Kodėl verta gyventi Naujamiestyje

Nuolat atsirandantys nauji butai Naujamiestyje – patrauklus masalas jauniems miesto gyventojams, šeimoms. Nors laisvų butų pasirinkimas ir nemažas, tačiau paklausa taip pat tik auganti. Tad verta paskubėti ir dėl svajonių būsto kovoti jau dabar. Kodėl verta gyventi Naujamiestyje?

Nauji butai

Butai VilniujeAr tikrai nortumėte gyventi Vilniuje sename daugiabutyje? Kiek daug besiskundžiančių žmonių, kuriems tenka kęsti seno daugiabučio „privalumus“. Sprogsta vamzdžiai, nes labai seni, sudega elektros instaliacijos, nes senos, kambaryje būna tik po vieną elektros lizdą… Namo energinis efektyvumas labai prastas, girdisi kiekvienas žodis už kaimyno sienos. Kažin, ar apie tokį gyvenimą kaip inkile svajoja jaunos šeimos. O štai Vilniuje gyvenimas gali būti kur kas malonesnis, pasirinkus geresnį būstą. Tokį, kuriame gyvendami jausitės tikrai gerai. Nauji butai yra tai, ko reikia jaunam ir veikliam žmogui, pasiruošusiam gyvenime turėti daugiau negu plaukiant pasroviui. Būtent Naujamiestyje kyla nauji daugiabučiai, įrengti moderniai, stilingai ir atitinkančiai šiuolaikinio žmogaus poreikius.

Nauji kaimynai

Pamiršome paminėti, kad senuose rajonuose ir senuose butuose – ir kaimynai bus seni. O gyvenant naujame daugiabutyje, turėsite ir naujus jaunus kaimynus. Juk visada smagiau gyventi aplinkoje, kur žmonės panašesni į tave. Tuomet norisi su jais megzti ryšius, turėti draugiškus santykius. Taigi, nauji kaimynai gali būti tai, kas jums irgi prisidės prie privalumų sąrašo, renkantis Naujamiestį.

Kaip Berlyne

Daug kas sako, kad įdomi Naujamiesčio pramoninė aura, kurioje taip pat mezgasi ir kultūrinė dvasia, primenaBerlyną. Miestą, kuriame ant daugiasluoksnės istorijos išaugo jauna karta, propaguojanti meną, saviraišką ir naują gyvenimo būdą. Toks yra ir Naujamiestis – su dizaino studijomis ir menų fabrikais, su stilingais barais ir galerijomis. Jeigu jaučiate, kad jums toks gyvenimas artimesnis nei ožkos mekenimas kaimo aplinkoje, Naujamiestis bus jūsų industrinis ir kultūrinis rajonas, kuriame puikiai pritapsite, kaip pritampama miesto džiunglėse.

Kainos tik augs

Kuo toliau, tuo labiau augs kainos Naujamiestyje, nes tai dabar vienas paklausiausių rajonų. Todėl pirkdami butą ten, visada tik investuosite. O juk puiku pirkti butą ten, kur paklausa didėja ir kainos auga, o ne ten, kur parduodami būstą po kelių metų atsiimtumėte dvigubai mažiau.

Viskas, ko reikia

Jeigu pasivaikščiosite Naujamiestyje, suprasite, kad ten yra viskas, ko reikia žmogui gyvenime. Tai ir puikios žalios erdvės, ir kino teatras, ir prekybos centrai, ir menų, pramogų vietos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *