Mėgstamiausi įrankiai garaže

Jeigu geriausia dovana vyriu iš ginalas.lt, tai jis tikrai mėgsta darbuotis su įrankiais. Ar jam patinka STIHL benzininis pjūklas? Ar labiau mėgsta plaktuką? Klausiame vyrų, kokie yra mėgstamiausi jų įrankiai garaže.

Medienos apdirbimui

Ginalas produkcijaSavo garažą itin puoselėjantis Aurimas sako, kad mėgstamiausi jo įrankiai leidžia gražiai apdirbti medieną. Tai įvairios staklės, STIHL gaminiai, pjūklai, kaltuvėliai ir kiti įrankiai. „Labai mėgstu savo automatinį pjūklą. Iš pradžių turėjau ne labai kokybišką, papjaustęs rąstus po 3 savaičių grąžinau atgal į „Senukus“ visiškai sugadintą. Nenoriu turėti prekės, kuri tokia baisi. Dabar jau turiu medienos apdirbimui daug geresnius sprendimus, man labai patinka STIHL benzino pjūklas. Taip pat turiu ir paprastų rankinių pjūklų ir pjūkliukų rinkinį. Tiesiog negali visko nupjauti su tuo dideliu agregatu, turi ir smulkiems darbeliams kažką turėti. Iš tiesų, labai mėgstu tokius darbus, man jie padeda atsigauti. Dar turiu kaltuvėlius, gremžtukus. Turiu dvejas stakles. Net miestelio architektas kartais pas mane prašosi į garažą, kad galėtų maketui ateiti nusipjauti reikiamą detalę. Taigi, kaip mėgėjas turiu tikrai gerus įrankius. Bet aš į juos palaipsniui investuoju, dėl to tokius juos ir turiu“, – sako Aurimas.

Sodo tvarkymui

Povilas sako, kad jo širdies atgaiva – sodas. Vyras labai mėgsta darbuotis sode, jam patinka ten tvarkytis, sukurti gerą tvarką, puikią atmosferą. Todėl sodo tvarkymuisi jis visada ir perka įrankius, dažniausiai iš Ginalo. „Darbe turiu nuobodžių pertraukėlių, per kurias reikia sugalvoti, ką veiksiu toliau. Taip gaunasi, kad tada nueinu į tą elektroninę parduotuvę ir ten sėdžiu, atsipalaiduoju. Matydamas visokius įrankius, sugalvoju ir, kokių reikės man. Ir juos įsigyju. Taigi, sodo tvarkymas yra tikrai smagus dalykas, aš pats visada stengiuosi užsiimti viskuo, ko reikia, kad tas sodas būtų pagaliau normaliai sutvarkytas. Labai mėgstu gerus grėblius, karutį, kastuvą, šakę. Tai pagrindiniai dalykai, kurių reikia sodui. Tačiau kaip mėgėjas entuziastas dar labiau vertinu nedidelį traktoriuką savaeigį, su kuriuo pavasarį galima gražiai suarti žemę. Ir mėgstu puikią žoliapjovę“, – pasakoja Povilas.

Statyboms

Mindaugas tvirtina, kad jam geriausi įrankiai – tie, su kuriais jis dirba. Vyras dirba statybose, jis yra darbų vykdytojas ir vadovas, nes pats dirba sau. Taigi, jam labai praverčia visi geri įrankiai, bet savo dienos jis neįsivaizduoja be kopėčių, plaktuko ir suktuko. Tai jo mėgstamiausi pagalbininkai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *