Skirtingi keraminių blokelių mūro mišinių tipai ir kaip išsirinkti tinkamą?

Mūrijant mūrines konstrukcijas reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Yra tiek daug skirtingų medžiagų ir galimybių, kad galite išprotėti bandydami išsiaiškinti, kas yra geriausias pasirinkimas jūsų projektui. Vienas iš pagrindinių dalykų, dėl kurių turite apsispręsti, yra tai, kokio tipo mūro mišinį naudosite statydami namą ar komercinį pastatą. Daugeliui žmonių mūras gali atrodyti sudėtinga tema, tačiau iš tikrųjų tai gana paprasta. Mūro mišiniai keraminiams blokeliams ir specialisto patarimai. Mūrijimas – tai tiesiog procesas, kai vietoj tradicinio medinio karkaso kaip pastato konstrukcinė atrama naudojamos plytos, akmuo ar kitos panašios medžiagos. Žodžiu "mūras" paprasčiausiai vadinamos konstrukcijos, kurios yra pagamintos iš akmens, plytų ar betono blokų. Kai kalbame konkrečiai apie mūro konstrukcijas, turime omenyje statybos sistemą, kurioje šie blokai naudojami kaip laikančiosios sienos ir lubos. Mūro mišiniai ir spalvoti mūro mišiniai kaina, kaip išsirinkti? Plačiau: https://www.agmeka.lt/muro-misiniai ir rinkos naujienos.

Mūro mišinių tipai

MišiniaiJei pažvelgsime į skirtingas mūro sudedamąsias dalis, galime suskirstyti mūro sudedamąsias dalis į 3 skirtingus tipus: – Keraminių blokų mūro mišinys – tai populiariausias pasirinkimas, plačiausiai naudojamas komercinėje ir gyvenamojoje statyboje. Šio tipo mūro mišinys idealiai tinka vidutinio klimato zonose esančių nekilnojamojo turto objektų statybai. – St plytų mūro mišinys – tai tradicinių keraminių blokų alternatyva. Šis plytų mūro mišinys dažniau naudojamas šaltesnio klimato šalyse. – Molio plytų mūro mišinys – kaip rodo pavadinimas, molio plytos gaminamos iš molio ir gali būti įvairių spalvų. Jos yra sunkesnės už keramines ir st plytas, tačiau vis dar pakankamai lengvos, kad galėtų būti naudojamos sienų mūrijimui.

Molio plytų mūro mišinys

– Molinės plytos gaminamos iš tikro molio, nesumaišyto su jokiais kitais ingredientais. Molio plytos yra sunkesnės už keramines ir st plytas, todėl jas geriau naudoti kaip grindų ir pamatų medžiagą. – Molio plytos paprastai yra brangesnės už kitas plytas, todėl nėra toks populiarus pasirinkimas namų statybai. – Molio plytos yra patvariausios iš visų plytų ir statyboms naudojamos jau tūkstančius metų. Klinkerio mūro mišiniai ir kaip geriausia juos naudoti?

Kietų plytų mūro mišinys

– Pagrindinis skirtumas tarp molinių ir kietųjų plytų yra tas, kad kietųjų plytų viduryje nėra skylės. – Jos dažniausiai nenaudojamos gyvenamųjų namų statyboje, tačiau dažnai naudojamos komerciniuose pastatuose. – Jos taip pat kartais naudojamos atraminėms sienelėms statyti. Klinkerinių plytų mūro mišiniai, gera kaina ir kokybė.

Betono mūro mišinys

– Pagrindinės sudedamosios dalys yra betonas, cementas ir vanduo. – Betoninės plytos yra daug sunkesnės už kitus mūro mišinius ir netinka sienoms mūryti. – Betoninės plytos dažniausiai naudojamos kelių ir privažiavimų statybai. Mūro mišiniai keraminiams blokeliams, kaip išsirinkti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *