Rimtos priežastys, kada tikrai geriau skirtis

Jei jau kuris laikas jus domina skyrybos internete, gali būti, kad turite rimtų priežasčių, dėl kurių skirtis reikėtų. Išties, kai kurias santuokos problemas galima išspręsti ir toliau džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Tačiau yra tokių atvejų, kada skyrybos tampa geriausia išeitimi. Dėl kokių priežasčių skirtis tikriausiai vertėtų?

Fizinis smurtas šeimoje

Skyrybos greitaiVienas iš nepateisinamų ir negalimų gyvenimo šeimoje reiškinių – fizinis smurtas. Realus ir keliantis grėsmę. Nors smurto šeimoje sąvoka kartais tampa ir manipuliacijos būdu norint išsiskirti, realus smurtas šeimoje yra tai, su kuo neturėtų taikytis nė viena moteris ar vyras. Žinoma, kaip ir susidūrus su bet kuria kita problema, pirmiausia reikia stengtis problemą išspręsti be skyrybų. Gal žmogus smurtauja, kai yra išgėręs, tuomet čia prieiname prie priklausomybės alkoholiui ir poreikio gydyti būtent ją? Gal yra kažkoks kitoks dalykas, kada smurtas šeimoje išties tampa didele grėsme dėl visai kitų to smurto šaltinių? Tačiau beveik visais atvejais realus smurtas pasikartoja. Niekada nereikia tapti manipuliacijos auka, kada iki sąmonės netekimo šeimos narius sumušęs smurtautojas jau kitą dieną atsiprašinėja ir daugiau pažada taip nedaryti. Pasistenkite į savo gyvenimo situaciją pažvelgti iš šalies, kaip į kitų, nepažįstamų žmonių. Ką jūs patartumėt? Ar tokio gyvenimo linkėtumėt tokiai šeimai? Gal patartumėt skirtis? Žinoma, kad taip. Tad suraskite drąsos, ieškokite skyrybų centro. Apie tai, kas yra skyrybos internete irgi galite rasti informacijos, kaip ir užsiregistruoti susitikti su teisininkais ir skyrybų centro darbuotojais. Jie bus suinteresuoti jums suteikti visapusišką pagalbą, taip pat ir padėti vaikams.

Nepagydomos priklausomybės

Dažniausia priklausomybė Lietuvoje yra alkoholiui, tačiau yra ir priklausomybių narkotikams, lošimui. Niekas kitas, tik šeima yra pirmieji, kurie gali padėti priklausomam asmeniui. Reikia kreiptis į priklausomybių centrus, ieškoti pagalbos, gydymo. Tačiau jeigu pastangos vis tiek yra bevaisės, jums tiesiog reikia paleisti priklausomą asmenį ir gelbėti save, savo, ir savo vaikų gyvenimą.

Nemeilė ir visiška neištikimybė

Kai vienas iš partnerių pranešą apie visišką nemeilę, neištikimybę ir norą kurti santykius su kitu žmogumi, kurį įsimyli – kito pasirinkimo kaip skyrybos taip pat nėra.

Paaiškėjęs giminystės ryšys

Nors atrodo, kad tokie dalykai būna tik per serialus, tačiau ir gyvenime kartais tarp sutuoktinių gali paaiškėti ryškūs genetiniai sutapimai, rodantys artimą giminystę ir raginantys neturėti bendrų vaikų, siekiant išvengti apsigimimų ir patologijų. Tai taip pat gali lemti poreikį skirtis.

Viena mintis apie „Rimtos priežastys, kada tikrai geriau skirtis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *