Savaitė prie jūros su autobusu

Planuojate smagų laiką su didesne kompanija vasarą? Autobusu nuoma Klaipedoje gali leisti pasimėgauti visomis pramogomis nesukant sau galvos dėl transporto ar vairavimo. Išsinuomokite autobusą su vairuotoju, kuriame tilps visi svečiai ir draugai ir pasileiskite ieškoti nuotykių. Šis maršruto pasiūlymas leis jums lengvai apžiūrėti gražiausias pajūrio vietas per savaitę.

Aplankykite Klaipėdos grožybes

AutobusaiPatogiausia autobusą nuomotis netoliese, pavyzdžiui čia: https://www.nlbus.lt/lt/mikroautobusu-nuoma-klaipedoje. Su tokiu transportu lengvai išvažiuosite į kelią ir pajusite daug puikių akimirkų. Rinkitės tokį autobusą, kuris atitiktų jūsų poreikius. Kadangi kelionę pradėsite Klaipėdoje, čia ir pasidarykite sau smagią ekskursiją. Pirmiausia pasivažinėkite po pačią Klaipėdą. Apžiūrėkite jos senamiestį, uostus, pakrantes, nuvažiuokite ir iki Olando kepurės, kur į skardį taškosi vandenys. Pajuskite, ką reiškia išties maloni kelionė. Taip pat pasivažinėkite ir po tokias miesto dalis, kurios jums anksčiau buvo mažiau pažįstamos. Juk Klaipėda turi ir savo daugiabučių, taip pat pramoninius rajonus. Įdomu pasižvalgyti ir ten – tikriausiai nesate ten buvę.

Pasivažinėkite Kuršių Nerijoje ir po jos miestelius

Kai jau pasidairysite su autobusu po Klaipėdą, tuomet keltu kelkitės į Kuršių Neriją. Būtent ten jūsų laukia patys smagiausi dalykai. Tai išskirtinis pusiasalis, esantis nei žemynas, nei sala. Iš vienos pusės marios, iš kitos pusės jūra. Čia būta daug archeologinių kasinėjimų ir atradimų, nes būtent čia yra buvę kaimų, kuriuos vėliau užpustė smėlis. Daug ką dar būtų galima atrasti, tačiau siekiant nepakenkti šiam kraštovaizdžiui ir kultūros paveldui, tie kasinėjimai nėra taip dažnai vykdomi. Pasivaikščiokite po nuostabius Neringos pušynus, aplankykite Juodkrantę, Nidą, Pervalką, užlipkite ant Raganų kalno. Nakvokite Juodrankėje, kitą naktį Nidoje. Pamatysite labai daug. O apie tai, ką pamatyti Nidoje, skaitykite atskirai. Tiesa, autobuso nuomos kainos visada bus panašios, o nakvynė kurorte skirtingu metu bus brangesnė ar pigesnė, atsižvelkite į tai, planuodami savo kelionę. Smagiausia ją planuoti vasarą, nes tada galima tikėtis išsimaudyti, tačiau, žinoma, tai nebūtinai pavyks, nes mūsų krantus dažnai lieja ir merkia lietus.

Nukeliaukite iki Nemuno deltos

Pavažinėję ten, keliaukite link Kintų, Rusnės. Tai Nemuno deltos vietovės, kurios būna daug laiko per metus smarkiai pasemtos. Tačiau jūsų autobusas turės gerus ratus ir leis keliauti patogiai.

Leiskitės Latvijos link

Jis gali jus nuvežti ir tokiu maršrutu, kurio nesitikėjote. Kelionę baikite Klaipėdoje, arba keliaukite toliau – Latvijos pajūriu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *