Vaikų baldai – kas populiaru?

Puikius vaikiškus baldus galima įsigyti ir parduotuvėje https://www.b-a.eu/ – visai nebūtina ruoštis į vaikų baldų dizaino muges, kur viskas labai brangu. Šioje universalioje interneto parduotuvėje daugybė tėvų išsirenka savo mėgstamus ir patinkančius baldus bei juos padovanoja mažyliams. Kokie vaikų baldai populiarūs?

Kėdė MIKE

Raudona kėdutė ant vienos stovo ir keturių ratukų – tai žaismingas pasirinkimas mažyliui. Kėdė leidžia palaikyti stuburui reikalingą taisyklingą padėtį. Kodėl kėdutė taip vadinasi? Tikriausiai tai yra nuoroda į vaikišką personažą Mikę ir jo veidą ant kėdutės atlošo. Vaikams patinka žaismingi dalykai, taigi, galbūt ši kėdutė bus tokia mylima, kad vaikas mielai sėdės ant jos prie savo stalo, ruoš pamokas, mokysis rašyti ar tiesiog ramiai pieš, spalvins bei leis mamytei šiek tiek užsiimti kitais reikalais.

Vaikiškos lovelės

Vaikiška lovelė NEO ir NEO PLUS kainuoja apie porą šimtų eurų ir yra labai populiari prekė. Ši lovelė unikali tuo, kad turi labai žaismingą struktūrą. Šiek tiek palipus kopėtėlėmis aukštyn, atsiduri savo lovelėje. Gali nučiuožti iš jos medine čiuožykla. Apačioje yra savotiškas žaidimų kambariukas, kur gali sėdėti ir ką nors veikti. Tai ideali lovelė vaikams, norintiems turėti savo savarankišką (privačią) erdvę. Kartu ji ir labai miela, žaisminga, tad vaikams tikrai patiks. Gražus dizainas, medžio žaliava puikiai derės bet kuriame kambaryje bei išlaikys gero stiliaus pojūtį.

Vaikiška lova

Kur kas paprastesnė medinė vaikiška lova kainuoja apie 100 eurų ir yra taip pat labai populiari. Ji labai žema, dėl to ir iškritus iš jos vaikas neužsigaus. Ji vaikiška, tačiau jau nebe kūdikio lovelė, kadangi nėra sienelių ir apsauginių atitvarų. Kitokia brangesnį lovelė MARCIN kainuoja virš 300 eurų ir yra tikras dizaino šedevras. Ji yra tarsi laiptuota lova, su išsiskleidžiančiais priedais. O jos apačioje yra puikūs stalčiai. Tad vaikams ji bus žaisminga ir smagi, o tėvams – puikus dizaino pavyzdys.

Dviaukštės lovos

Tėvams kurie turi net kelias atžalas, dviaukštės lovos išsprendžia erdvės problemą. Paprastai antrame aukšte miega vyresnis vaikas, kada nebijoma, kad jis iškris. Apačioje miega jaunesnis. Dviaukščių lovų yra įvairių, tačiau kainuojančios apie 400 pasižymi puikiu stiliumi. Jos yra medinės, medis gali būti natūralios spalvos arba dažytas. Tokias lovas renkasi stilių ir komfortą vertinantys tėvai.

Spintelė su stalčiais SIMON

Nedaug, tik apie 50 eurų kainuojanti nedidelė balta spintelė – puikus baldas vaikų kambariui. Joje vaikai galės savarankiškai laikyti savo daiktus. Tai yra galimybė jiems pasireikšti, mokytis tvarkos pagrindų. Kadangi stalčių yra daug, tai ir smulkius daiktus, kanceliariją rūšiuoti ir dėstyti į juos yra lengviau.

Stalai

Vaikiški stalai yra visai kitokie negu suaugusiųjų. Jie turi turėti kur kas mažesnį aukštį ir gali būti netgi kitaip pastatomi. Štai apie 100 eurų kainuojantis dailus reguliuojamo aukščio stalas Julia yra visiškai medinis, puikiai atrodys stilinguose namuose. Reguliuojamas aukštis leidžia patogiai ant jo piešti, skaityti, rašyti.

Viena mintis apie „Vaikų baldai – kas populiaru?“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *