Rudeninis namų interjeras

DubingiaiNors mūsų tautiečiai vis dar atsargiai kuria interjerą, ir tokiuose salonuose kaip www.dubingiai.lt pardavinėjamos interjero detalės dažnai yra neutralios: baltos, pilkos, juodos. Vadinamasis skandinaviškas minimalizmas atėjo jau prieš kelis metus ir dabar dar yra. Tačiau drąsesni žmonės jau nebekuria namų, kurie tik juodai balti. Tai atsargumas ir baimė. Kai kas kuria tokius namus, kurie visgi būtų spalvoti, kuriuose atsirastų naujas identitetas. Vieną jų – rudeninį įvaizdį – siūlome išbandyti ir jums, jeigu norite kurti ypatingą namų interjerą. Galite pabandyti jį namams ar tik kambariui, kaip išeis.

Spalvų deriniai: tapetams, minkštiems baldams

Visų pirma, kai kalbėsime apie spalvų derinimą, omenyje galėsime turėti ne visiškai visų interjero komponentų keitimą, o tik tam tikrų. Pavyzdžiui, tai gali būti spalvos, kurios bus tik pagalvėlėms, minkštiems baldams, pledams, tapetams. Tokioms detalėms, kurios lengviau pakeičiamos, tačiau gali sudaryti visą tą norimą interjero dvelksmą. Rudenines spalvas mes paprastai matome kaip rudą, raudoną, oranžinę. Tad prie jų derinsime priešingas spalvas. Oranžinei spalvai priešinga yra violetinė, ir šių spalvų sąskambis yra nepaprastai gražus. Geltonai spalvai priešinga yra mėlyna. Na o raudonai – žalia. Tačiau raudonos – žalios sąskambis paprastai nelaikomas rudeniniu, nes tos sparčios spalvos dominuoja sodrią vasarą, ir tai apskritai yra labai intensyvios spalvos, gal ir ne visai tinkančios interjerui, kuriame kartais tiesiog norėtųsi pailsėti.

Rudo medžio svarba

Taigi, rudas medis – tai tas natūralus elementas jūsų namuose, kuris labiausiai ir spinduliuos rudenišką energiją. Ir nieko daugiau nereikės. Medis rudas, lakuotas, nedažytas – tai tikrasis ruduo, kuris mums ir asocijuojasi su gelstančiais medžių lapais. Taigi, neklokite puikių medinių stalų staltiesėmis, leiskite jiems spinduliuoti tas spalvas. Ir taip pat – prisiminkite, kad rudo medžio spalvos yra tikrai gražios. Prie jų būtent ir derės violetiniai elementai.

Šiltas, o ne niūrus

Jaukumo kūrimo detalės – tai minkšti dalykai. Ruduo gali būti niūrus, toks jis yra pilkoje lapkričio pabaigoje. Ruduo gali būti žavingas, ir toks jis būna nuostabų rugsėjį ar lapais krentantį spalį. Jeigu tikrai norite būtent tokio rudens, tuomet su malonumu galite jį ir turėti. Įsigykite keletą jaukių minkštų, pūkuotų pledų, pagalvėlių, gal kokį dailų raštuotą kilimą. Darykite viską, kad jūsų žavus ruduo namuose būtų jaukus. Kad visais metų laikais lauke, viduje būtų jaukus ir šiltas ruduo.

Viena mintis apie „Rudeninis namų interjeras“

  1. Rudeninis interijeras man visada siejasi su pastelinėmis spalvomis, minkštu patogiu kampu ir įvairiaspalvėmis pagalvėmis. Labai jauki aplinka šaltais rudens vakarais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *