Kaip atpažinti gerą būsto nuomos skelbimą

Pavasarį studentai išsikrausto iš butų, o rudenį ir vėl ieško, kur gyventi. Todėl būsto rinkos skelbimai patiria tam tikras populiarumo bangas, kada yra arba nėra poreikio tam tikroje rinkoje. Visgi verta pažymėti, kad po tuos skelbimus dar reikia ir mokėti naršyti. Mat kartais jie žada visai gerą gyvenimą, o už skelbimo iš tiesų slepiasi klastingas brokeris ir jo bandomos prakišti kainos nevertos patalpos. Kaip atpažinti gerą būsto nuomos skelbimą nuo blogo?

Neprašo tarpininkavimo mokesčio

SkelbimaiDažniausiai būsto nuomos skelbimai atsiranda skelbimų puslapiuose dėl to, kad žmonės patys juos ten įdeda. Tačiau visais atvejais pirmiausia žmogui skambina NT brokeriais save vadinantys žmonės, siūlantys padėti išnuomoti butą. Dažnai jie nenudirba visiškai jokio darbo, išskyrus, kad pasiima "tarpininkavimo mokestį“ iš būsto nuomininko. Tad jeigu pamatėte, kad atsirado skelbimas, siūlantis nuomotis 2 kambarių butą Karolinikšėse ir ten neprašoma jokio agentūros mokesčio, o už 5 minučių atsirado dar vienas identiškas, tik jau su agentūros mokesčiu, vis dar galite paskambinti pagal pirmąjį – pataikysite iškart savininkui, ir jums nereikės leisti apgaudinėjamam NT brokerio. Aišku, taip pasiseka labai retai, nes brokeriai be galo greiti ir tikrai greitai pačiumpa skelbimus. Tačiau, jeigu jums pavyks, sutaupysite kelis šimtus eurų.

Nuotraukų kokybė

Toliau skaityti „Kaip atpažinti gerą būsto nuomos skelbimą”

Naujo krautuvo pirkimas

Norėdami įsigyti naują krautuvą, visuomet turite gerai apsvarstyti, ko jums būtent reikia. Nauji krautuvai yra gan brangūs, tad tai yra tikrai ne vienadienis pirkinys – tokius pirkinius reikia gerai apgalvoti, kitaip tariant, pasverti visus už ir prieš. Tai labai lengvai galite padaryti interneto pagalba – internete pilna informacijos apie viską, todėl nesunkiai rasite krautuvų technines specifikacijas, kainas, netgi vartotojų atsiliepimus.

KrautuvaiBūtent vartotojų atsiliepimai yra iš tiesų labai geras būdas patikrinti ar prekė, kurią ketinate įsigyti, yra verta dėmesio. Šie žodžiai sklinda ne iš pardavėjo lūpų, kurio pagrindinis tikslas parduoti prekę ir uždirbti pinigus. Vartotojų atsiliepimai ateina iš tokių pat žmonių kaip ir jūs, kurie įsigiję vieną ar kitą prekę nusprendžia pasidalinti savo nuomone ir įspūdžiais apie pirkinį.

Labai svarbu įsitikinti, jog vartotojų atsiliepimai yra tikri, antraip tai gali būti tų pačių pardavėjų bandymas įkišti jums prekę, apsimetant paprastais vartotojais. Dar geriau, jei pažįstate žmogų asmeniškai – iš tokio atsiliepimo galima tikėtis objektyvumo. Galbūt žinote ką nors, aks neseniai įsigijo naują krautuvą ir galėtumėte paklausti jo nuomonės? Tai būtų labai didelis argumentas nusprendžiant pirkti konkretų krautuvo modelį, ar ne.

Įmonė, iš kurios perkate krautuvą

Toliau skaityti „Naujo krautuvo pirkimas”

Švarios patalpos

Aplinkos priežiūros sprendimaiLabai svarbu, kad aplinka kurioje dirbate, visuomet būtų švari ir prižiūrėta. Kaip bebūtų gaila, kai aplink visi labai skuba ir yra paskendę darbuose, kartais pritrūksta laiko tokiems elementariems dalykams kaip tvarkos palaikymui, švarai. Ypač kai yra kalbama apie biurus, o ne asmenines gyvenamąsias patalpas. Būtent dėl šios priežasties svarbu pasirūpinti, kad kažkas prižiūrėtų ir tvarkytų jūsų darbo patalpas. Patalpų valymas yra gan paprastas dalykas, tačiau juo vis tiek kažkas turi pasirūpinti. Kiekviename Lietuvos mieste išties gausu įmonių, kurios siūlo tokias paslaugas, tačiau toli gražu ne visos iš tų įmonių savo darbą atlieka kokybiškai. Tad kaip gi išsirinkti įmonę, kuri už prieinamą kainą kokybiškai prižiūrės jūsų darbo vietą?

Valymo įmonės pasirinkimas

Visų pirma reikėtų paminėti, kad tvarkymas ir valymas turėtų būti įmonės pirminė, o ne šalutinė paslauga. Tik tokia įmonė bus pilnai susikoncentravusi į savo darbą ir sugebės pasiūlyti kokybiškas paslaugas bei profesionalius sprendimus. Jei pasamdysite įmonę, kuriai patalpų tvarkymas ir valymas yra tik šalutinė, papildoma paslauga kurią jie siūlo savo klientams, galite sulaukti nedžiuginančių rezultatų, kadangi ir dėmesys jums, kaip klientui, bus tik paviršutiniškas.

Toliau skaityti „Švarios patalpos”

Vaikų baldai – kas populiaru?

Puikius vaikiškus baldus galima įsigyti ir parduotuvėje https://www.b-a.eu/ – visai nebūtina ruoštis į vaikų baldų dizaino muges, kur viskas labai brangu. Šioje universalioje interneto parduotuvėje daugybė tėvų išsirenka savo mėgstamus ir patinkančius baldus bei juos padovanoja mažyliams. Kokie vaikų baldai populiarūs?

Kėdė MIKE

Raudona kėdutė ant vienos stovo ir keturių ratukų – tai žaismingas pasirinkimas mažyliui. Kėdė leidžia palaikyti stuburui reikalingą taisyklingą padėtį. Kodėl kėdutė taip vadinasi? Tikriausiai tai yra nuoroda į vaikišką personažą Mikę ir jo veidą ant kėdutės atlošo. Vaikams patinka žaismingi dalykai, taigi, galbūt ši kėdutė bus tokia mylima, kad vaikas mielai sėdės ant jos prie savo stalo, ruoš pamokas, mokysis rašyti ar tiesiog ramiai pieš, spalvins bei leis mamytei šiek tiek užsiimti kitais reikalais.

Vaikiškos lovelės

Vaikiška lovelė NEO ir NEO PLUS kainuoja apie porą šimtų eurų ir yra labai populiari prekė. Ši lovelė unikali tuo, kad turi labai žaismingą struktūrą. Šiek tiek palipus kopėtėlėmis aukštyn, atsiduri savo lovelėje. Gali nučiuožti iš jos medine čiuožykla. Apačioje yra savotiškas žaidimų kambariukas, kur gali sėdėti ir ką nors veikti. Tai ideali lovelė vaikams, norintiems turėti savo savarankišką (privačią) erdvę. Kartu ji ir labai miela, žaisminga, tad vaikams tikrai patiks. Gražus dizainas, medžio žaliava puikiai derės bet kuriame kambaryje bei išlaikys gero stiliaus pojūtį.

Vaikiška lova

Toliau skaityti „Vaikų baldai – kas populiaru?”