Senkanti baterija

Telefono baterijos keitimasIšmaniesiems telefonams paprastai baterijų pakrovėjai reikalingi dažniau negu senojo tipo paprastiems telefonams su dideliais mygtukais. Nors telekomunikacijų įranga vis tobulėja, žmogui ne visada tai tampa pačiu patogiausiu progresu. Taigi, patys geriausi telefonai bateriją išeikvoja greitai. O kas nutinka tada, jeigu netyčia kur nors paliekate pakrovėją? Štai keletas pasakojimų apie tai, kaip telefonas išsikrovė ir telekomunikacijų įranga neveikė pačiu netinkamiausiu laiku

Prabudau ne Venecijoje

Sveiki, mano vardas Aušra, ir aš papasakosiu, kaip man nepasisekė su visa kompanija nukeliauti į Veneciją. Žinojau, kad 6 ryto visa kompanija iškeliauja į mano svajonių miestą. Taigi, susidėjau lagaminus, prieš miegą atlikau meditacijas. Kad nepamirščiau, į lagaminą įsidėjau ir telefono pakrovėją. Ryte prabudau ir saulė buvo įtartinai aukštai. Jaučiausi žvali ir laiminga. Iki to momento, kai supratau, kad turėjau prabusti anksčiau, kad esu laiminga, nes atostogos, o per jas planavau kelionę. Pasižiūrėjau telefoną – išjungtas. Per naktį jis išsikrovė ir manęs nepažadino laiku. Taigi, atsibudau tada, kai autobusas jau buvo pravažiavęs Lenkiją. Miegojau iki pat vidurdienio. Man atrodo, puoliau į ašaras, jaučiausi bejėgė. Paskui pamažu ieškojau intenternete informacijos, ką daryti, kad galėčiau pakilti ir skristi, ir pasivyti savo nelemtą autobusą. Pavyko, bet svajonių kelionę visgi pagadino tiesiog išsikrovęs telefonas.

Stovyklautojo nuotykiai

Esu Tomas ir man taip pat buvo nutikimas su telekomunikacijomis, kai neliko jokios komunikacijos. Žodžiu, su draugais plaukėme baidarėmis, tai buvo puiki kelionė Nemunu. Antrą dieną jau beveik pas nieką nebuvo likę baterijos. Vis tikėjomės, kad pasieksim kokį geresnį miestelį ir kaimelį, ir galėsim kur nors normaliai pasikrauti telefonus. Galiausiai nutiko taip, kad atėjo trečioji diena, mus užpuolė lietus, be to, pasitaikė labai akmenuotas krantas, kuris sugadino vieną baidarę. Reikėjo kviestis pagalbą, kad atvažiuotų ir mus paimtų. Todėl šie stovyklautojų nuotykiai baigėsi nelabai linksmai. Teko eiti iki kaimo ieškoti žmonių ir prašyti pagalbos. Man atrodo, visi prisimena iš draugų tą kelionę kaip kažkokią pačią blogiausią gyvenime, dėl to niekas niekada apie ją ir nekalbame. Bet šiaip tai tikrai nervina, kad telefonai išsikrauna taip greitai. Jeigu tik pamiršti atjungti internetą, tai visos programėlės nuolat siunčia atnaujinimus ir kažką ten viduje mąsto bei taip naudoja visus telefono baterijos resursus. Seni telefonai buvo nemodernūs, bet jie bent neišsikraudavo tikrai ilgai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *