Moteriško vestuvių įvaizdžio tendencijos

Makiažas vestuvėmsNe paslaptis, jog vestuvių šventė yra ypatingai svarbi ir daug pasiruošimo reikalaujanti šventė moterims. Priešingai nei vyrams, jos tenka rūpintis ne tik suknele, bateliais, antros ir trečios dienos rūbais, tačiau galvą suka ir įspūdinga šukuosena bei vestuvinis makiažas. Taip, kaip mados keičiasi tiek kasdieniuose rūbuose, interjere ar apskritai dizaine, lygiai taip pat keičiasi ir vestuvinio makiažo bei aprangos tendencijos, kurios keliauja ratu. Šiandien iš arčiau apžvelgsime moteriškas vestuvių tendencijas.

Santūri harmonija

Be abejonės reikėtų pradėti nuo didžiausio moterų galvos skausmo, o kartais ir džiaugsmo – tai vestuvinės suknelės pasirinkimo. Vyraujant vis besisukančiam mados ratui ir jau turėjome įvairių vestuvinių madų pavyzdžių. Dar giliau aštuonioliktame amžiuje vestuvinės suknelės nedažnai būdavo baltos, nes mat pati juoda spalva dažnai buvo asocijuojama su mirties spalva, tik vėliau ji tapo tyrumo ir nekaltybės simboliu. Dar pažiūrėję prosenelių ar senelių nuotraukas galime matyti santūrias ir visuomet ilgas sukneles su įvairiais gipiūriniais raštais bei nėriniais. Suknelės niekada nebūdavo atviros ir visada be galo kuklios. Kuklumą, kaip visuomet, keitė pompastika, todėl vėliau galėjome pamatyti princesiškas pūstas ir be galo baltas sukneles su iškirptėmis, blizgučiais ir kitais atributais, kurie šiandien sugrįžus kuklumui vėl į madą atrodo gan neskoningai. Šiandien vėl madingas kuklumas bei natūralumas, todėl ryškias baltas spalvas keičia kreminės, pieno baltumo natūralios klostės. Kuklus santūrumas, palikta paslaptis po gipiūriniais raštais bei minimalizmas šiandien vėl puošia nuotakas.

Kalbant apie makiažią bei šukuoseną tai lygiai tuo pačiu principu vestuvinis makiažas išmetė ryškius raudonus lūpdažius ir paliko sodrias natūralias spalvas, šiek tiek pabrėžiančias veido bruožus. Šiek tiek parausvinti skruostai, natūralios spalvos lūpdažis, suteikiantis putlumo bei švelnių spalvų šešėliai puikiai sukuria santūraus ir seksualaus kuklumo įvazdį. Pratęsiant apie šukuoseną svarbu paminėti, kad jau kurį laiką iš mados išėjo gėlių ir didelių blizgių aksesuarų išpuoštos didžiulės šukuosenos, kurios tiesiog sulipę nuo per didelio kiekio plaukų lapo. Santūrus ir net šiek tiek netvarkingas kuodukas arba paleistos garbanos su gėle juose yra tiesiog puikus pasirinkimas vestuvių šventei.

Viena mintis apie „Moteriško vestuvių įvaizdžio tendencijos“

  1. Na aš irgi savo vestuvėms rinkausi santūrų įvaizdį- buvo paprastabalta suknlė pieštuko formos iki kelių, šiltas lengvas makiažas, lengvos garbanos ir prancūziškas manikiūras ant trumpų nagučių. Žinau, kad manikiūristė darė su kinect sistema (https://www.groziui.lt/kinetics-nail-systems ), tai nepasižeidė nagutis, o laikė tikrai ilgai :)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *