Dovanos mamai, kurios privers susigraudinti

Dovanos mamaiKartais dovanos mamai gali būti sentimentalios, kartais – labai rimtos. Vienos būna prabangios, kitos paprastesnės. Kiekviena dovana kažką reiškia, kažką simbolizuoja ir mes patys padarome tam tikrą pranešimą, dovanodami pasirinktą dovaną. O kokios dovanos gali būti, jeigu žmogus nori pasveikinti savo mamą? Iš tiesų, pasirinkimų yra labai daug ir įvairių. Mamas pravirkdyti ir sujaudinti nesunku, tačiau tos ašaros turi būti geros – džiaugsmo ašaros. Štai kokius sentimentalius dalykus galima dovanoti, tokiu būdu leidžiant nusiristi džiaugsmo ašarai.

Nuotraukos rėmeliuose

Vienas iš būdų pamaloninti mamą ir leisti jai džiaugtis tuo maloniu dalyku ilgiau – padovanoti nuotrauką rėmeliuose. Nuotraukoje gali būti įamžinti patys geriausi ir gražiausi prisiminimai iš ilgo laiko. Tai gali būti nuostabi nuotrauka iš kokių nors kartu buvusių kelionių, švenčių ar atostogų. Paprastai smagu įamžinti tokias akimirkas, kurios reiškia kažką svarbaus mūsų gyvenime. Kurias pamačius yra ne skaudu, o tiesiog gera.

Puodelis su nuotrauka

Dar vienos sentimentalios dovanos pavyzdys – puodelis su nuotrauka. Šiais laikais pasigaminti vardinį puodelį pagal užsakymą lengviau negu suskaičiuoti, kiek yra du kart du. Foto spauda ant puodelių yra tikrai paprastas ir populiarus dalykas. Kartu puodelis pats savaime yra labai gera dovana. Ji yra naudinga, praktikoje mes juk kasdien naudojame puodelius. Su jais pradedame rytą, kai geriame atsibusti padedančią kavą. Vėliau dieną vėl pasimaloniname puodeliu arbatos ar sulčių, o vakare žinoma prie vakarienės atsigeriame atpalaiduojančios nervus ir užmigti padedančios arbatos. Taigi, tokie paprasti nedideli gyvenimo momentai mums suteikia laimės, jaukumo jausmą. Jeigu norime, kad šiomis nuostabiomis akimirkomis mama prisimintų jus ir jūsų dovanotą dovaną, tuomet puodelis dovanų bus geras pasirinkimas, neabejotinai pradžiuginsiantis mamą. Galite vėlgi parengti tą patį nuotraukos sprendimą kaip ir ant nuotraukos, dedamos į rėmelius. Tai visais atvejais bus graži dovana.

Rankų gamybos atvirukas

Dar vienas būdas maloniai ir sentimentaliai nustebinti mamą – tai padovanoti kažką tokio, kas būtų jūsų rankų gamybos. Jeigu rankų gamyba nėra jūsų pagrindinė sritis, tai veikiausiai ši užduotis atrodys gana sunki. Todėl jums reikėtų galvoti apie tai, kad atvirukas turėtų būti kaip tik ta užduotis, su kuria dar galite susidoroti. Padarykite gražų sau patiems gražų atviruką, ir jį pridėkite prie bendros dovanos, kurią įteiksite mamai. Tokį atviruką norėsis pasidėti, laikyti ir niekada jo neišmesti, nes tik tokie atvirukai yra vertingiausi.

Viena mintis apie „Dovanos mamai, kurios privers susigraudinti“

  1. Mano mamai labai patinka dovanos su prasme, todėl dažnai jai dovanoju išgraviruotus papuošalus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *