Kompiuterio gedimas: kas taisys

Tvarkome kompiuteriusAr visada sugedus kompiuteriui mums būtina PC repair London, desktop repair? O gal yra būdų, kaip padaryti, kad kažką galėtume pasitaisyti ir patys? Kada mums iš tiesų būtina MacBook pro repair, Mac repair, o kada galime imtis veiksmų savo iniciatyva? Apie tai – skaitykite šiame straipsnyje. Dalykai, kuriuos galite pasitaisyti patys, ir kurių patys nepadarysite.

Operacinės sistemos perrašymas

Viena iš problemų, kuri užklumpa ne vieną kompiuterį ir kuri žmones priverčia kreiptis į meistrus – tai išsitrynusi operacinė sistema. Juk ir jums ne kartą yra buvę, kai kompiuteris tiesiog daugiau neįsijungia, ir iš visų požymių sprendžiant – jam reikia perrašyti Windows ar Linux sistemas. Ką tada darote? Jeigu labai savimi nepasitikite, bijote ištrinti dar ir savo duomenis iš kompiuterio, tada kreipiatės į meistrus ir už gana nedidelį atlyginimą, per palyginus trumpą laiką, jie sutvarko jums kompiuterį. Tačiau tais atvejais, kai kompiuterį turite tiesiog neveikiantį ir žinote, kaip patiems pataisyti, bandote patys. Iš tiesų, operacinės sistemos perrašymas dar yra tokio tipo gedimas, kurį gali lengvai išspręsti pats žmogus. Panašiai, kaip vairuotojas gali mokėti pasikeisti mašinos akumuliatorių. Tereikia šiek tiek pasitikėjimo savimi ir pagrindinių žinių. Jeigu turite dar vieną veikiantį kompiuterį su internetu, jeigu turite USB atminties lazdelę, tada galite pradėti su veikiančiu kompiuteriu ieškoti informacijos, ir tada ją panaudoti.

Sugedusios programos

Jeigu sugedo kokia nors programa, neveikia taip, kaip norėtumėte, kaip turėtų, taip pat galite patys ieškotiinternete informacijos. Reikia į Google vesti tą klaidą (Error), kokią jums išmeta programa. Tai leis surasti forumus, kur žmonės diskutuoja apie šią klaidą ir pasiūlo sprendimą. Kartokite tuos sprendimus, bandykite viską padaryti taip, kaip rašoma, ir tada galėsite turėti gerai veikiantį kompiuterį.

Nedidelis gedimas ir youtube mokymai

Panašiai reikia elgtis ir kai nutinka kitos mažos bėdos. Tarkime, pasikeičia garsas, ima neveikti pelė, atsiranda kažkokie papildomi vaizdai ant darbalaukio ir pan. Kartais viską galima rasti internete ir, tik niekam nesakykite, bet meistrai irgi dažnai pradeda būtent nuo paieškos internete.

Meistro rankos

Ir visgi jeigu kompiuteris sugedo akivaizdžiai per stipriai, taip, kad jūs jau nieko nepadarysite, tada greičiau vežkite meistrui, jis apžiūrės, pasakys, ką gali padaryti. O paskui ir pataisys. Taip jūs prarasite mažiau laiko be kompiuterio, ir jūsų PC vėl veiks.

Viena mintis apie „Kompiuterio gedimas: kas taisys“

  1. Kartais kompiuterių gedimus gali įtakoti ir įvairūs virusai, todėl perkant kompiuterį verta pirkti kartu ir antivirusines programas- tokiu būdu bus išvengta daug problemų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *