„Škoda Octavia”: Automobilis kiekvienai progai

Erdvus ir patogus interjeras

BRC Auto"Skoda Octavia 2017" nėra tik sportinis automobilis. Jame yra erdvi galinė sėdynė, kurioje daug vietos galvai ir kojoms. Galines sėdynes taip pat galima nulenkti, todėl jos puikiai tinka dideliems daiktams, pavyzdžiui, dviračiui, vežti. Be to, "Octavia" turi didelę bagažinę, o galinės sėdynės yra padalytos, todėl į bagažinę lengva sudėti didelius daiktus. Bagažinė taip pat labai gili, todėl joje galima laikyti didelius daiktus, pavyzdžiui, slides ar snieglentes. Octavia interjeras taip pat labai patogus ir gerai įrengtas. Plačiau: https://lt.brcauto.eu/automobiliu-paieska?makes=28742&models=28754&search=1 geri automobiliai, už gerą kainą.

Tikslus valdymas

Skoda Octavia 2017 kaina yra labai tiksliai valdomas automobilis. Jo vairo mechanizmas labai komunikabilus, gerai jaučiamas kelias. Jis taip pat pasižymi aštriu, komunikabiliu ir tiesiu vairavimu, todėl jį galima lengvai ir tiksliai pastatyti. Ypač važiuojant nedideliu greičiu arba parkuojantis. Octavia taip pat turi puikius ir tikslius stabdžius. Tai svarbi savybė, užtikrinanti saugų vairavimą, ypač esant intensyviam eismui.

Geri stabdžiai ir sukibimas

Skoda Octavia 2020 taip pat pasižymi puikia trauka ir stabdymu. Tai svarbu ne tik saugiam vairavimui, bet ir "Octavia" eksploatacinėms savybėms. Važiuodama posūkiuose "Octavia" yra labai stabili. Taip yra dėl puikios traukos ir stabdžių, kurie leidžia važiuoti visu greičiu ir posūkiuose važiuoti dideliu greičiu.

Tvirtas variklio veikimas

Octavia turi 2.0 TDI variklį, išvystantį 110 kW ir 380 Nm sukimo momentą. Jis komplektuojamas su mechanine 6 laipsnių pavarų dėže. Tai labai tvirtas variklis, turintis didelį sukimo momentą, o tai svarbu sportiniam automobiliui. Jis suteikia "Octavia" puikų pagreitį ir padorų maksimalų 215 km/val. greitį. Skoda Octavia universalas taip pat turi 1,8 TSI variklį, kurio galia 118 kW ir sukimo momentas 250 Nm. Jis komplektuojamas su mechanine 6 laipsnių pavarų dėže. Šis variklis taip pat labai tvirtas, tačiau pasižymi didesne galia ir didesniu maksimaliu 230 km/val. greičiu.

Geras kainos ir kokybės santykis

"Skoda Octavia vRS" kaina prasideda nuo 20 000 eurų už 1,8 TSI 105 AG modelį. Į šią kainą įskaičiuota mechaninė 6 laipsnių pavarų dėžė, parkavimo jutikliai ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Kitas modelis – 2.0 TDI 110 AG modelis, kurio kaina prasideda nuo 23 000 eurų. Į jį įeina 6 pavarų mechaninė pavarų dėžė ir 17 colių lengvojo lydinio ratlankiai. Už papildomus 3 000 eurų galima įsigyti 2.0 TDI 110 PS automatinį modelį su 7 laipsnių DSG pavarų dėže. Palyginti su modeliu su mechanine pavarų dėže, jūsų degalų sąnaudos bus mažesnės, o salone bus mažiau triukšmo. Už savo kainą "Octavia" yra labai geras automobilis. Jis puikiai valdomas, pasižymi patogiu ir erdviu interjeru bei solidžiu variklio veikimu. Taigi, jis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *