Tarpusavio skolinimo platformos labai didelio populiarumo sulaukia jau ne vienerius metus. Jų pagalba žmonės paskolas gali gauti nesikreipdami į kreditorius ir nesinaudodami jų siūlomomis finansinėmis paslaugomis.

RefinansavimasSutelktinis finansavimas ir jį sekusios refinansavimo paskolos pirmą kartą pasirodė Didžiojoje Britanijoje, tačiau labai greitai netruko išpopuliarėti įvairiose kitose pasaulio šalyse, kartu ir Lietuvoje. Tarpusavio skolinimo platformose žmonės skolinasi iš žmonių. Tie, kurie skolina, yra vadinami investuotojais. Tokiu atveju žmogaus prašomą paskolą dažniausiai suteikia ne vienas investuotojas. Pavyzdžiui, jei jūs prašote tūkstančio eurų, tokio dydžio paskolą jums gali suteikti ir dvidešimt skirtingų investuotojų, kurių kiekvieno jums skolinama suma gali labai akivaizdžiai skirtis. Būtent dėl šios priežasties toks skolinimo būdas ir yra vadinamas sutelktiniu finansavimu. Jis leidžia žmonėms sumažinti savo įsiskolinimus ir mokėti mažiau už juos.

Taigi, jei jūs šiuo metu galvojate apie pasinaudojimą askolų refinansavimo aslauga ir jums dar niekuomet nebuvo tekę dalyvauti tarpusavio skolinimo platformose, visų pirma pasinaudokite internetu ir peržiūrėkite tokių internetinių finansinio pobūdžio platformų asortimentą. Kai tai padarysite, įvertinkite tarpusavio skolinimo platformose taikomas sąlygas, tokių platformų populiarumą, investuotojų skaičių ir kt. Yra labai daug skirtingų detalių, į kurias jūs galite atsižvelgti bandydami pasirinkti vieną iš daugelio šiomis dienomis veikiančių tarpusavio skolinimo platformų. Galiausiai, kai būsite pasirinkę sutelktinio finansavimo platformą, pateikite savo paraišką savo norimo dydžio paskolai įsiskolinimams padengti gauti.

Kaip bebūtų, neturėtumėte pamiršti, kad ir tarpusavio skolinimo platformose yra taikomi labai griežti vartotojų mokumo vertinimui skirti reikalavimai. Tai reiškia, kad jei jūs norėsite gauti paskolą įsiskolinusiems asmenims, turite būti tikri, kad esate mokūs fiziniai asmenys ir atitinkate visus keliamus reikalavimus. Jūsų oficialiosios mėnesinės pajamos turėtų būti pakankamos, jūs turite turėti pakankamą darbo stažą, jūsų finansinių įsipareigojimų dydis negali viršyti įstatymuose nustatytos sumos, o jūsų asmeninė kredito istorija privalo būti gera.

Viena mintis apie „Sutelktinis finansavimas – kuo jis toks šaunus?“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *