Kaip atpažinti gerą būsto nuomos skelbimą

Pavasarį studentai išsikrausto iš butų, o rudenį ir vėl ieško, kur gyventi. Todėl būsto rinkos skelbimai patiria tam tikras populiarumo bangas, kada yra arba nėra poreikio tam tikroje rinkoje. Visgi verta pažymėti, kad po tuos skelbimus dar reikia ir mokėti naršyti. Mat kartais jie žada visai gerą gyvenimą, o už skelbimo iš tiesų slepiasi klastingas brokeris ir jo bandomos prakišti kainos nevertos patalpos. Kaip atpažinti gerą būsto nuomos skelbimą nuo blogo?

Neprašo tarpininkavimo mokesčio

SkelbimaiDažniausiai būsto nuomos skelbimai atsiranda skelbimų puslapiuose dėl to, kad žmonės patys juos ten įdeda. Tačiau visais atvejais pirmiausia žmogui skambina NT brokeriais save vadinantys žmonės, siūlantys padėti išnuomoti butą. Dažnai jie nenudirba visiškai jokio darbo, išskyrus, kad pasiima "tarpininkavimo mokestį“ iš būsto nuomininko. Tad jeigu pamatėte, kad atsirado skelbimas, siūlantis nuomotis 2 kambarių butą Karolinikšėse ir ten neprašoma jokio agentūros mokesčio, o už 5 minučių atsirado dar vienas identiškas, tik jau su agentūros mokesčiu, vis dar galite paskambinti pagal pirmąjį – pataikysite iškart savininkui, ir jums nereikės leisti apgaudinėjamam NT brokerio. Aišku, taip pasiseka labai retai, nes brokeriai be galo greiti ir tikrai greitai pačiumpa skelbimus. Tačiau, jeigu jums pavyks, sutaupysite kelis šimtus eurų.

Nuotraukų kokybė

Toliau skaityti „Kaip atpažinti gerą būsto nuomos skelbimą”

Dovanos mamai, kurios privers susigraudinti

Dovanos mamaiKartais dovanos mamai gali būti sentimentalios, kartais – labai rimtos. Vienos būna prabangios, kitos paprastesnės. Kiekviena dovana kažką reiškia, kažką simbolizuoja ir mes patys padarome tam tikrą pranešimą, dovanodami pasirinktą dovaną. O kokios dovanos gali būti, jeigu žmogus nori pasveikinti savo mamą? Iš tiesų, pasirinkimų yra labai daug ir įvairių. Mamas pravirkdyti ir sujaudinti nesunku, tačiau tos ašaros turi būti geros – džiaugsmo ašaros. Štai kokius sentimentalius dalykus galima dovanoti, tokiu būdu leidžiant nusiristi džiaugsmo ašarai.

Nuotraukos rėmeliuose

Vienas iš būdų pamaloninti mamą ir leisti jai džiaugtis tuo maloniu dalyku ilgiau – padovanoti nuotrauką rėmeliuose. Nuotraukoje gali būti įamžinti patys geriausi ir gražiausi prisiminimai iš ilgo laiko. Tai gali būti nuostabi nuotrauka iš kokių nors kartu buvusių kelionių, švenčių ar atostogų. Paprastai smagu įamžinti tokias akimirkas, kurios reiškia kažką svarbaus mūsų gyvenime. Kurias pamačius yra ne skaudu, o tiesiog gera.

Puodelis su nuotrauka

Toliau skaityti „Dovanos mamai, kurios privers susigraudinti”

Žmonės fotografuoja etiketes su euro kaina

PRINTMARKVieną dieną mūsų šalyje kilo kalafioro skandalas, ir vienintelis žmonėms įdomus dalykas pasidarė spausdintuvai etikečių spausdinimui ir tai, kaip atrodo etiketės ant maisto produktų. Tikriausiai http://www.printmark.lt/ jau atspausdino krūvas visokių skirtingų etikečių, tačiau patys darbuotojai gal net nežiūri, kas ten rašoma ant tų etikečių. Juk kai yra didelis darbo krūvis, ne visada gali savo visą laisvą laiką skirti tam, kad sužinotum, kas atspausdinta ant etiketės. Reikia užtikrinti kokybę, o euro ir lito kainas palygins vartotojai.

Kai euras lyg litas

Tad kilus visam šitam uraganui dėl kainų etiketėse, žmonės iš tiesų ėmė stebėti, kas yra rašoma ant tų etikečių. Daug kas pastebėjo, kad kainos, kokios jos parašytos, nelabai tenkina. Norėtųsi geresnių, norėtųsi, kad būtų kažkokios mažesnės. Internetas yra mūsų antri namai, todėl ten iškart atsirado labai daug visokių įrašų ir nuotraukų iš parduotuvių. Daugybė žmonių tiesiog atliko tyrimą ir, galima sakyti, apžiūrėjo visas parduotuves aplink, tiesiog tam, kad pamatytų, ko yra, ir ko nėra, ką galima, ir ką negalima gero gauti parduotuvėse.

Toliau skaityti „Žmonės fotografuoja etiketes su euro kaina”