Moteriško vestuvių įvaizdžio tendencijos

Makiažas vestuvėmsNe paslaptis, jog vestuvių šventė yra ypatingai svarbi ir daug pasiruošimo reikalaujanti šventė moterims. Priešingai nei vyrams, jos tenka rūpintis ne tik suknele, bateliais, antros ir trečios dienos rūbais, tačiau galvą suka ir įspūdinga šukuosena bei vestuvinis makiažas. Taip, kaip mados keičiasi tiek kasdieniuose rūbuose, interjere ar apskritai dizaine, lygiai taip pat keičiasi ir vestuvinio makiažo bei aprangos tendencijos, kurios keliauja ratu. Šiandien iš arčiau apžvelgsime moteriškas vestuvių tendencijas.

Santūri harmonija

Be abejonės reikėtų pradėti nuo didžiausio moterų galvos skausmo, o kartais ir džiaugsmo – tai vestuvinės suknelės pasirinkimo. Vyraujant vis besisukančiam mados ratui ir jau turėjome įvairių vestuvinių madų pavyzdžių. Dar giliau aštuonioliktame amžiuje vestuvinės suknelės nedažnai būdavo baltos, nes mat pati juoda spalva dažnai buvo asocijuojama su mirties spalva, tik vėliau ji tapo tyrumo ir nekaltybės simboliu. Dar pažiūrėję prosenelių ar senelių nuotraukas galime matyti santūrias ir visuomet ilgas sukneles su įvairiais gipiūriniais raštais bei nėriniais. Suknelės niekada nebūdavo atviros ir visada be galo kuklios. Kuklumą, kaip visuomet, keitė pompastika, todėl vėliau galėjome pamatyti princesiškas pūstas ir be galo baltas sukneles su iškirptėmis, blizgučiais ir kitais atributais, kurie šiandien sugrįžus kuklumui vėl į madą atrodo gan neskoningai. Šiandien vėl madingas kuklumas bei natūralumas, todėl ryškias baltas spalvas keičia kreminės, pieno baltumo natūralios klostės. Kuklus santūrumas, palikta paslaptis po gipiūriniais raštais bei minimalizmas šiandien vėl puošia nuotakas.

Toliau skaityti „Moteriško vestuvių įvaizdžio tendencijos”

Senkanti baterija

Telefono baterijos keitimasIšmaniesiems telefonams paprastai baterijų pakrovėjai reikalingi dažniau negu senojo tipo paprastiems telefonams su dideliais mygtukais. Nors telekomunikacijų įranga vis tobulėja, žmogui ne visada tai tampa pačiu patogiausiu progresu. Taigi, patys geriausi telefonai bateriją išeikvoja greitai. O kas nutinka tada, jeigu netyčia kur nors paliekate pakrovėją? Štai keletas pasakojimų apie tai, kaip telefonas išsikrovė ir telekomunikacijų įranga neveikė pačiu netinkamiausiu laiku

Prabudau ne Venecijoje

Sveiki, mano vardas Aušra, ir aš papasakosiu, kaip man nepasisekė su visa kompanija nukeliauti į Veneciją. Žinojau, kad 6 ryto visa kompanija iškeliauja į mano svajonių miestą. Taigi, susidėjau lagaminus, prieš miegą atlikau meditacijas. Kad nepamirščiau, į lagaminą įsidėjau ir telefono pakrovėją. Ryte prabudau ir saulė buvo įtartinai aukštai. Jaučiausi žvali ir laiminga. Iki to momento, kai supratau, kad turėjau prabusti anksčiau, kad esu laiminga, nes atostogos, o per jas planavau kelionę. Pasižiūrėjau telefoną – išjungtas. Per naktį jis išsikrovė ir manęs nepažadino laiku. Taigi, atsibudau tada, kai autobusas jau buvo pravažiavęs Lenkiją. Miegojau iki pat vidurdienio. Man atrodo, puoliau į ašaras, jaučiausi bejėgė. Paskui pamažu ieškojau intenternete informacijos, ką daryti, kad galėčiau pakilti ir skristi, ir pasivyti savo nelemtą autobusą. Pavyko, bet svajonių kelionę visgi pagadino tiesiog išsikrovęs telefonas.

Stovyklautojo nuotykiai

Toliau skaityti „Senkanti baterija”