Žmonės fotografuoja etiketes su euro kaina

PRINTMARKVieną dieną mūsų šalyje kilo kalafioro skandalas, ir vienintelis žmonėms įdomus dalykas pasidarė spausdintuvai etikečių spausdinimui ir tai, kaip atrodo etiketės ant maisto produktų. Tikriausiai http://www.printmark.lt/ jau atspausdino krūvas visokių skirtingų etikečių, tačiau patys darbuotojai gal net nežiūri, kas ten rašoma ant tų etikečių. Juk kai yra didelis darbo krūvis, ne visada gali savo visą laisvą laiką skirti tam, kad sužinotum, kas atspausdinta ant etiketės. Reikia užtikrinti kokybę, o euro ir lito kainas palygins vartotojai.

Kai euras lyg litas

Tad kilus visam šitam uraganui dėl kainų etiketėse, žmonės iš tiesų ėmė stebėti, kas yra rašoma ant tų etikečių. Daug kas pastebėjo, kad kainos, kokios jos parašytos, nelabai tenkina. Norėtųsi geresnių, norėtųsi, kad būtų kažkokios mažesnės. Internetas yra mūsų antri namai, todėl ten iškart atsirado labai daug visokių įrašų ir nuotraukų iš parduotuvių. Daugybė žmonių tiesiog atliko tyrimą ir, galima sakyti, apžiūrėjo visas parduotuves aplink, tiesiog tam, kad pamatytų, ko yra, ir ko nėra, ką galima, ir ką negalima gero gauti parduotuvėse.

Didelį skandalą sukėlė trešnių kainos, kurios etiketėje švietė labai didelėmis kainomis. Ar tautiečiai atsižvelgė į tai, kad dabar pavasaris, ir kad dėl to šiaip trešnių šalyje nėra? Nelabai. Niekam nesvarbu, kad senas derlius jau suvalgytas, kad jau suėsta viskas, kas buvo iš praėjusių metų. Norisi dabar ir viskas. Tačiau maisto prekės, kurios yra iš žemės ūkio, turi labai aiškų savo sezoniškumą. Dar žmones piktino etiketės su pramoninių prekių kainomis. Paaiškėjo, kad kai kurie daiktai parduotuvėse iš tiesų labai stipriai pabrango. Tarkime, gumutės plaukams arba kokie nors sagučiai, arba visokios plaukų, kūno priežiūros prekės – norėtųsi, kad nebūtų taip pabrangę, bet visgi yra.

Kai tiesiog įsivelia klaida

Be abejo, atsirado ir kitokio tipo etikečių nuotraukų. Atrodė, kad žmonės tiesiog neatsižvelgia į keletą visiškai elementarių dalykų. Tarkime, į tai, kad mes negalime reikalauti, jog visi gyventų nesuklysdami. Buvo tokių etikečių, kur ir kaina litais, ir kaina eurais rašoma kaip tas pats skaičius. Tada žmonės piktinosi, kad taip negali būti, tačiau čia juk buvo akivaizdi įsivėlusi klaida. Rašybos ar skyrybos – jūs nuspręskite. Tačiau už klaidas per daug pykti gal ir neverta, jos daromos tikrai ne specialiai. Taigi, panašu, kad daug kas į parduotuvę dabar eina vien tam, kad nufotografuotų etiketę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *