Ko nedaryti, jei norite, kad vonios apšvietimas būtų tobulas?

Didžiajai daliai žmonių vonios kambarys – viena svarbiausių erdvių namuose, nuo kurios priklauso visos dienos įvaizdis. Kadangi čia atliekamos įvairios grožio procedūros, vonioje apšvietimas turi būti nepriekaištingas. Tai priklauso nuo to, kokie vonios šviestuvai dominuoja jūsų namuose. Jei šiuo metu kaip tik svarstote apie apšvietimo perorganizavimą ar įrenginėjate naują būstą, išklausykite dažniausiai daromas klaidas ir jokiu būdu nekartokite jų.

Netaupykite

Vonios šviestuvaiGalbūt iš taupumo, o gal iš nežinojimo, žmonės mano, jog vonios kambariui pakaks vieno šviesos šaltinio. Net jei ši erdvė itin maža, nepasiribokite vienu šviestuvu. Nepakankamas apšvietimas vargina akis, suprastėja matomumas prie veidrodžio, o aiškiai nematydami atspindžio, galite pasirinkti netikusius sprendimus atliekant grožio ritualus. Beje, keli vonios šviestuvai garantuos, jog sugedus vienam, galėsite naudotis likusiais, todėl išvengsite nesusipratimų, kai į darbą ar svarbų susitikimą vėluojate todėl, kad jums perdegė vonioje esanti lemputė.

Veidrodžio šviestuvai

Kad visi vonios šviestuvai būtų funkcionalūs, gebėkite įvardinti jų paskirtis. Pavyzdžiui, pagrindinis lubinis šviestuvas vonioje – tai apšvietimas, kuris tiesiog būtinas. Sieninis apšvietimas virš vonios ar dušo – interjero detalė, kuri padeda sukurti jaukumo. Na, o veidrodžiui apšviesti skirti vonios šviestuvai – privalomi tiems, kurie namuose neturi kitų papildomų veidrodžių, ant kurių nekristų šešėlis ir būtų galima matyti realų savo atspindį. Labai svarbu veidrodžio šviestuvus įrengti šonuose arba kampuose, o ne virš veidrodžio: taip šviesa isisklaidys tolygiai, o jūs matysite ryškiai ir aiškiai.

Akcentiniai šviestuvai

Vonios kambarys – ne vieta akcentiniams šviestuvams. Ypač tais atvejais, jei manote, kad nukreipti į veidrodžio pusę, jie padės paryškinti ties juo krentančią šviesą. Anaiptol, taip sukursite daug šešėlių ir atspindžių, kurie tikrai neišspręs jūsų problemos.

Fluorescencinės lempos

Geriausiai veikiantys vonios šviestuvai turėtų būti su LED, o ne fluorescencinėmis lempomis. Pastarosios skleidžia šaltą ir ganėtinai atšiaurų apšvietimą. Ir nors daugelis žmonių įsivaizduoja, kad ligoninės priimamąjį primenantis apšvietimas vonios kambariui yra tinkamas, patikėkite, šioje erdvėje išskirtinai svarbu sukurti jaukų ir vizualiniam komfortui netrukdantį apšvietimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *