Suspausto oro kompresoriai

Kompresoriai yra tas įrenginys, kurį turėtų turėti kiekvieni namai. Nors jo kaina gali išgąsdinti daugelį lietuvių, tačiau jis yra labai pravartus ir atsiperkantis dalykas. Kaip bebūtų, jei išsirinksite jūsų poreikiams tinkamą ir ekonomišką kompresorių, kurio energijos suvartojimas bus protingas, tikrai sutaupysite pinigų.

Svarbiausia energijos sunaudojimo kaštai

Daugelis žmonių, kurie renkasi sau kompresorių, dėmesį visų pirma atkreipia į paties kompresoriaus kainą. Ir tai yra gana natūralu, kadangi kompresoriai gali kainuoti net keletą tūkstančių eurų, todėl toks pirkinys yra svarbus ir vertas apgalvojimo. Kaip bebūtų, daugelis žmonių nesusimąsto, jog kompresorius jums tarnaus ilgus metus ir galutinėje sumoje visas išlaidas nulems ne kompresoriaus kaina, o tai, kiek elektros energijos sunaudoja jūsų įrenginys.

Įranga darbamsKad būtų paprasčiau suprasti, pateiksime pavyzdį – perkant automobilį, reikia atsižvelgti ne tik į tai, kokia yra jo kaina, bet ir į tai, kiek kainuos jo eksploatacija. Koks yra jo degalų sunaudojimas šimtui kilometrų, kokios detalių ir remonto kainos, kaip dažnai reikia keisti tepalus ir t.t. Tas pats ir su kompresoriais – kainą labai didele dalimi apsprendžia jo eksploatacijos kainos.

Neseniai atlikti tyrimai nustatė, jog net 80 procentų kainos kompresoriaus eksploatacijoje sudaro tai, kiek elektros energijos jis sunaudoja. Likę 20 procentų atitenka investicijai į patį įrenginį bei jo aptarnavimo darbų išlaidoms. Būtent dėl šios priežasties rekomenduojame atsižvelgti į tai, kokiomis energetinėmis savybėmis pasižymi kompresoriai.

Niekada nepirkite galingesnio kompresoriaus, negu jums reikės. Tai bus tuščiai išmesti pinigai – jūs neišnaudosite viso galingumo, tačiau sumokėsite didesnius pinigus už patį kompresorių ir kiekvieną mėnesį mokėsite didesnes elektros energijos sąskaitas.

Jei nežinote, kokio kompresoriaus jums reikia, turime labai gerą sprendimą – kompresorių nuoma. Pasinaudoję šia paslauga, galėsite išbandyti vieną ar kitą kompresorių ir įsitikinti ar jis jums yra tinkamas. Taip pat, tai labai geras sprendimas tuo atveju, jei kompresoriaus jums reikia tik laikinai – tokiu būdu jums nereikės pirkti kompresoriaus ir išleisti krūvos pinigų, o tiesiog pasinautoi kompresorių nuoma ir šį įrenginį išsinuomoti trumpam laiko tarpui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *